2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671157 بازدید | 89552 پست

ولی چون به سونو قبلیم اعتماد ندارم،فللا استراحتم رو انجام میدم

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام عزیزم. نگران نباش. حواست به حرکت بچه باشه. 40 هفته و 2 روز، بعد یه عصرونه کم حجم و مقوی، 80 سی ...

امشب رفتم دکتر تحریک کرد تا ۵ شنبه اگه زایمان نکردم برم بیمارستان

خدایا منتظر معجزتم❤🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای چقد سخته بچه آوردن اونم طبیعی...

میگم من الان داروی ضد سقط استفاده میکنم اگه بخوام ‌ویبک انجام بدم مشکل ساز نیس واسم ؟ 

ینی این داروهای هورمونی تاثیری رو زایمان داره؟

2728
ممنون عزیزم از اطلاعاتت منم شنیدم یک کمی شلوغ شده باید بیشتر پرس وجو کنم من زایمان اولم بیمارستان ...

من سجده و گاهی گاو و گربه رو انجام میدم.

چهار دست و پا و اسکات هم انجام میدم ولی خیلی مرتب نه.

مشغول خونه تکونی هم هستم 😅

تا میام یکم پیاده روی کنم سریع به مثانه ام فشار میاد

و چون سابقه پارگی کیسه آب هم دارم یکم میترسم زیاد به خودم فشار بیارم زودتر از موعد کیسه آبم پاره شه.

دیشب تو خواب همش کابوسم این شده بود زایمان زودرس میگیرم بدون اینکه کارام تموم شده باشن...😯

شما چه کارایی انجام میدین؟

درسته من دیدم شماره های دیگه رد و بدل میشد پرسیدم ببخشید  انشالله هم شما هم نجلا جون زایمان عا ...

سلام عزیزم 

دوستان من شب پنجشنبه اورژانسی سزارین شدم‌ 

بعد از ۲ روز تلاش و درد طبیعی دهانه رحمم از ۲ فینگر هیچ تغییری نکرد و در نهایت ۳ تا بیمارستان رفتم و نظر هر سه بیمارستان این بود که آرک لگنم کوچیکه و بچه درشته نسبت به لگن و باید سزارین بشم. 

ساعت ۹ شب بیمارستان مردم پذیرش شدم و ساعت ۱۱ شب رفتم اتاق عمل . 

دختر خوشگلم هم با وزن ۳۸۰۰ به دنیا آمد.

امیدوارم همه زایمان خوبی داشته باشید‌ من یه اشتباه کردم انهم اعتماد به مامایی بود که باهاش کار میکردم. دکترم از یکماه قبل به من گفت که نمیتونم ولی قبول نکردم. 

سلام عزیز. میگم شما چرا استراحت مطلق بودید؟

من بارداری اولم کیسه ابم زود پاره شد تقریبا ۱.۵ ماه زودتر نمیدونم هفته چند این چیزا حالیم نبود حتی نمیدونم چرا 

ولی اینبار دکترا گفتن ورزش نرم هم دکتر گلشیرازی هم دکتر شریفی 

فک کنم از هفته ۳۷ گفت ۲۰ دقیقه پیاده روی کنم 

استراحت مطلق نبودم 

از شدت ویار جنازه بودم همش ولو بودم هیچ کاری نمیتونستم بکنم 

تحرک نداشتم همش تو جا بودم 

وگرنه ممنوعیتی نبود 

ورزش رو گفتن کلاس نرو 

منم زیاد اهل سوال نیستم 

هر چی سمت و سوی تمبلی باشه پذیرام

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام عزیزم  دوستان من شب پنجشنبه اورژانسی سزارین شدم‌  بعد از ۲ روز تلاش و درد طبیعی دها ...

مبارکا باشه

قدمش پر خیر و برکت

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام عزیزم  دوستان من شب پنجشنبه اورژانسی سزارین شدم‌  بعد از ۲ روز تلاش و درد طبیعی دها ...

مبارک باشه عزیزم خسته نبتشی جانانه ☺

چقدر خوب که این قدر پشتکار به خرج دادی  وتلاش کردی انشالله قدم دخترت پر از خیر و برکت باشه 

...ان الله مع الصابرین ...

دوستان من هنوز نتونستم داروی زایمان آسان تهیه کنم شفامارکت بامن تماس نگرفته شماره ی آقایی که داروهای آقای تبریزیان ازش تهیه میکردیم کدوم دارین زحمت بکشین به من بدین ممنون میشم

...ان الله مع الصابرین ...
من بارداری اولم کیسه ابم زود پاره شد تقریبا ۱.۵ ماه زودتر نمیدونم هفته چند این چیزا حالیم نبود حتی ن ...

خخخخ.تنبل خان.

خداروشکر که دخترت رو سالم بغل گرفتی.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706