2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671157 بازدید | 89552 پست
نه عزیز دلم. اگه تهران بودم که خیلی بعید بود مجددا سز بشم! من شهرستانم. یکی از شهرستان های استان سمن ...

حالا من خودم از همه بدترم ها ولی این همه مامان از شهر های دور و نزدیک میان تهران برای زایمان یعنی از چند روز قبل شما امکان نداشتی بیایی تهران صفا جون

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام     کسی بیداره؟

سلام.  بلی! 

چی شده؟؟؟

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
2728
درد دارم فیروزه جان    

به به! بسلامتی این درد اومد بالاخره ؟؟😊

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
همسرم خونه نیست بنظرتون زنگ بزنم بیاد؟

اره بنظرم اگر منظم و ۵ دقیقه ایه زنگ بزن بیان . چون تا بیاد و تا بیمارستانم بری طول میکشه دیگه! 

کدام بیمارستان میری؟ چند دیقه راهه؟

دوش بگیر ببین اگر آروم نمیشه درد زایمانه  

کیسه آب گرم آماده کن بذار رو کمرت.  حالتو بهتر میکنه

اگر اهل روغن خوردن هستی پیشنهاد میکنم ۱شیشه روغن بادام شیرین بخوری ک‌ روده ها پاک بشه

همسرم خونه نیست بنظرتون زنگ بزنم بیاد؟

تا فاصله ی دردات کمتر نشده بگو یکی بیاد همراهت باشه درد که زیاد میشه دیگه گوشیم نمیشه دست گرفت

من سر زایمانم یکم دیر رفتم بیمارستان تا برسم ۷ سانت بودم کلی تو ماشین درد کشیدم اوج ترافیک بود مگه میرسیدیم

به نظرم سر فرصت برو بیمارستان ورزشاتم همونجا انجام بده

اره الان زنگ زدم همسرم بیاد

کار خوبی کردی،مراقب خودت باش اصلا استرس نگیر یکم تربت کربلا با خودت داشته باش

یادت باشه به محض به دنیا اومدن بچه. قبل از شنیدن هر صدایی تو گوشش اذان بگی

بیمارستان خیلی نزدیکه به خونمون نهایت ده دقیقه راه باشه روغن کرچک خوردم    

خوب خداروشکر انشاءالله به سلامتی وضع حمل کنی و نینی خوشگلتو بغلت بگیری

موفق باشی برای منم دعا کن ممنون❤️💚🌹

2706