2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664392 بازدید | 89475 پست
امروزم موندم بگم یا نه! گفتم یه وقت دوستان ناراحت نشن... ولی طاقت نیاوردم. امیدوارم دوباره س ...

منم موافقم

راستش همیشه دوست داشتم از کسانیکه طبیعی جلوگیری میکنن بپرسم چطور راضی میشن توی اوج ماجرا یهو کنار بکشن!! ولی هیچوقت روم نمیشد.. چون واقعا حال و روح و روان آدمو خراب میکنه.. البته بازم آدمها با هم فرق میکنن.. شاید من تو این زمینه خیلی حساسم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
استغفار کن مهربانو😡😡...وگرنه دعات میکنما😌😌...یهو دیدی دعاها قاطی شد خودت سومی رو باردار شدی😝

شوخی کردم عزیزم

میدونستم چون دیگه نمیخوای گفتم😉

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
سلام عزیزم. نشونه نزدیکی زایمانه. ولی نه اینکه همین امشب بخواد واست پیش بیاد اگه تا 3 روز دیگه درد ...

ببخشید مدام مزاحم شما میشم.بچه اولمه و بعد از چند سال خدا بهم داده خیلی استرس دارم. الان بودم حمام تو آبگرم نشسته بودم باز هم از ترشح خونی اومد اما اینبار قرمز بود دیگه قهوه ای نبود.دعا کنید درد زایمان بیاد و طبیعی زایمان کنم خیلی از سزارین میترسم. 

ببخشید مدام مزاحم شما میشم.بچه اولمه و بعد از چند سال خدا بهم داده خیلی استرس دارم. الان بودم حمام ت ...

عزیزم تا صبح هرچی بیدار بشم واسه شیردادن پسرم برات صلوات میفرستم

میشه لطف کنی برای منم دعا کنی به خواسته ام برسم🙏

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
ببخشید مدام مزاحم شما میشم.بچه اولمه و بعد از چند سال خدا بهم داده خیلی استرس دارم. الان بودم حمام ت ...

نشونه های خوبی داری.

امشبو خوب استراحت کن. اگه تا فردا دردت نگرفت . یکی دو ساعت بعد نهار یا یه عصرونه ی جون دار و مقوی و کم حجم ، 80 سی سی روغن کرچک بخور . 

هرشیشه معمولا 40 سی سیه 

2 شیشه بگیر. جای آب گلاب 2 آتیشه داخلش بریز  و سر بکش

بعدشم تحرک داشته باش و سجده های طولانی.

تا روده هات پاک نشدن و انقباضات منظم و کم فاصله نشدن، بیمارستان نرو.

2714

میخواستم به دوستموم راستین ۲۰بگم که ان شا الله با پیگیری و جدیت در حل مساله ی زناشوییتون بهترین لحظه ها رو تجربه کنین چون واقعاً مهم ترین اصلا توی زندگی، اما اینکه نوشته بودین با لکه بینی نه میشه نماز خوند نه رابطه داشت، این تصور درستی نیست، چون خاتم ها فقط در خونریزی حیض و نفاس ، نماز و روزه و رابطه  و ... بهشون حرامه ، وقتی لکه بینی با توجه به علایم و شرایطش ، جزو یکی از استاضه ها محسوب بشه ، دیگه هم باید نماز خوند و هم رابطه میشه برقرار کرد ولی باید طهارت  و ضو و سلش با توجه به اینکه جزو کدوم یک از سه تا استحاضه است ، انجام بشه بعد هر کدوم رو قراره انجام بدی انجام بدین ،خیلی کلی گفتم ولی سوالی باشه در خدمتم

من 28 روز و گاهی کمترم.. تخمک گذاریمم مشخصه ولی اینکه تخمک چقد توی بدن زنده میمونه یا اسپرم تا چند ر ...

هر 28 روز یه بار پریود میشی... 

اگه 8 روزش رو هم خونریزی یا لکه بینی داشته باشی، 20 روز پاکی.

از 20 روز، نهایتا 7-6  روز ریسک بارداری هست.

که اونم با دستگاه چک تخمک گذاری متوجه میشی.

معمولا تخمک بعد 48 ساعت یا دفع میشه یا خیلی قابلیت لقاح نداره.

اسپرم هم در شرایط خیلی خاص تا یه هفته زنده میمونه. و خیلی ها میگن زنده موندنش دال بر قابلیت باروری نیست.

کیفیت اسپرم هم حدود 48 ساعته.

با این رویه، حدود 7-6 روز در ماه نیاز به پیشگیری داره. 

که میشه یا از کیت استفاده کرد یا دستگاه بزاق.

پس در حداقل شرایط ، هر ماه 2 هفته رو میشه بدون هیچ پیشگیری رابطه داشت. 

این قضیه اینقدر رو زندگی و روابط بین زن و شوهر اثر داره که فکر میکنم ارزش سونوی ماهیانه رو داره... دستگاه و کیت به کنار  

2706