2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

1672771 بازدید | 89583 پست

سلام دوستان.  

این تاپیک رو به منظور کمک و اطلاع دهی به کسایی میزنم که ناخواسته به هر دلیلی زایمان اولشون رو سزارین شدن و قصد دارن دومین زایمانشون رو طبیعی تجربه کنن.

سعی میشه در این تاپیک به این مسائل پرداخته بشه. 

1. اسامی پزشکانی که این نوع زایمان رو در تهران انجام میدن

2. تکنیک های تسهیل زایمان طبیعی(ادعیه /حرکتی / تغذیه ای) و...

3. نکات مهم بارداری و زایمان

4. ثبت خاطره دوستانی که این نوع از زایمان رو تجربه کردن. 

5. ثبت اطلاعات دوستانی که با ما در تاپیک همراه میشن و ثبت نتیجه زایمان دوم آن ها در تاپیک برای استفاده همه دوستان نی نی سایتی. 

لطفا دوستانی که با این شرایط وارد تاپیک میشن و در حال حاضر باردارن یه سری از اطلاعات رو بگن که صفحه اول ثبت کنیم. 

1. نام کاربری

2. هفته بارداری

3. زمان سزارین قبل

4. علت سزارین قبل

5. دکتر فعلی که قصد زایمان با او دارید

6. بیمارستان

7. شرایط فعلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید 5سال از زایمان بگذره و تمامی خطرات برای مادر در نظر گرفته شه

حداقل زمان انجام زایمان طبیعی پس از سزارین ، 18 ماه پس از سزارینه. 

ریسکش هم  نهایتا 2% هستش.  

در حالی که مرگ و میر ناشی از سزارین در دنیا بالاتر از این رقمه. 

2738

پ تاپیک خوبی من ی سال دیگه میخ ام اقدام کنم واسه دومین بچم ولی دوست دارم طبیعی بیارم و از الان دارم زو خودم کار میکنم

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭

😢😢😢😢😢من تهران نیستم چند روز  دیگه زایمانمه.اما هیچ دردی ندارم چی کار کنم.دارم دق میکنم.یعنی اینبار هم سزارین شم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

نام / هفته بارداری/  تاریخ سزارین / علت سزارین/ پزشک طبیعی/ بیمارستان/شرایط فعلی(با ذکر سن)

.................................. .

1.  رستا / هفته 27  /  فروردین 94 /  مقاوم شدن عروق چپ جفت و IUGR / دکتر مرضیه شریفی/ بقیة الله / جنین 1 هفته تاخیر رشد... 30 سال

پ تاپیک خوبی من ی سال دیگه میخ ام اقدام کنم واسه دومین بچم ولی دوست دارم طبیعی بیارم و از الان دارم ...

خوش اومدی هانی عزیز.  إن شاءالله تاپیک واست مفید باشه. 

😢😢😢😢😢من تهران نیستم چند روز  دیگه زایمانمه.اما هیچ دردی ندارم چی کار کنم.دارم دق میکنم.یعن ...

مامان نازنین زهرای عزیز.  اطلاعاتتونو بذارید ثبت کنم. 

در ادامه تاپیک میذارم که چه کارایی انجام بدید. 

إن شاءالله زایمان خوبی داشته باشید. 

سلام

من اولین بچم سال ۸۹ بدنیا اوردم و بدلیل عدم رسیدگد ماماها و درد شدید از هوش رفتم اونم بعداز ساعتها درد کشیدن و فقط یک سانت مونده بود تا طبیعی بیارم.افت فشار پیدا کردم بس که دردم شدید بود

دکترم هم که خیلی معروفه تو مشهد,دکتر ایتی نیومد بالاسرم و منو سزارین کردن.اگر بهم رسیدگی میکردن و دکتر خودم  میومد و برام از روش اپیدورال استفاده میکردن اینجور الکی سزارین.نمیشدم.

الان اول ماهه هفتم هستم و میخام طبیعی بیارم و زایمان بی درد داشته باشم اگه بشه و تو مشهد باید فقط بری بیمارستان دولتی که امکاناتش هست.

و دکترمم الهه صالحی انتخاب کردم که شنیدم قبلا اینکارو کردن

منتها باید پرونده سزارینم رو ببرم براشون تا ببینم چی میشه.

هنوز به شوهرم نگفتم,چون اگه یک درصد بگه نمیشه,شوهرم زمین و زمان رو زیرو رو میکنه تا بشه.

پس بهش فعلا گفتم سزارینی هستم,تا انشاا...همه جوانب رو بسنجم و دکترم وضعیتم رو بررسی کنه.

ممنون میشم اگه خانمای مشهدی هم کسی هست که تجربه زایمان طبیعی رو داره اسم دکتر و بیمارستانش رو و...بگه

1. دکتر ترکستانی بیمارستان خاتم الأنبیاء

2. دکتر مؤید محسنی بیمارستان محب کوثر 

3. دکتر لیلا محمدی بیمارستان نجمیه و محب کوثر 

4. دکتر مرضیه شریفی بیمارستان بقیه الله 

5. دکتر اویسی بیمارستان عرفان 

6. دکتر ر بیعی بیمارستان مصطفی خمینی

7. دکتر ظفرقندی بیمارستان خاتم الأنبیا و مصطفی خمینی

8. دکتر روغنی زاد بیمارستان خاتم الأنبیا

9. دکتر موسیوند بیمارستان نجمیه

2706