2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664552 بازدید | 89496 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اگه راهی غیر از سرم شستشو و سشوار وخونه پماد سراغ دارین برا افتادن بخیه ها ممنون میشم بگید عزیزا

دود عنبر نسا

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2456
حالا اگه کسی اصفهان یا شیراز دکتر خوب سراغ داره ک وی بک انجام بده حتما بهم آدرس بده

زنگ بزن بیمارستان و از قسمت زنان اسم دکترهایی که وی بک انجام میدن رو بپرس

اینجا شیرازی و اصفهانی وی بک داشتیم ولی دیگه نمیان

دوستان من سونوگرافی که هفته پیش رفتم،صدای قلب بچه تند بود،یهو افت میکرد.سه بار گذاشت،هر سه بارش همین ...

خاطره جان یک چیزی را خودم تجربه کردم

نمی دونم به دردت میخوره یا نه

یا اصلا در مورد همه صدق می کنه یا نه

من سر بارداری دومم بعد از یک سقط که باردار شده بودم خیلیییی استرس داشتم

شاید باورت نشه

به اندازه دوتا بارداری بعدیم ، سر بارداری دومم سونو رفتم

تا کوچکترین حالتی پیش میومد، خودم میرفتم یک دکتر عمومی می گفتم سونو بنویسه و هر ساعتی از شبانه روز که بود می رفتم سونو

یک سونو 24 ساعته هم تو تهران هست که پاتوق من شده بود

آخرش هم اون بارداری به سقط منجر شد

از بس استرس داشتم

و جالبه بدونی که دکتر برام سونو غربالگری دوم را تاریخ زده بود 31 خرداد

ولی من ب اختیار خودم 4 تیر رفتم

که اگر ب موقع می رفتم زودتر می فهمیدم که دهانه رحمم داره باز میشه و با سرکلاژ ب موقع شاید الان پسر کوچولوم کنارم بود

ولی من همش سرخود بودم

هنوز هم که هنوز وقتی یادش میوفتم احساس عذاب وجدان دارم

برای همین سر بارداری چهارمم که در واقع بچه دومم بود ب شددددت ریلکس بودم

اصلا و ابدا بیش از اندازه و سرخود دنبال دارو و سونو و آزمایش نرفتم

پس توکل کن ب خدا

اگر واقعا قسمت یک جنین این باشه که پا ب این دنیا بزاره پس بدون که قطعا و به راحتی و شالم بدنیا میاد

اگر هم دور از جون غیر از این باشه از دست هیچکس کاری برنمیاد

پس توکل ب خدا😊

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
خانمای گل اصفهانی اگه کسی اینجاست بیاد منو راهنمایی کنه لطفا😢

سلام عزیزم منم اصفهانم شنیدم دکترحسنی غروی بیمارستان میلاد انجام میده راستش من دوبارسزارین شدم انشاالله می‌خوام این یکی راویبک کنم منتهاپیشش نرفتم بنابه دلایلی،فقط پیش ماماطب اسلامی میرم می‌خوام باتوکل به خداوراهنمائی دوستان تاآخرباماماباشم

من ۱وسال ونیم از سزارینم میگذره با اینکه سزارین شدم اما بچه ای هم واسم نموند قسمتم نشد مامان بشم &nb ...

عزیزم

یکی از کاربرهای تاپیک به نام نانازمن تو شیراز ویبک کرد

ولی با یک ناما انجام داده بود

@نانازمن   عزیزم اگر می تونی بیا و این دوست عزیز همشهریت را راهنمایی کن☝

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2714
حالا اگه کسی اصفهان یا شیراز دکتر خوب سراغ داره ک وی بک انجام بده حتما بهم آدرس بده

سلام عزیزم. 2 مورد از دوستان اصفهانی تاپیک ، بیمارستان میلاد با دکتر حسنا غروی، وی بک داشتن و خیلی هم راضی بودن .

رهاجون و مرضیه

خاطرات زایمانشون صفحات 636  و  506

خانمای گل اصفهانی اگه کسی اینجاست بیاد منو راهنمایی کنه لطفا😢

شیراز 

نانازمن بیمارستان دولتی شهید شوشتری با یه ماما زایمان کردن. 

خاطره زایمان صفحه 450

ولی دائم خیسم و بعد ادرارم همیشه قطره ای اون مایع سفید میاد  ولی احساس خارش و سوزش هم ندارم که ...

سلام عزیزم. ترشحات حین بارداری کاملا طبیعیه.

منم تو همین هفته های بارداری اینقدر ترشح داشتم که مدام دستمال عوض میکردم.

مایع آمنیوتیک کاملا بوی منی میده. و با جهش خارج میشه و مایعش داغه .

اگه این ترشحات با درد یا انقباض همراه باشه نگران کننده ست .

اگه سوزش یا خارش داشتی احتمال عفونت قارچی هست.

عفونت هم تو بارداری طبیعیه. 

به خاطر ترشح بالای پروژسترون و هورمونای بارداری ، ph  رحم تغییر میکنه و احتمال ابتلا به عفونتو بالا میبره.

اگه هیچ علائمی نداری، یه تست کشت ادرار بده.

خاطره جان یک چیزی را خودم تجربه کردم نمی دونم به دردت میخوره یا نه یا اصلا در مورد همه صدق می کنه ...

حالاکه دیروز نوبت دکتر گیرم اومد،سز اورژانسی گیرش اومد.

لکه بینیم یه روز هست،یه روز نیست.

نمیدونم طول سرویکسم کمه یا نه.

حالا امروز نوبت دکتر دارم...ببینم خدا چی میخواد.

ممنون از راهنماییت عزیزم.

دعام کن.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
بیمارستان عسکریه اصفهان شنیدم انجام میدن اما کدوم دکتره نمیدونم  

سلام عزیزم فکر کنم یوار شیرازی بود که چند روز پیش گفت موفق شده هنوز خاطره برامون نذاشته

...ان الله مع الصابرین ...
2706