2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664421 بازدید | 89477 پست
چ روش جلوگیری صد در صده؟ من 7 سال طبیعی جلوگیری میکنم این ماه 6 روز عقب انداختم داشتم سکته میکردم(م ...

100% فقط انجام ندادنشه..   

ولی خب طبیعی هم خییییلی پُر ریسکه! یکی از اقواممون با همین روش که میگی دوبار با فاصله کم باردار شد! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چ روش جلوگیری صد در صده؟ من 7 سال طبیعی جلوگیری میکنم این ماه 6 روز عقب انداختم داشتم سکته میکردم(م ...

واقعا 7 ساله طبیعی پیشگیری میکنید؟!  

از وقتی ازدواج کردیم پیشگیری خاصی نداشتیم. بر اساس تاریخ تخمک گذاری مواظبت کردیم.

شاید باورتون نشه وای هنوز ک.ا.ن.د.و.م به چشمم ندیدم!!!

قصد آی یو دی داشتم که خیلی بد شنیدم. منصرف شدم.

منم موندم چیکار کنم.

چن سال پیش با دوستم یکی از کتابای علامه حسن زاده رو میخوندیم. ایشون بستن لوله ها رو حرام میدونن. یه روش طبیعی و خوراکی تجویز کرده بودن واسه نازا کردن بدون دخالت در سیستم بدن.

دیروز یاد اون کتاب افتادم. وسوسه شدم برم مواد خوراکیشو تهیه کنم بخورم.  

ولی از این میترسم چن سال دیگه بخوام و نشه!!! 

100% فقط انجام ندادنشه..     ولی خب طبیعی هم خییییلی پُر ریسکه! یکی از اقواممون با همین ...

بارداریش به کنار...

روش طبیعی به نظر من یه جور خودآزاریه!  

هم مرد اذیت میشه هم زن.

البته به محض پاکی از پریود تا حدود یه هفته و روزای قبل پریود میشه هیچ روشی نداشت.

ولی باقیش لازمه.

من که هنوز به روش دلخواهم نرسیدم. بعضی وقتا آمپول با اون همه عارضه!!! وسوسه م میکنه.

واقعا 7 ساله طبیعی پیشگیری میکنید؟!     از وقتی ازدواج کردیم پیشگیری خاصی نداشتیم. بر ...

اصلا با خودت همچین کاری نکن خواهر.. ممکنه بارداریت بعدأ سخت بشه.. 

من همش برام سواله یعنی چی براساس تاریخ تخمک گذاری؟! خب تاریخش که دقیق دقیق نیست! از طرفی ممکنه اون حوالی همسر آدم یا حتی خود آدم بخواد، اونوقت تکلیف چیست؟! خیییییلیا با رابطه حتی فردای پاکی و حتی قبل موعد باردار شدن.. 

ما بشدت از ک.ا.ن.د.و.م راضی هستیم

2714

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2300431/خانمای-کرمانشاهی-همه-یه-لحظه-بیاین-لطفاااااا

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای

هرکسی هر چیزی به دلش می افته و قبلا ازش حاجت گرفته رو بخونه.

آیت الله بهجتم همین توصیه رو داشتن... 

در کنار سوره ی قدر، از سوره انشقاق، آیت الکرسی، نادعلی، حدیث کساء و صلوات و... غافل نشیم .

همینطور بخونیم.  دعا و طلب خیر شمارش نمیخواد.

بله درسته .ولی تعداد که مشخص میکنی 

انگیزه بیشتر میشه و اینکه چند بار هزار تا رو امتحان کردیم 

واقعا عالی جواب داده .

به هر حال من رفتم شمردم 290 تا خونده شده ،

ان شالله عزیزان بیشتر بخونن که هر سوره ی قدر بیشتر 

طول زایمان رو کمتر میکنه براشون به امید خدا

2706