2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664765 بازدید | 89499 پست
واي ببخشيد اينقد سوال دارم نميدونم كدومشو بپرسم رستا جان من از اول بارداريم عفونت شديد باكتريايي و ق ...

نه عزیزم.  اصلا مشکلی نداره.  من خودمم دارم استفاده میکنم. 

فقط اپلیکاتورو خیلی وارد نکن. 

ممنون عزيزم كه اينقدر وقت گذاشتي ان شاالله شما هم زايمان راحتي داشته باشي.من هفته ٣٧هستم راستش فك نك ...

دوست عزیز. بیمارستان نیکان جزو بیمارستانای خوب و تازه تاسیسه و پزشکای نسبتا خوبی هم داره. به علاوه توی کادر ماماییش افراد فوق العاده با مهارت و با تجربه هستن. تازگیا یکی از آشناهای ما با اینکه بیمارستان خاتم رو انتخاب کرده بود، ولی دردش میگیره و چون منزلشون حوالی نیکانه، میره اونجا و کادر شیفت خیلی راحت براش وی بک انجام میدن.

البته به همون اندازه که بهت میرسن و قربون صدقه ات میرن، پولم میگیرن!!!!

منتها به هر حال تجربه دکتر مویدمحسنی توی ایران یه چیز دیگه اس.

دکتر موید محسنی بیشتر از 20 ساله که پزشک خانوادگی ماست. همین امروز دوقلوهای عمه ام رو دنیا آورد. 

شما که امکانش رو داری بری نیکان، حتما خاتم الانبیا و محب کوثرم میتونی بری.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم.  اصلا مشکلی نداره.  من خودمم دارم استفاده میکنم.  فقط اپلیکاتورو خیلی وارد ...

ممنون خانم كه اينقدر خوب همه رو راهنمايي ميكني انشاالله بهترين شرايط زايمان برات پيش بياد

ممنون عزيزم كه اينقدر وقت گذاشتي ان شاالله شما هم زايمان راحتي داشته باشي.من هفته ٣٧هستم راستش فك نك ...

ضمنا من خودمم تجربه بیمارستان نیکان رو داشتم. وقتی دخترم شیر میخورد، سینه هام خیلی دچار ماستیت میشد، یه بار که حالم خیلی وخیم شد، چون نیکان نزدیک خونه مادرم ایناست، رفتم اونجا.

یه مامای خیلی مهربون اومد بالاسرم و حدود نیم ساعت سینه ام رو با دست دوشید.

به طور قطع و یقینا اگه اینکارو نمیکرد و میخواست از سرش بگذرونه، من باید حتما عمل میشدم تا آبسه رو خارج کنن.

یعنی هرجای دیگه بود، یا شیردوش برقی میذاشتن که اصلا فایده نداشت.یا میبردن اتاق عمل!!! 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2456
خوب شدی یا هنوز دل درد داری؟!      

سلام عزیزم.خداروشکر دیشب خوب شدم.اصلا همچین دل دردی نداشتم تا بحال,کل شکمم درد شدیدی داشت.طفلی بچم خیلی درد کشید

قربون محبتت که همیشه راهنمایی میکنی همه رو

دوست عزیز. بیمارستان نیکان جزو بیمارستانای خوب و تازه تاسیسه و پزشکای نسبتا خوبی هم داره. به علاوه ت ...

ممنون دوستم كاش زودتر اين تاپيك ديده بودم حالا تلاشم و ميكنم هر چي خدا بخاد .يعني بيمارستان خاتم و محب كوثرم به خوبي نيكان هستن؟اخه من هيچ اطلاعي از بيمارستانهاي تهران غير از نيكان و دي ندارم 

ممنون دوستم كاش زودتر اين تاپيك ديده بودم حالا تلاشم و ميكنم هر چي خدا بخاد .يعني بيمارستان خاتم و م ...

آره بابا! اصلا شاید خیلیا ندونن نیکان چی چی هست!!!!

اگه بخوام 5 تا بیمارستان عالی توی تهران نام ببرم، اولیش خاتمه.

آتیه و صارم و دی و امثال اینام هستنا، ولی خب یه مشخصه هایی خاتم داره که من هرجایی ندیدم. 

2714
خاتم هم هزينش مثل نيكان هست يا بيشتر ؟

خب بستگی به بیمه ات داره.

ولی تا جایی که من میدونم خاتم هزینه اش کمتره.

بدون بیمه هزینه سزارین توی خاتم حدود 5 و نیمه. طبیعی4 و نیم.

ولی نیکان اگه بیمه نباشی دیگه پوووول میگیرن!!!!

میتونی با بیمارستان تماس بگیری و از قسمت حسابداری بپرسی.

خب بستگی به بیمه ات داره. ولی تا جایی که من میدونم خاتم هزینه اش کمتره. بدون بیمه هزینه سزارین توی ...

ممنون عزيزم چه خوب من بيمه معمولي دارم كه هيچ بيمارستاني قبول نميكنه يعني هيچ نيكان هم پرسيدم ٦تا ٦ونيم ميشه ولي اينجور كه شما ميگي خاتم هم خودش بهتره هم هزينش بازم ممنون از راهنماييت

خاتم هم هزينش مثل نيكان هست يا بيشتر ؟

پرنیا جان

من دو تا زایمان تو خاتم داشتم

از همه چیز راضی بودم

اولی سز

دومی طبیعی

خوب تو دومی یک تجربیاتی دارم که مسلما با اولی فرق داره

از کادر ماماییش خیلی راضی بودم

اتاق درد خصوصی 

همسرم هم یک تایمی از اتاق درد را کنارم بود

کلا هزینه هر دوتا زایمانم یکی بود اما با دوسال اختلاف

اولی سال 94 سزارین شدم:4750 شد

بدون اتاق خصوصی

چون سز اورژانسی بودم اصلا تو بلوک بستری نبودم و هزینه اتاق بلوک زایمان هم نداشتم

دومی سال 96 طبیعی آوردم:4700 شد

با اتاق خصوصی و اینکه دستمزد وی بک هم نسبت به طبیعی معمولی 560 هزار تومان گرونتر بود که این جز مصوبه وزارت بهداشت بود و ربطی به پزشک نداشت

کلا نسبت به هزینه دریافتی خدمات خیلی خوبی داری

من زایمان قبلیم بخش زنانش تو طبقه 4 بود

اما بعد از زایمان اولم یک طبقه اضافه کردن که بخش زنان را بردن اونجا

خیلی بزرگ و خوب و تمیز و همه چیز نو

اتاق خصوصیش هم خیلی بزرگ و راحت بود

و کاملا سایز اتاق دو نفره بود

مرتب هم در حال نظافت و ضدعفونی کردن هستن

من که خیلی راضی بودم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
پرنیا جان من دو تا زایمان تو خاتم داشتم از همه چیز راضی بودم اولی سز دومی طبیعی خوب تو دومی یک ...

خدا خيرتون بده شماها چقدر خوب و كامل راهنمايي ميكنيد من اين چند وقت جون دادم تا دو تا كلمه كسي راهنماييم كنه كاش زودتر اينجارو پيدا كرده بودم.

خدا خيرتون بده شماها چقدر خوب و كامل راهنمايي ميكنيد من اين چند وقت جون دادم تا دو تا كلمه كسي راهنم ...

خواهش می کنم گلم

ان شاالله بهترین نتیجه را بگیری

واقعا درکت می کنم

چون من خودم هم خیلی پیگیر بودم و دنبال مشورت و راهنمایی

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

سلام رستا جون خوبی

یادته گفتم کمردرد دارم به زور این چند روز رو تموم کردم دکترم برام شنبه نوبت سزارین رو زد

که میشم 36 هفته و 1 روز 

۳۶ هفته تموم بشه وارد ۳۷ بشیم ریه نوزاد کامل میشه یا باید ۳۷ هم پر بشه؟امپول بتا چند روز بعد از تزریق ریه رو کامل میکنه

دکترم برام 6تا آمپول بتا نوشت 3 تا رو پنجشنبه گفت بزنم 3 تا رو جمعه 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...

سلام امروز رفتم سونو تو35 هفتگی وزنش همش دو کیلو بود که دکتر سونو گفت خیلی کمه باید سونو رنگی بدی ببینی مشکلی نداشته باشه یعنی  واقعا اینقد کمه دوباره یه نگرانی دیگه .جواب تست 24ساعته رو گرفتم دفع پروتین 101بود تو آزمایش دوهفته پیشم 42بودپس فردا نوبت دکتر دارم 

2706