2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671175 بازدید | 89552 پست
چقدر خوبه تاپیکتون🤗 فکرکنم اکثرا قشر مذهبی باشین و برای ازدیاد شیعه دنبال ویبکین.درسته،؟!😉

من مثال نقض تاپیکم😊 من عاشق زایمان طبیعی بودم و اگه امکان وی بک نبود به همون یکی بسنده میکردم

الانم ایشالله همین دوتا رو به سرانجام برسونم دیگه بیشتر نمیخوام اگه خدا نخواد😉

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خداییش من نمیدونم چیه... ولی یه چسب هست بابام کمرش درد گرفت یه بار زد دقیقا یادم نمیاد چی بود

نه قربونت برم

اون چسباكه واسه تسكين درده مامان خودمم ميزد

ايني كه دكترگف بجاي امپول بيحسي سرزايمان استقاده ميشه

مثل اسپاينال و اپيدورال

2728
بچه ها من دلم خیلی گرفته دلم میخواد برم مشهد یا کربلا        

اي واي واي منممممممم😭😭

منكه هرصبح ميرم مشهدوبرميگردم

ي مدرسه نزديك خونمون هست هرصبح سلام خاصه امام رضا روپخش ميكنه

منم قششششنگ ميرم كنار ضريح و زيارت ميكنم تازه برگشتي ازسقاخونه ابي هم نوش جان ميكنم😬

حالا من ي چيزي ميگم!!!!!

درسته هدف ازدياد بچه هاس،هم بچه تنها نيست و هم نسل ما ديگه ي نسل پيرشده نيازبه زاد و ولد بيشترهست

اما.........

بالاخره ي زن نياز به ارامش هم دارم،،،نيازداره به خودشم برسه،،،،باشگاهي بره ورزشي داشته باشه

ي مهموني بتونه باخيال راحت بدون شوهر و بچه بره

وقتي تعداد بچه ها زياده اين فرصتام نيست

تعداد زياد بچه ها دربزرگي خيلييييييييي عاليه،ولي داريم ازچيزهاي ديگه ميزنيمو به بچه هاميرسيم

واقعا مادر چيه.....از خودش و جوونيش ميگذره بخاطر بچه ها

انشالله كه مادراي پربچه عاقبت بخير بشن و سالهاي سال سايشون بالا سر بچه هاشون

ماكه پربچه بوديم ميديم مادروپدرم چه سختيا ميكشيدن،نميتونم به بچه بيشترفكركنم

ولي بنظرمن عاطفه ومهرومحبت توي خانواده هاي جمعيت دار بيشترموجً ميزنه

واسه ماكه اينجوري بود🌹🌹🌹

چرا الکی؟

الکی بود چون فقط یه بار ان اس تی گرفتن،یه بار اومده بود زیر صد....

گفتن وای ضربان قلبش افت کرده،ولی تو برگه جراحی نوشتن علت سز رو تنگی لگن

اللهم عجل لولیک الفرج
راستش ناشکری نباشه ولی واقعااامن بعددومیم اینقدربه مشکل خوردم نه بخاطره بچه،بخاطره اینکه همسرم درکم ...

مريمي جان

همه مشكلاتي داريم حالا اگه ازطرف نزديكترين فردزندگيمونم باشه كه واويلاس

ولي مايك مادريم قويتر ازايناهستيم مطمئنأ

خداقوتش روبهمون داده

مردا كلا بيخيالن

همين شوهرمن،پسرديگه الان ده سال داره ديشب لوازم التحريرميخواست فراموش كرده بخره اين بچه هم چشم انتظار

بهش ميگم خب مردحسابي نتوتستي بخري بگو من پياده روي ميكنم همين نزديك خونه واسش ميخرم

ميگه حالا نشد كه نشده ،،،،رو نده به بچه

اينم قيافه منو اقا گل پسر😒😒

حالا اگه پدرشوهرم بود يادش ميرفت نصفه شبم بود لنگ لنگان ميرفت ميخريد

خدا يهويي همه شانسهاي عالم رو جمع كرده داده به مادرشوهرمن😂

عروس خوب،عروس خوب،و بازهم عروس خوب😂😂...ي شوهر دلسوز و مهربون و سفت و سخت چاكرخواه،

منم هروقت ميرم پيششون ازعشق اين دونفر فقط جاي ميوه دق ميخورم ميپرم توخونه ام 

مديونيدفكركنيد من حسوديم ميشه🙃

ديگه حالامريمي جون چه ميشه كرد

خدا عاقلشون كنه و مارو صبورتر

سلام دوستان. ان شاءالله عازم زیارت عتبات و پیاده روی اربعین هستیم. این مدتی که با هم بودیم و ...

سلام

رستا جان خودم

اول اينكه خوش به سعادتت خواهر اونجا نائب الزياره ماباش سلام مارو به اقا برسون 

دوم اينكه مواظب دسته گلها باش،،مخصوصا اون عششششقت

انشاله به سلامتي بري و برگردي

چندين تن مامان قلبمه و غيرقلبمه چشم انتظارتن

سفر بي خطر ،،،خداپشت و پناهتون🌹🌹

سلام دوستان. ان شاءالله عازم زیارت عتبات و پیاده روی اربعین هستیم. این مدتی که با هم بودیم و ...

سلام دوست عزیز....

انشاءالله زیارت قبول باشه و توفیق هرسال....

لطفا یه قدم هم به نیت ما بردار  

اللهم عجل لولیک الفرج

به سلامتی ان شاءالله....نایب الزیاره ما هم باش خواهر جون...برای منتظرای نی نی هم خیلی دعا کن     

عزيزوووم😊ارده شيره لاغرميكنه؟؟؟

منو که لاغر کرد

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

والا این ترس رو خواهر شوهر انداخت به جونم میگه یکی از اشناهای شوهرش کیسه ابش ترکیده بوده بردنش بیمارستان هر چی قرص و شیاف و امپول زدن برای اینکه زایمان کنه ننیجه نداشته از بس به شکمش فشار وارد کردن اندازه دو بند انگشت از پشتش زده بیرون و از جلو تا پشت بخیه خورده خدا وکیلی من که زایمان اولم طبیعی بود خداروشکر ولی اینجور نبود که میگفت اما از بس گفت که حالم گرفته شد همون لحظه باز مث چهار سال پیش که همه گفتن طبیعی نمی تونی و دلم شکست گفتم خدایا توکلم به تو من و بچم صحیح و سلامت باشیم خودت نگهدارم باش و توانی دوباره بهم بده که به همه نشون بدم طبیعی چیز ترسناکی نیست و مسیریه که خودت قرار دادی درد داره اما توان تحملش هم هست ان شاءالله به حق این بازونی که میزنه زایمان خوبی رو تجربه کنیم همگی و اخرش هم من چون از زایمان اولم راضیم

2706