2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672830 بازدید | 89584 پست

سلام رستا جون . من دوروز پیش معاینه لگنی داشتم که همون روز خونریزی داشتم اما بعدش دیگه قطع شد تا الان که دوباره ترشح غلیظ با خون همراه بوده اما خونش مثل دو روز پیش قهوه ای هست. این طبیعیه یا نشونه نزدیک شدن زایمانه؟؟

من از اول ازدواج هیچ روش پیشگیری جز تخمک گذاری نداشتم. همسرم کا.ند.وم پیشنهاد داد که به شدت مخالفت ک ...

روش تخمک گذاری که شما میگید فقط برای کسانی هست که هم سیکلشون طولانیه و هم نیازشون کم و دیر به دیر!! توی سیکل 28 روزه که اکثر خانمها هستن اکثرأ روزها پرخطره و با روابط زیاد جور در نمیاد.. برای کسیکه توی مدتی یکی دو ساله بچه نمیخواد برای زن و مرد این روش بشدت استرس زاست.. 

درواقع قطعی بودن این روش فقط یکی دو روز قبل از تاریخ پریود قابل اطمینانه اونم نه 100%!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بودن شماها واقعا گرمی بخشه تاپیکه...بمووووونید و حرف از رفتن نزنید دیگه...

انشاالله هستم کنارتون عزیزم 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2728
من که این روزا اصلا روحیه خوبی ندارم خیلی نا امیدم  احساس میکنم این عملی که انجام دادم و این ش ...

الی جون سلام. حالت چطوره؟ نبینم خودتو از الان ببازی ها. حالا کلی وقت داری.‌تا وقت زایمانت انشاالله زخمت کامل خوب میشه. 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
روش تخمک گذاری که شما میگید فقط برای کسانی هست که هم سیکلشون طولانیه و هم نیازشون کم و دیر به دیر!! ...

درسته.

منم اگه پریودم 28 روزه بود نمیشد واقعا.

و اینکه علائم تخمک گذاریم کاملا مشخصه.

و سر هر دو بارداری هم میدونستم تخمک گذاری داشتم و آگاهانه اقدام داشتیم.

وگرنه پیشگیریش سخت نبود.

یه بحثی ام هست اینه که وقتی رابطه با کیفیت باشه، نیاز کم میشه. خیلی ها... از جمله اکثریت اعصای ا ...

رستا جان اتفاقا خوبه که این مباحث پیش میاد و تذکرش داده میشه

یادمه یه بار دیگه هم این بحث پیش اومد و از اون موقع من دارم حواسمون بیشتر جمع می کنم 

اثرات فوق العاده ای داشت تو زندگیمون 

انگار هر چند وقت یکبار لازمه این تذکرات

(دعا می کنیم اطلاعاتت لو نره  )

سلام رستا جون . من دوروز پیش معاینه لگنی داشتم که همون روز خونریزی داشتم اما بعدش دیگه قطع شد تا الا ...

سلام عزیزم.

نشونه نزدیکی زایمانه. ولی نه اینکه همین امشب بخواد واست پیش بیاد

اگه تا 3 روز دیگه دردت نگرفت، روغن کرچک بخور.

2738
احساس ميكنم دارم سرما ميخورم گلوم ميسوزه،چي ميتونم بخورم؟؟😫

مرتب و تند تند شربت عسل+آبلیمو بخور. شلغم بخور. شلغم عسل هم خیلی خوبه.

سیب رنده کن با داچین مخلوط کن بخور.

آب نمک طبیعی + سرکه سیب مخلوط کن و قرقر کن.

لعاب به دونه بخور. دمنوش گل ختمی و بنفشه و...

سرخ کردنی و غذاهای چرب نخور.

ختمي بخورم؟؟ شنيدم دهانه رحم رو نرم ميكنه بعد دم بدم يا روي اب بريزم و بخورم؟

دم کن.

دمنوش ها دیر اثرن.

باید مستمر استفاده کرد که اثر داشته باشن.

بخور مشکلی نیست.

هرچی خوردی با عسل مخلوط کن.

قربونت من اگه جلوگیری رو یک بار قطع کنم یک ماه پریودم عقب میفته و‌ پدرم درمیاد از استرس. پس فرضیه جل ...

نظر من کان.دومه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
خب چكاركنيم؟؟ سردي افتاده والا... هروقت بحثي ميشه همش تو حرفاش ميگه من قرص نميتونم بخورم چون فيبر ...

کان. دیگه از طبیعی خیلی بهتره که

ازش خواهش کن بگو بخاطر خودت میگم یه بار امتحان کنید خب

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
درسته. منم اگه پریودم 28 روزه بود نمیشد واقعا. و اینکه علائم تخمک گذاریم کاملا مشخصه.   ...

من 28 روز و گاهی کمترم.. تخمک گذاریمم مشخصه ولی اینکه تخمک چقد توی بدن زنده میمونه یا اسپرم تا چند روز اون تو زنده هست همش ریسکه!! مخصوصا اگه هفته ای دو یا سه بار نیاز بشه.. 

رستا جان اتفاقا خوبه که این مباحث پیش میاد و تذکرش داده میشه یادمه یه بار دیگه هم این بحث پیش اومد ...

امروزم موندم بگم یا نه!

گفتم یه وقت دوستان ناراحت نشن...

ولی طاقت نیاوردم. امیدوارم دوباره سوءتفاهم پیش نیاد!

ولی واقعا حیفه. 

قضیه ای که خدا تو قرآن از اون به عنوان نشونه ی تفکر برای اثبات وجود خدا ازش یاد شده، و تسکین مرد، و پیامبر(ص) و امام صادق(ع) فرمودن هیییییچ لذتی برای مرد در دنیا و آخرت بالاتر از اون نیست،  نباید ازش غافل شد.

باید برای شعله ور کردن عشق و محبت تو زندگی، ازش استفاده کرد و بهش کیفیت و تنوع داد. 

بازم هرکسی صلاح زندگیشو بهتر میدونه. 

ولی با رابطه جن.سی نصفه نیمه و با مانع، نه عواطف و نیاز روح و جسم زن تامین میشه نه مرد.

اون کانالی که لینکش رو گذاشتم تنها کانالیه من پسندیدم و ایده های متفاوت تو این زمینه میده.

من به هرکی معرفیش کردم از نتیجه ش راضی بوده. دوس داشتی عضو شو.

2706