2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671153 بازدید | 89552 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ممنون از دعوتت  منم میخوام زایمان وی بک اتجام بدم تا دو سه هفته دیگه  تو هفته ...

سلام عزیزم.  خوش اومدی. 

شروع کن ورزشا رو انجام بده.  پیاده رویت رو هم خیلی زیاد کن. 

به هیچ عنوان ترشیجات مصرف نکن.  

در ادامه تاپیک، توصیات تغذیه ای رو هم میارم. 

2728
نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن) .. ...

نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن)

.................................. .

1.  رستا / هفته 27  /  فروردین 94 /  مقاوم شدن عروق چپ جفت و IUGR / دکتر مرضیه شریفی/ بقیة الله / جنین 1 هفته تاخیر رشد... 30 سال

..........

2. ایران بانو / هفته 37 / 5 سال پیش/ فشار خون بالا/ دکتر لیلا محمدی/ محب کوثر/ فعلا شرایط مناسب

سلام.من بیست و هفت سالمه. سال ۱۳۹۰ سزارین به روش انتخابی انجام دادم. الان هفته ۳۳ هستم میخوام طبیعی زایمان کنم ولی چندتا مشکل دارم. قراره هفته ۳۷ دکتر بهم بگه میتونم یا نه‌. من شهرستان هستم

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  

کمی واریس تناسلی دارم چشمامم عمل prk انجام دادم و با رژیم دیابتمو کنترل کردم. بچه سرش پایینه فعلا. هفته ۳۷ قراره معاینه لگن انجام دادم 

برای حال دلم صلوات مهمونم میکنی؟  
کمی واریس تناسلی دارم چشمامم عمل prk انجام دادم و با رژیم دیابتمو کنترل کردم. بچه سرش پایینه فعلا. ه ...

مه سا جون.  خوش اومدی عزیزم. 

إن شاءالله همه چی خوب پیش بره و بتونی طبیعی زایمان کنی. 

نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن)

.................................. .

1.  رستا / هفته 27  /  سال 94 /  مقاوم شدن عروق چپ جفت و IUGR / دکتر مرضیه شریفی/ بقیة الله / جنین 1 هفته تاخیر رشد... 30 سال

..........

2. ایران بانو / هفته 37 / 5 سال پیش/ فشار خون بالا/ دکتر لیلا محمدی/ محب کوثر/ فعلا شرایط مناسب

..........

3. مه سا/ هفته 33/ سال 90/ سزارین اختیاری/..../..../ واریس تناسلی،  دیابت کنترل شده با رژیم،  عمل prk چشم (27 سال)

سلام عزیزم ممنون از دعوتت  منم میخوام زایمان وی بک اتجام بدم تا دو سه هفته دیگه  تو هفته ...

عزیزم چقدرهزینه زایمان طبیعی شما میشه؟؟؟

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....

ایران بانو جان آدرس دکتر و تلفنش رو میشه بگی

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....

رستا جون سلام.خیلی تاپیک خوبی زدی.منم میخواستم یه زمانی تاپیکی به همین اسمی که شما زدی بزنم تا همه کسایی که وی بک دوست دارن دور هم جمع بشن.ولی خوبه که شما که انقد مطالعه کردی در مورد این روش این تاپیک را ایجاد کردی.واقعا بهت تبریک میگم.از صمیم قلبم از خدا میخوام که بتونی طبیعی زایمان کنی و یه نی نی سالم تپلی بیاری.

خوش به حال شما که تهرانید.الان یکی از بچه های مشهد اینجا گفت که توی بیمارستان دولتی حتما باید بره.خیلی تعجب کردم توی مشهد شهر به این بزرگی امکانی برای مادر نمیزارن که توی خصوصی وی بک داشته باشه

2706