2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672313 بازدید | 89580 پست

خاطره مو گذاشته بودم ولی الان مرتبش کردم برا تاپیک جدید.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

البته جزییاتی هم اضافه کردم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم میر جعفری که پایان هفته 38 بودم گفت روزی 1 ق سیاهدونه و عسل بخور،  دمنوش بنفشه بخور , گفت ...

سلام زهره جان قدم نورسیده مبارک باشه الهی نامدار باشه و زیر سایه پدر و مادر 🙏🙏🙏🙏

یه سوال داشتم عزیزم برای مامای همراه ؟ این خانم میر جعفری از ماماهای بیمارستان خاتم هستند ؟ یا از بیرون میارید ؟ چون من که از بلوک زایمان پرسیدم گفتند هر وقت اومدی بلوک زایمان ما زنگ می‌زنیم یکی از ماماهامون که بتونه میاد به عنوان مامای همراه. 

آخه اینجوری فایده نداره من میخواستم از قبل ماما مشخص باشه و من شمارش رو داشته باشم تا راهنماییم کنه . این خانم میر جعفری رو میشه از قبل هماهنگ کرد یا کس دیگه ای رو میشناسید تو خاتم که مامای خوبی باشه و بهم معرفی کنید ؟ 

منم بیمارستان خاتم قراره زایمان کنم با دکتر روغنی زاد و چون ویبکی هستم دکترم گفت بهتره مامای همراه بگیری . 

من الان ٣٩ هفته و یک روز هستم و منتظر شروع دردها 🙏🙏🙏🙏میشه. زودتر راهنماییم کنید ؟ 

دوستان دیگه هم اگه اطلاعی دارن ممنون میشم راهنماییم کنین 

گلدونه جان ، من و همسرم ۴ سال تلاش کردیم تا بتونیم با هم ازدواج کنیم . درست زمانی که من از ایشون دل ...

بله

خدا میخواد مارو تسلیم ببینه.. تسلیم محض خدا.. 

اتفاقا یه موضوعی برام پیش اومده بود یه حاجت و خواسته بزرگ که مدتها براش تلاش کردم و نشد.. دیروز فهمیدم یکی از نزدیکان بدون تلاش بدستش آورده.. فهمیدم فقط خدا باید بخواد! خدا میخواد منو تسلیم ببینه.. 

2728

دوستان من امروز رفتم پیش دکتر و گفت دهانه رحمت خیلی خوب نرم شده و یک سانت باز شده و سر بچه هم اومده پایینتر و شرایطم خوب بود و گفت تا هفته دیگه صبر میکنیم ببینیم چی میشه . یعنی تا پایان ۴٠ هفته 🙏میترسم بیشتر صبر نکنه و سزارین کنه 🤔 

میشه راهنماییم کنید چه کار کنم زودتر دردم بگیره و انقباض هام شروع بشه ؟ 

الان ورزش و پیاده روی میکنم و شیاف گل مغربی شبی دو تا می‌ذارم . عرق رازیانه روزی یک استکان میخورم . دمنوش گل گاوزبان و تخم شوید و بابونه و تخم شنبلیله میخورم و سجده هم سعی میکنم زیاد برم . دکترم هم تا حالا دو بار معاینه ام کرده . ولی هیچ نشانه ای از دردها یا نمایش خونی نیست .. فقط گاهی کمی انقباض دارم انگار . اونم تازه شک میکنم انقباضه یا بچه خودش رو سفت می‌کنه 🤨🤔😂

لطفا راهنماییم کنید دیگه چه کار کنم ؟ من نمیخوام دوباره سزارینی بشم ☹️

خاطره جان چندماه دارومصرف میکنم ماه پیش انقد داروخوردم  هرشب یه آمپول به ناف میزدن که عوارض خو ...

عزیز دلم...اگه خدا قابل بدونه دعات میکنم دوستم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2738
خاطره جون تبريك ميگم بهت!!! انشالله كه به خوشي و سلامتي زايمان كني راستي هلاكِ امضاتم😍😍😍 قربون ...

ممنون دوست عزیزم...

حاجتمم همین سه ساله عزیز😘 و باباش داده...از تربتش خوردم...التماس کردم...

ان شالله همه به حاجتاشون برین.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
از خیر خاطره حدیث بانو که گذشتیم!  نظرتون در مورد بانوی آفتاب چیه؟ از خیرش بگذریم یا نه؟!!!! ...

چرا همیشه منو یادت میره بانووووو

مگه من داغ داغ نذاشتم

تو تمنای منو یار منو جاااااان منی  *یاحسین*
ممنون دوست عزیزم... حاجتمم همین سه ساله عزیز😘 و باباش داده...از تربتش خوردم...التماس کردم... ان ش ...

سلام 

مبارک باشه

خداروشکر به خواسته ات رسیدی

آز هم دادی؟

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
من نیمه اولی و دومی برام فرق نداره. ولی بچه هایی که تابستون به دنیا میان کشش دینی و مذهبی بیشتری ...

ولی رستا جان حضرت رسول بهترین ماه رو برای انقعاد نطفه اردیبهشت میدونه تولدش می افته زمستان

تو تمنای منو یار منو جاااااان منی  *یاحسین*
ولی رستا جان حضرت رسول بهترین ماه رو برای انقعاد نطفه اردیبهشت میدونه تولدش می افته زمستان

واقعا

جوادم اردیبهشت گرفت دی دنیا اومد

خدا کنه

بعد یه کمک بهیار اومد کمک کنه لباسم رو عوض کنم دردام زیاد بود و کارها رو یواش میکردم که اون ماما گفت ...

زهره 429  !!!!

فکرشو میکردی خاطره ی زایمانت رو  صفحه  1429 تاپیک بذاری؟!  

درسته.

بهترین زمان انعقاد نطفه اسفند تا اوایل خرداده. از نظر توانایی بدنی مادر و بالا بودن احتمال لقاح(به خاطر آمادگی طبیعت برای لقاح) و کیفیت سلامت جسمی و قوای بدنی بچه.

بچه هایی که از تیر تا شهریور دنیا میان به دلیل لقاح نطفه تو پاییز، ضعیف تر و کم جون ترن. 

و بچه ها متولد پاییز قوای جسمیشون خیلی بیشتره.

من مطلبی که در مورد کشش معنوی بود رو گفتم.

با این وجود ، آداب قبل و حین و بعد لقاح... دوران بارداری و بعد تولد ، لقمه حلال پدر و پاکدامنی مادر و تربیت خونوادگی خیلی مهمتره.

2706