2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671157 بازدید | 89552 پست
منم سونوی ان تی وغربالگری ندادم.توکلم ب خداست😊 سایه جان شماوقت زایمانتونو کی زده

اون فلش کجه زیر نوشته برای ریپلای کردنه

فقط نوشته های بالا میاد اولش 

شما ی خط پایین تر تایپ کن 

با فلش رو کیبوردت اول ی خط بیا پایین 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم اصفهانم شنیدم دکترحسنی غروی بیمارستان میلاد انجام میده راستش من دوبارسزارین شدم انشاا ...

عزیزم بیمارستان میلاد خصوصیه و هزینه زایماناش خیلی بالاست منم هیچ بیمه ای ندارم خیلی گرون میشه واسم بیمارستان دیگه ای سراغ نداری

2728
 اره عزیزم میشه خیلیا انجام دادن ولی باید شرایطشو داشته باشی منم خیلی دوس دارم بتونم طبیعی بیار ...

من خیلی میترسم اصلا تکون نخوردم از اول بارداریم باید تحرک میداشتم نمیدونم کدوم درسته

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
 عزیزم بیمارستان میلاد خصوصیه و هزینه زایماناش خیلی بالاست منم هیچ بیمه ای ندارم خیلی گرون میشه ...

سلام عزیز دل یکی از اقوام من که ماماست و یکی شهرستان ها ی اطراف اصفهان زندگی میکنه میگفت 2 مورد ویبک فرستاده بهشتی اصفهان و موفق شدن دکترش نمیدونم کی هست شما برو همون جا سراغ بگیر

...ان الله مع الصابرین ...
من خیلی میترسم اصلا تکون نخوردم از اول بارداریم باید تحرک میداشتم نمیدونم کدوم درسته

زایمان اولتونو ؟ از الان به بعد باید دیگه نی نی تون به دنیا بیاد بدون تحرک زایمان طبیعی سخت میشه هر قدر تحرک داشته باشین زایمان راحت تری دارین ورزش پیاده روی دمنوش ....

انشالله موفق میشین 

...ان الله مع الصابرین ...

امام صادق(ع) می‌فرماید:

علم ۲۷ شاخه دارد که تنها دو شاخه از آن تا زمان ظهور برای بشر آشکار خواهد شد و ۲۵ شاخه دیگر در زمان دولت آرمانی امام موعود آشکار می‌شود.

پس حضرت مهدی (عج ) هم مسیر پیشرفت علم رو ادامه میدن فقط بهش جهت میدن

در جهت دین و درست قرار میگیره

خدا عالم است

علم نزد خداست

علم خدا بینهایته و هرچیزی که بشر کشف کنه جلوه ای از علم خداوندی هست

چرا اکثر مذهبی ها از طب نوین فراری ان

به نظر بنده حقیر تمام وسایل و امکانات پزشکی کشف شده تا کنون آیت و نشانه علم خداست

چرا انسان از نعمت خدا استفاده نکنه؟

تمام دستگاه ها و تجهیزات

فشارسنج ، تب سنج ،...

سونوگرافی ، سی تی اسکن ، رادیوگرافی، ...

داروها...

همه و همه

جلوه علم و نعمت خداست!چرا انسان بهره نبره و خودشو محروم کنه؟

زن عموی همسرم سقط های مکرر داشتن حتی بین فرزندهای با تولد موفق سقط داشتن

و 6 تا از بچه هاشون رو با اینکه ادعا میکنن سالم سالم بودن از بدو تولد تا 4 سالگی از دست میدادن

این که علم به کمک بشر اومده و تسکین درد و نجات دهنده جان جنین و انسان شده بده؟

غربالگری های بارداری هم فقط برای دادن مجوز سقط نیست!

بسیاری از بیماری های جنین شناسایی میشه و به محض تولد مورد درمان قرار میگیره!

این که انسان به صورت افراطی و اشتباه از داروهای پزشکی استفاده کرده و راه رو اشتباه رفته و باعث آسیب شده دلیل نمیشه ما به کل به علم نوین پشت کنیم و بگیم فقط طب سنتی!

هر چند عقیده دارم این تفکیک طب سنتی و نوین هم کار درستی نیست

بیس و اساس طب نوین همون طب سنتی هست و ادامه همون راه هست!

اگه ابوعلی سینا الان بود قطعا توی بهترین بیمارستان ها و پژوهشگاه ها مشغول طبابت و تحقیق بود نه اینکه ی کنجی بشینه و فقط با چندتا کار ابتدایی ادعای درمان کنه و افراط گونه روی روش خودش تاکید کنه

همان طور که زمان خودشون هم مدام درحال سفر و کشف علوم جدید بودن!

امام زمان هم ان شالله بیاد کمک خواهد کرد به پیشرفت توی همه زمینه ها که پزشکی یکی از اونهاست پس ایشون هم بگن نه با همین مقدار که هست همه دردها درمان میشه!

دکتر اگه حاذق باشه و تشخیص درست باشه و داروی مناسب داده بشه باید استفاده کرد

اگه کوتاهی بشه ما هم مقصریم گناه کردیم

وقتی خداوند کوچکترین کارهای ما را زیر ذره بین میگذارد از هیچ چیزی نمیگذرد

يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتاً لِّيُرَوْاْ أَعْمَالَهُمْ

فَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْراً يَرَهُ

وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرّاً يَرَهُ‏

امام صادق(ع) می‌فرماید: علم ۲۷ شاخه دارد که تنها دو شاخه از آن تا زمان ظهور برای بشر آشکار خواهد شد ...

بله عزیزم، همه میدونیم علم چیز خوبیه.. حضرت آقا توصیه دارن که جوانها دنبال علوم مختلف باشن، کشور مستقل بشه و… 

ولی!!! 

برای مثال، انواع غربالگریهایی که امروزه انجام میشه با پایه غربیه.. یعنی برای مثال عددی برای ان تی با توجه به اطلاعاتشون تعیین شده و این عدد در مورد بچه های ما با نژاد مختلف،مسلما متفاوته… حتی وقتی میریم برای غربالگری زیر برگه جواب نوشته که این جوابها قطعی نیست!! 

بارها و بارها دیده شده که توی غربالگری گفتن بچه مشکل داره ولی به دنیا اومده و سالم بوده و حتی برعکسش اینکه غربالگریها کاملأ سالم بوده و بچه وقتی به دنیا اومده انواع و اقسام مشکلات رو داشته و بعد هم فوت شده.. پس واقعأ این غربالگری ناقص به چه درد میخوره؟ میشه بهش اعتماد کرد با این شرایط؟ این میشه علم ناقص!! 

حالا بماند که دشمن پشت این علم ناقص چه ها که با مسلمانها نمیکنه… !!

یک مثال دیگه همین سزارین، بله سزارین هم یه علم خوبه که وقتی جان مادر و بچه در خطر هست بسلامتشون کمک میکنه..که مادران با شرایط سخت قدیم سر زایمان فوت میشدن ولی الان با سزارین نجات پیدا میکنند ولی آیا لازمه همه بخاطر ترس برن دنبال سزارین و بگیم چون علم جدید هست خوبه؟!

طب نوین باید در کنار طب اسلامی رشد کنه و به ضرر مردم نباشه.. هرجا دیدیم علم نوین داره به سلامت افراد و جامعه ضرر میزنه یعنی علم نیست!    

و متاسفانه الان به وفوووووور میبینم پزشکان بیسواد و پولکی که قابل اعتماد نیستن.. تشخیص خوب بودن دکتر این روزها خیلی سخت شده و واقعا نمیشه به هر دکتری با هر تجویزی اعتماد کرد.. 

بله عزیزم، همه میدونیم علم چیز خوبیه.. حضرت آقا توصیه دارن که جوانها دنبال علوم مختلف باشن، کشور مست ...

دکتری که من زیر نظرشم،فقط سر تکون میده.میگیم شیاف کنیم،با سر میگه آره.

زورم میاد...پولم بدم و دو تا کلمه حرف نزنه...

یعنی چی آخه؟؟؟

خدا لعنتش نکنه،هماتوم به این بزرگی،بم نمیگه استراحت کن.میگه خونریزی کردی برو بیمارستاااان.

گفتم خدا التماس خودت و ائمت میکنم،ولی منو دچار این بی وجدانا نکن....

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
دارو شیمیایی ن برام شیاف نوشت ولی استفاده نکردم همون موقع ک خون ریزی داشتم سماغ رومی و قرص خون و سوی ...

این چیزایی که گفتی،طب سنتی گفته؟

منم میتونم بخورم؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
منم سونوی ان تی وغربالگری ندادم.توکلم ب خداست😊 سایه جان شماوقت زایمانتونو کی زده

دکترت قبول کرد؟

بله عزیزم، همه میدونیم علم چیز خوبیه.. حضرت آقا توصیه دارن که جوانها دنبال علوم مختلف باشن، کشور مست ...

منظور من فقط ان تی نیست!

منطورم بررسی تمام مشکلات جنینه

مشکلات کلیوی، قلبی و ...

من خودم به شدت مخالف سقط جنینم

من خودم وی بکی هستم و مخالف سزارین ولی بله سزارین بسیاری از جاها لازمه

منظور بنده اینه که به این دلیل که دکتر پولکیه یا بی سواد اکتفا نکنیم و کلا بگیم دکتر نمیریم یا چرا این طبق طب اسلامی نیست

شاید خیلی از جاها این که الان علم طبق طب اسلامی هست یا نه یا فهم عامه خارج باشه...

اصلا و ابدا بنده قصد مخالفت با طب اسلامی یا سنتی ندارم

چون خودم هم دارم استفاده میکنم

حتی رستا جان زیر نظر دکتر گلشیرازی بود که مهارت بالایی دارن اما طرفدار طبیعی نبودن

پس بگن چون ایشون طرفدار طبیعی نیستن من قید داروها و سونوهای ایشون رو بزنم که ...

چرا از حرف من برداشت مثبت نمیکنید؟

قصد من خیر هست ولی متاسفانه...

2706