2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664660 بازدید | 89496 پست

ایشاله همتون زایمان خوووبی داشته باشین و خودتون و نی نی سلامت باشین...

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلام عزیزم.  خوش اومدی.  شما نگفتی هفته چندی!  ولی اگه ماه آخر باشی،  تا جای ...

ممنون عزيزم كه اينقدر وقت گذاشتي ان شاالله شما هم زايمان راحتي داشته باشي.من هفته ٣٧هستم راستش فك نكنم تو اين هفته هاي اخر ديگه دكتراي ديگه قبول كنن چون مريضشون نبودم و منم تهران نيستم كه بتونم پيگير باشم واينكه خيلي وقت گرفتن از دكتراي خوب سخته من قبل از هفته ٢٩ بودم با همين دكتر افراسياب هم كلي التماس كردم تا وقت داد ولي باز شما اگه شماره يا ادرس دكتر مويد محسني رو داري لطف كن برام بزار .دكتر شما كيه؟ از همه عزيزان اين تاپيك خواهش ميكنم برام دعا كنيد خيلي استرسم زياده منم اگه قابل باشم دعا ميكنم همه ني ني هاشون سالم بيان بغلشون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

02188714452

02188714453

دکتر موید محسنی

یوسف آباد خ فتحی شقاقی نرسیده به ولیعصر پلاک 7 طبقه اول 

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

پرنیا جان من پیش دکتر موید وی بک داشتم و راضی بودم

اگر شرایطت را توضیح بدی شاید بتونی ازشون وقت بگیری

روزهای شنبه و سه شنبه مطب هستند

الان هم تماس بگیری هستند

من اون موقع که رفتم پیش ایشان خیلی ها را می دیدم که تو ماه های بالاتر اومده بودن و ایشان قبول کرد

حتی یک خانومی را دیدم که اواسط اسفند اومد پیش دکتر و زایمانش آخر فروردین بود

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2720
ممنون عزيزم كه اينقدر وقت گذاشتي ان شاالله شما هم زايمان راحتي داشته باشي.من هفته ٣٧هستم راستش فك نك ...

خواهش میکنم عزیزم.

دکتر افراسیاب تا جایی که من اطلاع دارم،  تو بیمارستان بقیه الله و نجمیه هم بهترین نیستن!  چه برسه به مقایسه شون با پزشکایی مثل دکتر ترکستانی و مؤید محسنی و پزشکای دیگه! 

شما همین الآنم برید بلوک زایمان بیمارستان بقیه الله و نجمیه،  واسه وی بک دکتر افراسیاب رو بهتون پیشنهاد نمیدن! 

اتفاقا چون شهرستانید به نظرم بهتون وقت میدن...  دکتر مؤید پزشک پولکی و بی اخلاقی نیستن که بخوان مانع ایجاد کنن! 

زهراجون لطف کردن شماره مطبشونو واست گذاشتن. شرایطتو بدونن احتمال خیلی زیاد قبول میکنن. 

همه تلاشتو بکن که باتجربه ترین و ماهرترین پزشکو انتخاب کنی و با خیال آروم تری بری واسه زایمان .

پزشک من دکتر شریفی هستن.  خداروشکر ازشون خیلی راضی ام.  ولی اگه از ایشون خوشم نمی اومد،  قطعا منم میرفتم تحت نظر دکتر مؤیدمحسنی.

به هر حال وظیفه خودم دونستم اطلاعاتی که دارم بهتون بدم و کمکت کنم.  باقیش با خودت. 

إن شاءالله بهترینا واست رقم بخوره... 

2714
خواهش میکنم عزیزم. دکتر افراسیاب تا جایی که من اطلاع دارم،  تو بیمارستان بقیه الله و نجمیه هم ...

رستا جان راستش من اصلن اطلاعي از دكتراي تهران نداشتم و متاسفانه دير اين تاپيك و ديدم .دكتر افراسيابم چون يكي از اقوام پيشش سزارين كرده بود و بيشتر بخاطر بيمارستان نيكان چون تعريفشو شنيدم انتخاب كردم حالا نميدونم اصلن با اين وضعيتم امكان طبيعي برام باشه يا نه .حالا كه شما اينجوري ميگي راستش براي سزارينم پيش اين دكتر نگرانم نميدونم چكار كنم راستي دكتر مويد محسني سزارينشم خوبه ؟خداكنه بتونم ازش وقت بگيرم

رستا جان تو اين هفته هاي اخر عرق كاسني خوردنش خوبه يا نه ؟براي زردي بچه ميپرسم و اينكه اگه اطلاعي از غذاها و داروهاي گياهي كه بعد از زايمان بايد خورده بشه براي جمع شدن رحم داري ممنون ميشم راهنمايي كني ماشاالله اطلاعاتت خيلي زياده .

مرسی عزیزم لطف کردی  فقط هزینه سزارین و اینارو میدونی ک چقدر میگیره؟

سلام عزیزم.  بستگی به بیمارستانی که میری داره.  تا جایی که من میدونم هزینه جدا نمیگیرن. 

ولی نرخ بیمارستان تهرانپارس و آتیه و خاتم و آبان و...  یکی نیست! 

باید  با حسابداری بیمارستان تماس بگیری و با توجه به بیمه خدماتی و بیمه تکمیلی که داری هزینه سز رو بپرسی. 

رستا جان راستش من اصلن اطلاعي از دكتراي تهران نداشتم و متاسفانه دير اين تاپيك و ديدم .دكتر افراسيابم ...

دکتر مؤید کارشون عالیه.  هم طبیعی هم سز. 

خوب شرایطت رو توضیح بده.  إن شاءالله وقت میدن. 

در مورد تغذیه ماه آخر... 

اگه طبیعی بخوای، بهتره یه سری دمنوشا رو بخوری و سردیجات و ترشیجات و غذاهای چرب و گوشت قرمز مصرف نکنی که زایمان راحت تر شه. 

ولی واسه سزارین بهتره سردیجات بخوری که بچه زردیش بالا نره! 

و چون خونریزی 2 برابر طبیعیه،  مصرف گوشت قرمز بالا باشه! که بعدش ضعف مادر کمتر شه! 

راستش من 2 ساله تو پشیمونی اینم که چرا به محض اینکه گفتن باید سز شی، تسلیم شدم و پیش دکتر دیگه ای نرفتم و نظر پزشک دیگه ای رو جویا نشدم! 

شمام تلاش خودتو بکن...  که بعدش عذاب وجدان نگیری! 

ببخشيد من يادم رفت تخم شويد رو چطوري بايد مصرف ميكرديم؟ من ديروز دكتر بودم بهم گفت گل بنفشه رو دم ...

تخم شوید رو هر روز یه قاشق دم کن.  یه فنجون بخور. 

اگه دکترت رو بنفشه تاکید کردن حتما دم کن و بخور. 

مبارک باشه😍😍😍 چرا بیشتر صبر نکردن؟ خیلی ها رو اینجوری دیدم سز شدن!!! برام عجیبه واقعا راهی ندار ...

سلام عزیزم.  بحث پارگی کیسه آب نیست! در شرایطی که سر بچه و جثه ش بزرگتر از حفره لگنی باشه،  بچه اصلا پایین نمیاد که بخواد زایمانی اتفاق بیفته! 

با صبر کردن هم فقط مادر و بچه اذیت میشن! 

کنترل تغذیه تو ماه آخر ... و تلاش برای دیر نشدن زایمان و وزن گیری بیشتر بچه،  بهترین راه واسه داشتن یه زایمان طبیعی بی دردسره. 

واي ببخشيد اينقد سوال دارم نميدونم كدومشو بپرسم رستا جان من از اول بارداريم عفونت شديد باكتريايي و قارچي وحتي زخم دهانه رحم دارم تو اين دوران بارها پماد كلوتريمازول و قرص سفكسيم و مترونيدازول استفاده كردم فقط مدتي كه استفاده ميكردم خوب بودم ولي به محض قطع دارو عفونت شروع و درد شديد واژن و لگن و پاها امانم و ميبره الان باز ترشحاتم زياد و دردم اينقد زياده كه چند قدم راه رفتن هم برام سخته بنظرت تو اين هفته اخر ميتونم دوباره كرم واژينال استفاده كنم ؟ضرر نداره؟

2706