2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670222 بازدید | 89551 پست

من در حد پریودی،باز خونریزی کردم...قرمز نیست...قهوه ای و رقیقه.

بی زحمت بازم دعام کنید.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
دوستان من هنوز نتونستم داروی زایمان آسان تهیه کنم شفامارکت بامن تماس نگرفته شماره ی آقایی که داروهای ...

سلام عزیز

آقای ابراهیمی 09192098799

توی تلگرام، سروش یا ایتا میتونید پیام بدید بهشون

فکر کنم تماس هم پاسخ میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم  دوستان من شب پنجشنبه اورژانسی سزارین شدم‌  بعد از ۲ روز تلاش و درد طبیعی دها ...

مبارک باشه عزیزم مهم تلاش ماست نتیجه رو باید داد دست خدا حتما این بهترین بوده😍

من سجده و گاهی گاو و گربه رو انجام میدم. چهار دست و پا و اسکات هم انجام میدم ولی خیلی مرتب نه ...

من فعلا تقریبا روزی 30دقیقه پیاده روی میکنم هنوز ورزشا رو شروع نکردم آخه منم دهانه رحمم زود نرم و باز شد توی زایمان اولم میترسم که زود شروع کنم ورزشارو اینبار زودتر باز شه😉

دقیقا منم مشغول خونه تکونی ام😊

خوبی زمان زایمان ما اینه که یه تیرو دونشون میشه هم خونه تکونی عیده هم خونه تمیر میشه واسه مهمونا و البته یکی دو ماه اول که آدم اصلا نمیتونه به خودش برسه چه برسه به خونه☺

من پسر اولمم فروردینیه خونه تکونی کردم سیسمونی خریدم و اتاقشو چیدم و 7روزم مونده بود به عید به توصیه دکترم رفتم توی استراحت و خونه مامانم بودم گل پسرمم7فروردین به دنیا اومد😊

راستی اگر دوست داری دهانه رحمت زودتر آماده بشه خاکشیرو فراموش نکن

من یه پارچ درست میکردم و توی یخچال میزاشتم وروزی یه لیوان میخوردم از آخر ماه 8

نتیجه این که هفته 37دهانه رحمم نرم شد و 38هفته و 1روز3-4فینگر باز بود😆

و 38هفته و2روز زایش نمودم😆😆

2728
 من سجده و گاهی گاو و گربه رو انجام میدم. چهار دست و پا و اسکات هم انجام میدم ولی خیلی مرتب نه ...

استرس نداشته باش اون از همه چیز بدتره

فقط سعی کن تمام حرکاتت رو به آرومی انجام بدی که به کبسه آبت فشار نیاد

من ان شاءالله میخوام از اوایل اسفند ماساژ پرینه و خوردن خاکشیر و کاسنی رو شروع کنم نرمشای بارداری رو هم که کم و بیش انجام میدم ولی ورزشای لکنی رو دیرتر شروع میکنم

ان شاءالله که بهترین زمان به دنیا میان😊

سلام دوستان من ۳۹ هفته و ۵ روز هستم از دیشب کمردرد پریودی دارم همش اما انقباض شکمی ندارم..به نظرتون ...

عزیزم احتمال زیاد دهانه رحمت داره باز میشه عجله نکن درداتم شروع میشه من توی زایمان اولم با کمر درد3فینگرباز شده بودم دکترم میگفت تو درد نداری؟؟؟!!!

گفتم کمردرد شدید دارم بعدم معاینه تحریکی کرد و شبش شکمم هم منقبض میشد ولی هنوز درد نداشتم که دکتر گفت چون دهانه رحمت باز شده برو بستری شو

ولی فکر میکنم اگه یکی دوروز صبر کرده بودم دردام شروع میشدن و بدون آمپول فشار زایمان میکردم

میتونی بری معاینه بشی ببینی چه خبره.

من در حد پریودی،باز خونریزی کردم...قرمز نیست...قهوه ای و رقیقه. بی زحمت بازم دعام کنید.

چاره ش استراحت مطلقه. حتی واسه نمازم خوابیده باش. سمت چپ دراز بکش

فردا وقت دکتر دارم...اشکال نداره تا فردا وایسم پس؟؟

اگر خونریزی یا علائم دیگه ای نداری و فقط کمردرده مشکلی نیست ان شاءالله که دهانه رحمت داره باز میشه😊نگران نباش یهویی که باز نمبشه مثلا درحد 2-3سانت تازه اگر شده باشه☺ اگرم روال زایمان باشه که انقباض شکمی هم باید اضافه بشه.

من فعلا تقریبا روزی 30دقیقه پیاده روی میکنم هنوز ورزشا رو شروع نکردم آخه منم دهانه رحمم زود نرم و با ...

عزیزم ممنونم از راهنماییت

اتفاقا خاک شیر خیلی دوس دارم

قبل بارداریم هر روز دو سه لیوان میخوردم ولی تو بارداری نمیخورم

حتما منم امتحانش میکنم

2706