2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672871 بازدید | 89584 پست
ممنون دوستای گلم که راهنمایی کردین بازم اگه کسی تجربه داره بیاد بگه چون من استرس دارم تازه ۱سال و نی ...

سلام عزیزم

منم شیرازی هستم

به یکی از دوستای دیگه ام هم گفتم

دکتر فاطمه حاجی باقری یه دکتر فوق العاده خوش اخلاق و مومن  از من قبول کرد و گفت مشکلی نیست

ولی چون مامای خصوصی نداره و من کار ماماهای بیمارستان رو خیلی قبول ندارم پیشش نرفتم و الان دارم میرم پیش یه ماما

این ماما فوق العاده ماهره و حتی بچه با پا بوده ،مدفوع کرده بوده و...رو طبیعی دنیا آورده

من که رفتم پیشش خیلی منو ترسوند و بعدا بهم گفت این ها رو بهت گفتم که با اطلاع کامل اومده باشی برا وی بک

بیمارستان هم میگه حتما باید بیای خصوصی چون شرایط شما خیلی حاده و باید همه امکانات فراهم بشه

اسم این ماما خانم ربیعی هست و توی درمانگاه پردیس میشینه

کلا به نظرم شیراز کلا اینقدر کسی پیدا نمیشه که موافق با وی بک باشه

کاربری یوار هم خداروشکر چند روز پیش توی بیمارستان زینبیه(دولتیه) وی بک انجام دادن و ماما و دکتر خاصی هم نداشتن

کلا بیمارستان دولتیه حافظ و زینبیه انجام میدن

میتونی بری اونجا و اسم دکترا هم که این کار رو قبول می کنن رو بپرسی و بعد با یکیشون بری جلو

ولی من چون این ماما ربیعی رو خیلی در ماهر بودنش قبول دارم،دارم میرم پیشش

مثلا یه کار می کنه روند زایمان خیلی سریع پیش بره

ولی خوب گفت اگر میخوای وی بک کنی باید تعهد بدی که هر اتفاقی برات افتاد از پارگی رحم گرفته تا فوت خودت راضی باشی و هیچ مسوولیتی گردن من و دکتر نیست

خلاصه این هم از این.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون دوستای گلم که راهنمایی کردین بازم اگه کسی تجربه داره بیاد بگه چون من استرس دارم تازه ۱سال و نی ...

البته این رو هم بگم من فاصله دوتا زایمانم میشه دوسال و ده ماه

همه ی  جاهایی که رفتم میگن وااای خیلی فاصله کمه 

خیلی خطرناکه 

ولی دیگه من به همشون بی توجهی کردم

حالا خداکنه شما اگر میخواید پیش دکتر حاجی باقری یا ماماربیعی بهتون محکم نگن نه نمیشه

اگرم گفتن باید بگید مسولیتش با خودمه تا قبول کنن

چون در نظر اونها یک سال و نیم دیگه خیلی کمه

ستاره جون شما چند سالته ؟

دقیقا فاصله دوتا زایمان میشه 1سال و نیم؟

2731

من اصفهان زندگی میکنم اما گفتم اگه اصفهان دکتری پیدا نکردم ک منو با این شرایط قبول کنه ک طبیعی زایمان کنم  شیرازم میتونم بیام 

اما اگه دکترم بخواد انقد منو بترسونه راستش پشیمون میشم که طبیعی زایمان کنم حالا بازم دوستان نظراشون بگن من بیشتر استفاده کنم

ممنون مویز جان بخاطر توضیحات خوبت . من ۲۶ سالمه و الان ۶ ماهمه و تا ۳ ماه دیگه فاصله زایمانم میشه ...

عزیزم من شنیدم که پزشکهای تهران با فاصله 18 ماه هم ویبک انجام دادن.. تهران سخته بری؟

دو تا سوال

توی سونو نشون داد بچه بریچه، اما تکون های زیاد و بدی میخوره یعنی کاملا میفهمم عرضی میشه باز پاهاش میاد پایین،تواین هفته امیدی هست که بچرخه؟ 

واینکه اگر  چله یا نذر خیلی قوی میشناسید که شاید منم حاجت بگیرم و آرزو به دل نمونم معرفی کنید 

2738

ولی واقعا طبق گفته بچه ها که اینقدر از خانم صابریان تعریف می کنن اگر چاره ای داشتم حتما میرفتم تهران

دیگه هی نمیخواست با نظرات مخالف بقیه روبه رو بشم و هی امیدمو از دست بدم

من خونه برادرشوهرم تهرانه خیلی از اقواممونم تهرانن ولی همین که مامانم نمیتونه بیاد چون میره سر کار دیگه کلا بی خیالش شدم

من که همش منتظرم یه روزی برسه و مثل بقیه مامانا که موفق شدن بیام و خاطره زایمان طبیعی ام رو بنویسم

من که هر روز حتما باید یکی پیدا بشه و منو منصرف کنه و روحیه ام رو خراب کنه

دیگه از بس دارم به زایمان طبیعی فکر می کنم هر شب دارم خوابش رو میبینم

دیگه فقط میخوام زودی تموم بشه از بس که فکر منو مشغول کرده

اینقدر بهم دکترا گفتن به مرگ خودت منجر میشه که تقریبا خودمو هم برای مردن آماده کردن  

دو تا سوال توی سونو نشون داد بچه بریچه، اما تکون های زیاد و بدی میخوره یعنی کاملا میفهمم عرضی میشه ...

سپیده جون اگر بتونی چله ی زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام بگیری عالیه

من خودم تجربه کردم عالی بود هر صبح قسمت اول زیارت عاشورا رو تا صد لعنش بخون بعد صلوات شمار بگیر توی دستت و موقع کارات و استراحتت صد لعن و بگو و بعد هم صد سلام رو هر وقتم تموم شد قسمت آخر زیارت عاشورا رو و سجده اش رو از روی مفاتیح انجام بده حتی اگر تا شبم طول کشید عیبی نداره ولی زیادم سخت نبست

اما خیلی مجربه من خودم توی چیزی حاجت ازش گرفتم که خودمم فکرشو نمیکردم شدنی باشه

البته آخرشم بسپر به خدا که خیر پبش بیاد واست😊

راستی من و شما تاریخمون خیلی نزدیک به همه فکر کنم سونو چه تاریخی داده بهت؟

دو تا سوال توی سونو نشون داد بچه بریچه، اما تکون های زیاد و بدی میخوره یعنی کاملا میفهمم عرضی میشه ...

راستی واسه چرخیدن بچه هم توی تاپیک سوره میگفتن چهار دست و پا راه رفتن و ماساژ دورانی شکم و گرم کردن شکم خوبه

راستی من پسر اولم رو توی 32هفته فهمیدیم سفالیک شده

بعدش من شنیدم کسانی بودن که تا هفته36هم بچه عرضی بوده بعد چرخیده توکل به خدا😊

واااای منم خیلی میترسم بازم میگم توکل ب خدا  راستی هزینه بیمارستان های خصوصی الان چقد هست؟ من ...

ستاره جون من بیمارستان محب کوثر رو پرسیدم4800بدون بیمه

و بیمارستان لاله5تومن البته اینا واسه زایمان طبیعیه

عزیزم منم 32 هفته رفتم سونو گفت بریچه

رفتم پیش خانم صابریان ایشون یه سری تکنیک و ورزش که خیلی زیاد هم بودن بهم معرفی کردن که بچه بچرخه.

هفته پیش که دکتر خودم رفته بودم، ایشون توی معاینه شکم خیلی ماهرن گفتن که چرخیده و سرش پایینه.

البته خود خانم صابریان هم که همون موقع معاینه کردن میگفتن انگار چرخیده.

خلاصه من تنها ورزشی که زیاد و مداوم انجامش میدم و حس میکنم به چرخیدن بچه کمک کرد، سجده است، من استخوان کشاله رانم خیلی که فعالیت میکنم درد  میگیره، تنها پوزیشنی که دردم رو آروم میکنه و کلا ریلکسم میکنه و خستگیم در میره پوزیشن سجده است.

تو هم سعی کن زیاد این ورزش رو انجام بدی، هم به چرخیدن بچه کمک میکنه و هم زایمان رو تسهیل میکنه.

اگه تهرانی یه سر برو پیش خانم صابریان تا تکنیک های چرخیدن بچه که خیلی هم زیاد بود بهت بده.

راستش من میترسم ایشون راضی نباشن و به همین خاطر اینجا نمیگم چه تکنیک های بودن.

2706