2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672781 بازدید | 89583 پست
خانما یه سوال؟شما چندماهه بودین ب بچه های اولتون گفتید قراره براش ابجی یا داداش بیارین؟من ک خودم فکر ...

من از خیلیا شنیدم زود نگید بهتره

چون بچه ها درکی از گذر زمان ندارن و این زمان طولانی واسشون خسته کنندس، بخصوص بچه هایی ک کوچیکترن و یا عجولن. برادرزاده من دوسالش بود ک بهش گفتن ۶ماه دیگه واسش داداش میاد اوایل خوشش میومد و لی آخرا اذیت میکرد طوریکه بچه بدنیا هم اومد میزد و ادیت میکرد الانم ۷ماه گذشته از تولد داداشش تازه کمی دوسش داره.

من خودم دوس داشتم ب پسرم دوماه آخر بگم

اما خانوادم تو ماه ۵بارداری بهش گفتن.

چون پسرم کمی بزرگه من خیلی دنبال زمینه سازی و قید وشرط بودم

و میگفتم تولد ۴سالگیت بشه یعنی تو بزرگتر سدی و خدابهمون یه نینی هدیه میده

خداروشکر تا حالا ک خوب بود و روزشماری میکنه هرجا میرفتیم خرید واس آبجیش یه چیزی میخواد بخره.

امیدوارم بعد دیدنش هم همینطور باشه

سلام فائزه جون ناراحت شدم این اتفاق افتاده

اما اصلا روحیتون رو نبازید و فقط توکل کنید بخدا.

تو این ماه نذرکن انشالله بحق سیدالشهدا شفا پیدا میکنن

شماهم ب ایشون روحیه بدید

مراقب خودتم باش بچه شیر میدی، کوچولوتون اذیت نشه.

قابل باشم حتما دعامیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای رستا جون خیلی برات خوشحال شدم.تو فکرت بودم نکنه به خواسته دلت نرسی.دیدی همه نگرانیا الکی بود؟دختر گلت خوش قدمه ماشالله.برای منم دعا کن خیلی نگرانم این دفعه چی میشه.به خصوص که قید سونو و غربال و همه چی رو زدم و دکتر هم نمیخوام بگیرم فقط مامای همراه انشالله.رو کمکت حساب میکنم منم بتونم طبیعی بیارم انشالله.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...

رستاجون چه خاطره قشنگی خدا برات حفظش کنه کوچولوتو. چه باحاله هنوز به خانواده نگفتی ‌. برای ما اگه کوچکترین چیزو نگیم گله گذاری می‌کنن و حرف و حدیث . دیگه تولد بچه که جز عملیات اتمیه  

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  
2728

آهااای خانمایی ک تازه زایمان کردید حالتون خوبه؟؟؟دنیا و رستا و بقیه...نی نی داری با وجود بچه اول چطور میگذره؟

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
سلام فائزه جون ناراحت شدم این اتفاق افتاده اما اصلا روحیتون رو نبازید و فقط توکل کنید بخدا. تو این ...

شما در چ حالین عزیزم؟

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
آهااای خانمایی ک تازه زایمان کردید حالتون خوبه؟؟؟دنیا و رستا و بقیه...نی نی داری با وجود بچه اول چطو ...

سلام عزیزم. خوبیم شکرخدا. 

یه مقدار بخیه ها اذیتم میکنه. با وجود اینکه خیلی رعایت کردم و میکنم ولیاز بس که سرفه زدم و به دلیل دل پیچه سرویس رفتم به شدت متورم و دردناک شده.    

پسرم فعلا خوبه شکرخدا... اوایل انگشت تو چشمش میکرد...  یا دست و پای کوچولوش واسش جالب بود...  یهو فشار میداد...  

سعی کردیم بی تفاوت باشیم و واکنش نشون ندیم که خواهرشو عامل بدرفتاری ما با خودش نبینه!  

خداروشکر انگار داره واسش عادی میشه. 

دخترم به لطف خدا تا حالاش که خیلی آروم بوده...  اگه مثل داداشش از هفته سوم رو سرم خراب نشه! 

ولی حس فوق العاده خاصی به دخترم داریم... تازه داریم از بچه داری لذت می بریم .

2738
شما در چ حالین عزیزم؟

سلام خانمی منم خوبم گهگاه درد دارم ولی منظم نیس، دهانه رحم نرم شده الان ک تو هفته ۴۱ هستم میخوام امشب روغن کرچک بخورم انشالله فردا برم بیمارستان.

فقط واسم دعاکنید💕💕

سلام عزیزم. خوبیم شکرخدا.  یه مقدار بخیه ها اذیتم میکنه. با وجود اینکه خیلی رعایت کردم و میکنم ...

ایشااله بخیه هاتم هر چی زودتر خوب میشنو و بعدش انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.....دختره عشقه عشق....مخصوصا مهر ماهیش  خودم یه دونشو دارم.....

تازه اولشه شیرین کاریاش تو راهه....من که همش به شوهرم میگم اگه ده تا دیگه هم بچه بیارم باید یه دختر دیگه داشته باشم  

ایشاله همه بچه ها چه دختر و پسر سلامت باشن....

عزیزم صفحه ۲۱۴ یه سری سوال از دنیا پریسدم خیلی دلم میخواد نظر تو رو هم بدونم.....هر وقت شد جوابشو بهم بده....

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلام خانمی منم خوبم گهگاه درد دارم ولی منظم نیس، دهانه رحم نرم شده الان ک تو هفته ۴۱ هستم میخوام امش ...

عزیزم امیدوارم زایمان طبیعی خوبی داشته باشی...

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلام عزیزم. خوبیم شکرخدا.  یه مقدار بخیه ها اذیتم میکنه. با وجود اینکه خیلی رعایت کردم و میکنم ...

ان شاءالله ک زودی خوب میشی...ان شاءالله ک دخترت همینجوری اروم بمونه...دلم اب میشه وقتی از دخترداشتن حرف میزنین😢...خدا نگه داره براتون...خیلی دلم دختر میخاست...ولی خب خدا باز صلاحمون ب پسرداشتن دید...خدا کنه همه بچه ها سالم و صالح باشن💗💗💗

سلام خانمی منم خوبم گهگاه درد دارم ولی منظم نیس، دهانه رحم نرم شده الان ک تو هفته ۴۱ هستم میخوام امش ...

ان شاءالله ک زایمان خوب و راحتی و طبیعی در انتظارتون باشه🌸🌸🌸

ایشااله بخیه هاتم هر چی زودتر خوب میشنو و بعدش انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.....دختره عشقه عشق... ...

ممنونم عزیزم.  

خدا دختر گلتو حفظ کنه.  من از همین حالا واسش تو فکر یه خواهرم  

چشم عزیزم.  برم ببینم جواب میدم. 

ان شاءالله ک زودی خوب میشی...ان شاءالله ک دخترت همینجوری اروم بمونه...دلم اب میشه وقتی از دخترداشتن ...

إن شاءالله صالح و سالم باشن.  هنوز اتفاقی نیفتاده...  إن شاءالله سومی.   

2706