2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670655 بازدید | 89552 پست
رستا جون سلام.خیلی تاپیک خوبی زدی.منم میخواستم یه زمانی تاپیکی به همین اسمی که شما زدی بزنم تا همه ک ...

ممنونم عزیزم.  خیلی دعام کن.  شرایطم داره شبیه بارداری قبلم میشه!

ولی این بارو نمیخوام به این راحتی کوتاه بیام و تن به سزارین بدم. 

دعا کن همه شرایط خوب پیش بره و بتونم بچه مو به روش طبیعی و سالم به دنیا بیارم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حال شما که تهرانید.الان یکی از بچه های مشهد اینجا گفت که توی بیمارستان دولتی حتما باید بره.خی ...

اتفاقا خواهر دوست من مشهد...  تو یکی از بیمارستانای خصوصی وی بک داشت و اتفاقا بچه حدود 4/5 کیلو رو به دنیا آورد. 

ازش اسم دکتر و بیمارستانو بپرسم میام بهش میگم.

عزیزم چقدرهزینه زایمان طبیعی شما میشه؟؟؟

عزیزم.  با این شماره تماس بگیر ۰۲۱۴۲۷۰۲   و از حسابداری با توجه به بیمه خدمات درمانی یا تکمیلی که داری،  هزینه زایمان رو بپرس. 

هزینه ها با بیمه های مختلف،  متفاوته. 

هزینه زایمان طبیعی و سزارین هم متفاوته. 

2728

سلام به همه.چه تاپیک خوبی.من از فردای سزارینم به فکر زایمان طبیعی بودم.و یادمه اون موقع یه همچین تاپیکی زدم.اما گل نکرد.از اون موقع عزم جزم کردم برای نی نی دوم برم طبیعی.و اون موقع فقط دکتر ترکستانی بود که انجام میداد.پس تصمیم گرفتم با شروع بارداری بعدی برم پیشش.اما چه راه سختی شد.

تا یک سال باردار نمیشدمبا کلومفین باردار شدم و یه سقط و کورتاژ بد داشتم.یک ماه بعد سقط باردار شدم.با لکه بینی شروع شد و من تا ماه پنجم شیاف مصرف کردم.غربالگری اول ریسک بالا بود.یک به نوزده.و من رفتم سل فری.انومالی اکوژن در قلب داشت و من رفتم اکوی قلب.وباز لطف خداخوب بود.ماه هفت به انقباض و استراحت گذشت.و حالا ماه اخرم و مشغول پیاده روی و ورزش و مصمم به طبیعی.

خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.

خواهری،سال 92سزارین،به خاطر مدفوع بچه،دکتر ترکستانی بیمارستان خاتم،هفته 37،در حال پیاده روی و ورزش.

خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.

نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن)

.................................. .

1.  رستا / هفته 27  /  سال 94 /  مقاوم شدن عروق چپ جفت و IUGR / دکتر مرضیه شریفی/ بقیة الله / جنین 1 هفته تاخیر رشد... 30 سال

..........

2. ایران بانو / هفته 37 / 5 سال پیش/ فشار خون بالا/ دکتر لیلا محمدی/ محب کوثر/ فعلا شرایط مناسب

..........

3. مه سا/ هفته 33/ سال 90/ سزارین اختیاری/..../..../ واریس تناسلی،  دیابت کنترل شده با رژیم،  عمل prk چشم (27 سال)

..........

4. خواهری/هفته 37/ سال 92/ دفع مکونیوم/ دکتر ترکستانی/ بیمارستان خاتم الانبیاء/ فعلا مناسب...  در حال پیاده روی و ورزش

سلام به همه.چه تاپیک خوبی.من از فردای سزارینم به فکر زایمان طبیعی بودم.و یادمه اون موقع یه همچین تاپ ...

سلام عزییییزم.  خیلی خوش اومدی.  چه بارداری سختی داشتی !  

إن شاءالله با یه زایمان راحت همه سختیا رو فراموش کنی...

منم دقیقا از لحظه های اول بعد سزارین فکر زایمان طبیعی بودم.  خیلی تحقیق کردم.  متاسفانه کمبود اطلاعات تو فضای مجازی خیلی آزارم میداد...  به زور به یه سری مطلب می رسیدم. 

اون مطالب هم پراکنده... 

إن شاءالله با همکاری اعضای تاپیک،  تجربیات مفیدشون،  به بقیه م انتقال پیدا کنه و یه عده رو از سردرگمی و بلاتکلیفی دربیاره. 

اتفاقا خواهر دوست من مشهد...  تو یکی از بیمارستانای خصوصی وی بک داشت و اتفاقا بچه حدود 4/5 کیلو ...

سلام عزیزم.میشه به منم خبرشو بدی خانمی,که تو مشهد کدوم دکتر و بیمارستان برای وی بک رفته و چه سالی؟!

چون من از چندتا دکتر که تو خصوصی عمل میکردن پرسیدم گفتن فقط تو دولتی امکانش هست.بهرحال خبر بدی ممنون میشم

[QUOTE=43776716]نام ... زمان سزارین...علت...پزشک طبیعی...بیمارستان...شرایط فعلی

امیرجونم...اسفند93...باز نشدن دهانه رحم...دکتر شریفی...بقیه الله...نرمال...20 ساله

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است💗💗💗الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
عزیزم چقدرهزینه زایمان طبیعی شما میشه؟؟؟

عزیزم منم میخوام برم بقیه الله با بیمه تامین اجتماعی 1700 میفته برام

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است💗💗💗الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
سلام عزیزم.میشه به منم خبرشو بدی خانمی,که تو مشهد کدوم دکتر و بیمارستان برای وی بک رفته و چه سالی؟! ...

عزیزم. 

مطمئن نیستم خصوصی بوده باشه!  ولی از اونجا که هزینه ش 2 سال پیش حدود 1/5 شده بود،  احتمال میدم خصوصی یا نیمه خصوصی بوده باشه!

میپرسم خبرت میکنم. 

نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن)

.................................. .

1.  رستا / هفته 27  /  سال 94 /  مقاوم شدن عروق چپ جفت و IUGR / دکتر مرضیه شریفی/ بقیة الله / جنین 1 هفته تاخیر رشد... 30 سال

..........

2. ایران بانو / هفته 37 / 5 سال پیش/ فشار خون بالا/ دکتر لیلا محمدی/ محب کوثر/ فعلا شرایط مناسب

..........

3. مه سا/ هفته 33/ سال 90/ سزارین اختیاری/..../..../ واریس تناسلی،  دیابت کنترل شده با رژیم،  عمل prk چشم (27 سال)

..........

4. خواهری/هفته 37/ سال 92/ دفع مکونیوم/ دکتر ترکستانی/ بیمارستان خاتم الانبیاء/ فعلا مناسب...  در حال پیاده روی و ورزش

.........

5. امیرجونم/ هفته 35/ اسفند 93/ باز نشدن دهانه رحم و عدم پیشرفت زایمان/ دکتر شریفی/ بقیةالله/ وضعيت مناسب+درشتی و وزن بالای جنین(هفته 34 حدود 2500) / 20 ساله

سلام رستا جونم خییییلی ممنون بابت تاپیکتون خیلی منتظر بودن😊

سلام عزیزم.  خوش اومدی.  وزن بالای نی نی تم اضافه کردم واسه دوستانی که با این شرایط قراره وی بک داشته باشن. 

2706