2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664766 بازدید | 89499 پست
من هنوزم همینطورم. دیروز اینقدر درد بدنم زیاد بود که خیلی تحمل کردم به همسرم زنگ نزدم! راستش از وق ...

واای خداا درکت می کنم خیلی سخته با این احوال به بچه ها هم رسیدگی کنی .

هرچه زودتر برید دکتر تا ببینید علت چیه. دسته گلات به نشاط شما نیاز دارن

انشااله هر چه زودتر بهبودی حاصل بشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه‌ها. به لطف و عنایت خدا توجه ویژه ی اهل بیت و آبرومندای درگاه الهی راهنمایی های دوستان تا ...

از ته دلم برات خوشحالم هدی جان

امیدوارم سایه ات سالیان سال بالای سر خانواده ات باشه عزیزم

بی خود نبود ته دلم برات روشن بود ها😉

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
2720
با اجازه از دوستان ببخشید بابت صراحت تجربه خودمو بگم ما از اولللللل کان.دوم استفاده میکردیم خییی ...

عزیزم این مارکم بهم نمی سازه.

در مورد روش شما هم برا همه جواب نمی ده.از اقوام نزدیک فقط یه بار تو زندگی همچین ریسکی کرد اونم یه روز مونده به پریود اما با وجود یه بچه یه ساله دوباره باردار شد  

واای خداا درکت می کنم خیلی سخته با این احوال به بچه ها هم رسیدگی کنی . هرچه زودتر برید دکتر تا ببین ...

نشاط نمونده.

اصلا نا ندارم از جام پا شم. تقصیر خودشونم هست. 

نه شب خواب میذارن نه روز. منم بدخواب شم کلا نه جسمم یاری میکنه نه اعصابم!

از وقتی دخترم دنیا اومده خواب درست و حسابی ندارم. پسرم 1 نصف شب میخوابه. 7 صبح بیداره   اینقدر میاد و میره و سر و صدا میکنه که خواهرشم بیدار شه.

امروز پسرم همش می گفت پام درد میکنه . مچ پای راستش. طوری که که نمی تونست راه بره. 4 دست و پا میرفت.  

احتمال دادم پاش پیچ خورده. ولی بازم باید ببریمش ارتوپد. 

از بس غر میزنم ... خدا ختم به خیر کنه.  

پس اگه واسه ویزیت رفتی و در مورد آی یو دی سؤال کردی  لطف کن اینم بپرس چقدر احتمالش هست حرکت کن ...

حتما انشااله می پرسم

اینا سوالات خودمم هست

الان میخوام یه حرفایی بزنم که ممکنه یه عده ناراحت بشن و جبهه بگیرن یا متهم کنن که طرفدار یه عده هست ...

🤐🤐🤐🤐

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2714
دلتون بسوووووووزه😂😂😂😂😂 ما از کا ند و م استفاده می کنیم تا حالا هم مشکلی نداشتیم چند وقت پیش ب ...

گفتی اصلا بارداری ناخواسته نمیده، ولی هیچ روشی صد درصد نیست زن عموی من با ک اندوم بعداز ۸ سال در کمال ناباوری باردار شد و خالم بعد از ۶سال، و هر دو هم افسردگی شدید گرفتن البته زن عموم هنوز زایمان نکرده، 

خودم هم که هم قرص میخوردم هرشب و هم جلوگیری طبیعی داشتم تازه یه موقع هم شک میکردم سریع اورژانسی میخوردم الان ۲۴هفته باردارم😀 واقعا موندیم چجوری شد😕😕

اصلا بچه نمیخاستم ولی شد دیگه 

حالا موندم بعد زایمانم از چه روشی استفاده کنم اصلا دیگه کلا از رابطه ج ن س ی بدم اومده 

عزیزم تا صبح هرچی بیدار بشم واسه شیردادن پسرم برات صلوات میفرستم میشه لطف کنی برای منم دعا کنی به خ ...

برات قدر میخونم مهربانو جاااان.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
بارداری اولمه تهران هستم دکترم لیلا شکری هستش... ۲ سری برای عفونتم پماد مصرف کردم درست نمیشه که نمی ...

عزیزم اب سیب طبیعی عالیه .

سه چهار روز هر شش ساعت یه فنجون بخور بعدش هر روز دو تا سیب . خودم امتحان کردم 

مردها معمولا درخواستشونو مستقیم نمیگن.. مثلأ نمیگه فلان لباس رو بپوش چون دوست دارم بلکه وقتی یکبار م ...

خیلی خوب گفتی.چقد خوب تجربه هامون رو در اختیار هم میذاریم.

الانم دارم به پهناي صورت اشك ميريزمو مينويسم اينقد خسته شدم....

😔

کانالی که معرفی کردن رستا جون عالیه.

ان شالله حل میشه.

2706