2703
2713
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1662323 بازدید | 89442 پست
عزیزم ممنونم از راهنماییت اتفاقا خاک شیر خیلی دوس دارم قبل بارداریم هر روز دو سه لیوان میخوردم ولی ...

خواهش میکنم عزیزم خوب کاری میکنی

این هفته های آخر دیگه آدم لحظه شماری میکنه بودن با کسانی که شرایطشون شبیه آدمه دلگرمیه بزرگیه😊

فردا سونوی نیلو وقت دارم برای وزن و آب دور بچه خدا کنه خوب باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا.شما اگه بچتون نم بده و شما دیر متوجه بشین و ندونید کجاهاا رفته چیکار میکنید؟بچم نشست روی فرش.بعد دیدم شلوارش نم داده.ولی دست کشیدم روی فرش خشک بود.تکلیفم چیه؟میخام بدونم بقیه چجوری بچه بزرگ میکنن؟انقد حساسن یا بی خیالن؟حکم شرعیش تا جایی که میدونم نباید اهمیت بدم.....

2720

چون خشک بود فرش.ولی چوندشلوار خیس بود دلم آروم نمیگیره.کمکم کنید اونایی که به پاکی و نجسی معتقدین.نمیخام زندگی خودمو شوهر و بچمو به خاطر وسواسم تلخ کنم.خواهش میکنم شما بودین بگین تو این موقعیت چیکار میکردین؟نمیدونمم رو فرش دقیق کجا نشسته بود.فقط محدوده ای که نشسته بود دست کشیدم خشک بود.زود جواب بدین.خدا خیرتون بده.....پیامم تو دوپست هست دقت کنید

چون خشک بود فرش.ولی چوندشلوار خیس بود دلم آروم نمیگیره.کمکم کنید اونایی که به پاکی و نجسی معتقدین.نم ...

عزیزم من خودم به نجسی و پاکی حساسم ولی دین میگه نباید به مشقت و سختی بیفتی

همون جایی رو که حدس میزنی دست بکش اگر خشکه که هیچی ولی خیس بود آب بکش

لقیه جاهارم وظیفه نداری دنبالش بگردی.

2714
دوستان من هنوز نتونستم داروی زایمان آسان تهیه کنم شفامارکت بامن تماس نگرفته شماره ی آقایی که داروهای ...

من از جای معتبر  تهیه کردم ولی  خیلی بوی بدی میده

ی سوسکی هست بعضی وقتا بوی بد تولید میکنه بوی اونو میده😃😃😃

میترسم استفاده کنم😷😷😷

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

تجربه یک خانومی که برای کانال دوتا کافی نیست فرستاده بود👇

زایمان_طبیعی# _بعد_از_سزارین

من و همسرم به صورت سنتی ازدواج کردیم. در دوران عقد باهم درس میخوندیم. یک سال بعد, روز تولد حضرت زینب سلام الله علیها عروسیمون بود.

بعد از 6 ماه باردار شدم و خوشحال از اینکه دکتر تشخیص دادند که زایمان طبیعی و راحتی خواهم داشت . اصلا دوست نداشتم سزارین بشم. اما متأسفانه به دلیل بی توجهی پرستاران بیمارستان خصوصی سزارین شدم😔

بعداز 5 سال دوباره باردار شدم ولی سقط شد. 6ماه بعد دوباره باردار شدم و تصمیم گرفتم که دومین بچه ام رو طبیعی به دنیا بیاورم برای همین مامای خصوصی گرفتم در بیمارستان خصوصی، اما باز نشد و سزارین شدم (بدلیل ترس ماما ها و دکترا به خاطر سزارین قبلیم) ....😔

درست یک سال و سه ماه بعد متوجه شدم باردارم در حالی که نمیدونستم 30 روز ماه رمضان رو روزه شدم و خوشحال .... نشانه های ویار رو که دیدم فهمیدم باردارم .... و ایندفعه تصمیم جدی گرفتم تا طبیعی زایمان کنم....👈 دوست نداشتم برای بار چهارم بیهوشی و برای بار سوم تیغ جراحی رو تجربه کنم.

👌 این تصمیم رو به دکترم گفتم و ایشون گفتن مورد اینچنینی داشتیم که با فاصله دو سال سزارین , طبیعی زایمان کرده و ازمن خواستن که به بیمارستان خصوصی برم اما چون دوبار تجربه تلخ از بیمارستان خصوصی داشتم .... اراده کردم که به بیمارستان دولتی بروم و درست به فاصله دوسال و 20 روز فرزند سومم رو بعد از دوبار سزارین، طبیعی زایمان کردم .... خیلی خوشحالم و خدارو شاکرم که کمکم کرد...

البته ناگفته نماند که من در ایام فاطمیه به خود حضرت زهرا سلام الله علیها متوسل شدم و با عنایت ایشون حاجت روا شدم...

میخوام به مادرای خوب و عزیز بگم که من هردو زایمان رو تجربه کردم لطفا قدر خودتون رو بدونید و زیر تیغ جراحی نروید.... 

برای فرزند دومم که تصمیم داشتم طبیعی زایمان کنم همه میگفتن خطر داره وووو.. برای همین درباره فرزند سومم تصمیم رو به کسی نگفتم و هنوز دوسال بیشتر از عملم نگذشته بود که طبیعی زایمان کردم و به لطف خدا هیچ مشکلی برای بخیه های عمل سزارین های قبلیم پیش نیومد و خدارو شاکرم. 

خدایا شکرت...😊

کانال«دوتا کافی نیست»

@dotakafinist1

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
وااای چقد سخته بچه آوردن اونم طبیعی... میگم من الان داروی ضد سقط استفاده میکنم اگه بخوام ‌ویبک انجا ...

الان چند هفته هستی؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام مامانا.شما اگه بچتون نم بده و شما دیر متوجه بشین و ندونید کجاهاا رفته چیکار میکنید؟من نشستم روی ...

سلام

تا جاییکه من میدونم فقط باید وارسی کنید اگه زیرش خشکه دیگه کافیه.. به وسواست بها نده و توی نطفه خفه اش کن.. فقط شلوارشو عوض کن همین 

دوستان،رفتم سونو.هماتوم دارم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706