2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664858 بازدید | 89503 پست
سلام تا جاییکه من میدونم فقط باید وارسی کنید اگه زیرش خشکه دیگه کافیه.. به وسواست بها نده و توی نطف ...

عزیزم شما خودتم ابنطوری هستی؟برات پیش اومده شلوار بچت خیس باشه ولی زیرش خشک باشه؟ببخشید اینقد سوال میپرسم.میخوام برای همبشه از شر وسواس راحت بشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما خودتم ابنطوری هستی؟برات پیش اومده شلوار بچت خیس باشه ولی زیرش خشک باشه؟ببخشید اینقد سوال م ...

بله تا دلت بخوااااااااد   .. بدتر از اینم پیش اومده ولی چون یقین نداشتم که نجسه بیخیال شدم

2720
چون خشک بود فرش.ولی چوندشلوار خیس بود دلم آروم نمیگیره.کمکم کنید اونایی که به پاکی و نجسی معتقدین.نم ...

من هم معتقد به نجستی و پاکی ام  هم حساس

اما این مورد شما پاکه

همون دینی که میگه نجس همون دین اینجا حکم به پاکی میده

اگه اونو قبول داری باید اینم قبول داشته باشی

خاطره جان منم تا چند ماه هماتوم داشتم ب خدا توکل کن و نترس   ان شاءالله برطرف میشه ب مرور

کار خاصی انجام دادید؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2714

دکتره دوتا امپول ننوشت برام که جلو سقط رو بگیره.

گفو اگه خونریزی شدید کردی برو بیمارستان.

خدا خودش کمک کنه،حالم از هرچی دکتره بهم‌میخوره.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
دکتره دوتا امپول ننوشت برام که جلو سقط رو بگیره. گفو اگه خونریزی شدید کردی برو بیمارستان. خدا خودش ...

عزیزم هماتوم یه لخته خون هست، علتش مشخص شده نیست و معمولا در اوایل بارداری اتفاق میفته و کم کم اون لخته جذب بدن میشه.. داروی خاصی هم نداره.. اکثرأ میگن استراحت باشه که جذب بشه.. 

جدیدنا من خیلیارو شنیدم که داشتن و زود هم جذب شده، نگران نباش.. 

علت خونریزیت هماتومه و ربطی به جنین نداره.. شیافتو ادامه میدی؟

یکم توی نت درباره هماتوم مطالعه کن خیالت راحت میشه

کار خاصی انجام دادید؟

دارو شیمیایی ن برام شیاف نوشت ولی استفاده نکردم همون موقع ک خون ریزی داشتم سماغ رومی و قرص خون و سویق عدس وقتی قطع شد هیچی استفاده نکردم.دکتر گف تا زمانی ک هماتوم هست شیاف استفاده کنم ولی خودم تشخیص دادم فقط کار سنگین نکنم....خخخخخ

من شیاف پروژسترون شبی ی دونه و‌آمپولش هم هفته ای یکی میزنم دکتر گفته تا ۳۶ هفته بزنم البته خونریزی یا درد یا لکه بینی هم نداشتم فقط چون قبلا ۷ ماهه زایمان کردم دکتر گفت محض احتیاط این داروها رو مصرف کن حالا من که قصد ویبک دارم میترسم این داروها نذاره زایمان به موقه داشته باشم خیلی میترسم چیکار کنم

2706