2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670992 بازدید | 89552 پست
درسته منم پوزیشن سجده رو شنیدم میتراجون من و شما و سپیده جون تاریخامون نزدیکه توی سونو چه تاریخی ز ...

عزیزم بچه من یکم درشته و از تاریخش جلوتره

سعی میکنم رعایت کنم تا خیلی وزنش بالا  نره ولی بازم نمیدونم چی میشه

پسر اولمم تو 38 هفته با پارگی کیسه آب با وزن 4200 دنیا اومد

دکترم خانم دکتر موید محسنی هستن اولی رو تو محب کوثر سزارین شدم.

ولی الان میگن خانم دکتر ویبک ها رو میبره بیمارستان خاتم.

خود خانم دکتر بهم گفتن آخراش مشخص میشه آیا میتونم ویبک کنم یا نه با توجه به وزن جنین.

عزیزم درکت میکنم سزارین بچه اول منم بخش زیادیش اشتباه دکترم بود باعث طولانی شدن روند زایمانم شدو ان ...

ممنون عزیزم انشالله که بتونی هم خودت هم نی نی صحیحو سلامت باشین و دلتون همیشه شاد باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بچه من یکم درشته و از تاریخش جلوتره سعی میکنم رعایت کنم تا خیلی وزنش بالا  نره ولی بازم ...

ان شاءالله که هر چی بهتره همون میشه دکترتم که توی وی بک خیلی باتجربه اس خاتمم خیلی شنیدم راضی بودن. 

میتراجون از محب کوثرراضی بودی؟من احتمال زیاد باید برم اونجا

2728
ان شاءالله که هر چی بهتره همون میشه دکترتم که توی وی بک خیلی باتجربه اس خاتمم خیلی شنیدم راضی بودن.& ...

من از محب خیلی راضی بودم، من سال 95 زایمان کردم و اون موقع خیلی آروم و خلوت بود، من بیشتر اون آرامششو  دوست داشتم، الانو نمیدونم چطور شده.

البته رفتار پرسنلش هم خیلی خوب بود.

برا زایمان طبیعی هم اتاق لیبر داشتن که از لحظه اول تا آخر زایمان همون اتاق هستی و همراه هم میتونی داشته باشی.

اتاق های بخشش هم همه تک نفره بودن.

کلا خیلی تمیز و شیک و راحت بود و برا من خاطره خوبی موند.

البته همه اینها مال دو سال پیشه و نمیدونم الان چه تغییراتی کرده.

سلام رستا جون ممنون از تاپیک خوبت هر چند من یک وی بکی نیستم و زایمان اولم هم طبیعی بوده ولی خوشحالم ...

سلام عزیزم. 

واسه زایمان دوم نیازی به پایین اومدن سر بچه و فیکس شدنش نیست.

سفالیک بودنش کفایت میکنه.

چون با زایمان قبل ماهیچه های رحم و کف لگن شل شدن، با شروع درد خود به خود بچه پایین میاد.

واسه شروع درد، از هفته 34 شیاف عمیق مغربی و از هفته 37 داروی زایمان آسان رو شروع کن.

از هفته 36 هم دمنوش رازیانه...

وااای چقد گرونه اونم تازه طبیعی ‌ک همش خودت باید زور بزنی

واسه پزشکام طبیعی خییییلی سخت تر از سزارینه

چون باید مسئولیت مادرو به عهده بگیرن... مدام قلب رو چک کنن . حواسشون به لگن و سر بچه باشه 

زمانبره و زمان زایمان مشخص نیست.

سزارین که واسشون سر جمع 15 دقیقه ست. اونم زمانی که خودشون تعیین میکنن.

سلام خانوما من زایمان اولمه الان ۳۹ هفته و ۶ روزم هیچ درد و انقباضی ندارم میترسم دکتر بگه سزارین چکا ...

سلام عزیزم. نگران نباش.

حواست به حرکت بچه باشه. 40 هفته و 2 روز، بعد یه عصرونه کم حجم و مقوی، 80 سی سی روغن کرچک بخور

قبلشم حتما یه ان اس تی بده.

من از محب خیلی راضی بودم، من سال 95 زایمان کردم و اون موقع خیلی آروم و خلوت بود، من بیشتر اون آرامشش ...

ممنون عزیزم از اطلاعاتت

منم شنیدم یک کمی شلوغ شده باید بیشتر پرس وجو کنم

من زایمان اولم بیمارستان بهمن بود که به خاطر شلوغیش ازش راضی نبودم البته سال93 که من زایمان کردم هیچ امکاناتی واسه زایمان طبیعی نداشت.

راستی از کی میخوای ورزشا و ماساژ پرینه و ... رو شروع کنی؟

جونم

سلام عزیز.

میگم شما چرا استراحت مطلق بودید؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

دوستان دکتر گفت مشکلی نداری.

حتما باید غربالگری هارو هم انجام بدم.دکتر گفته.

کارت به دکتر کشید،دیگه ول کن نیستن.

۱ اسفند میرم غربالگری

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706