2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670127 بازدید | 89551 پست
من عادتم باید روزانه خانواده خودم و شوهرمم وحتما ببینم وقتی رسیدم مستقیم رفتیم خونه بابام اینا نیم س ...

تبریک میگم؛من که از استرس مردم که تو ماشین یا راه نزایی😀

چقدر آرامش داشتن مهم هست .

إن شاء الله که همیشه زندگی و وجودتون لبریز از آرامش باشه.

برا آرامش منم دعا کنید . 

ولی دائم خیسم و بعد ادرارم همیشه قطره ای اون مایع سفید میاد  ولی احساس خارش و سوزش هم ندارم که ...

خواهر شوهر من،دوبار اندازه کیسه اب،ازش اب اومد.

ولی کیسه ابش نبود.

دکتر گفت اینا ابا جمع شده دور کیسش فک کنم.یجور ترشحه.

و هیچ‌مشکلی هم نداشت و بچش رو سر وقت طبیعی اورد.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عادتم باید روزانه خانواده خودم و شوهرمم وحتما ببینم وقتی رسیدم مستقیم رفتیم خونه بابام اینا نیم س ...

خیلی خوب بود.الحمدالله که همه چی خوب پیش رفت.

ان شالله بقیه بچه ها هم ،زایمان راحتی داشته باشن.

کدوم بیمارستانی بودی؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام عزیزم بذار یه دفعه ۱۰ روز دیگه که سونو nt بری

ان تی نمیرم‌عزیز

2728

مبارکه عزیزم چه خاطره شیرینی آفرین چقدر زود فول شدی😍😍😍

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍
من ۱وسال ونیم از سزارینم میگذره با اینکه سزارین شدم اما بچه ای هم واسم نموند قسمتم نشد مامان بشم &nb ...

الهی عزیزم درکت میکنم.خداروشکر ک الان دامنت سبز شده انشاالله این و ب موقعه دنیا بیاری😍😍😍😍

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍
2706