2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672807 بازدید | 89583 پست
دعا کنید برام ⚘

چشم حتتتما

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ان شاءالله که به خیر و سلامتی باشه  چرا همه دارید زود زایمان میکنید؟؟! من استرس گرفتم😫 ...

حالا میلاد امام رضا(ع) نشد، میلاد حضرت معصومه(س)😅

شاید دخترم شد😀

2731
مثل من یهو بزن به سیم آخر ،انسان یه تحملی داره منم سر این موضوع داشتم جسم و روحم رو داغون میکردم که ...

نیستیا

بی خبرمون گذاشتی نمیگی نگرانت می شیم؟😕

گل دخترت زمینی شد یا هنوز قلمبه ای؟😇

سلام بر همگی ان شاالله همگی زایمان راحتی داشته باشین

خانوما من الان تو اقدامم ولی نشدم سر پسرمم 1/5سال عقب افتاد از انتظار بدم میاد تجربه چیزی دارین زودتر بگیره؟ خسته میشم واقعا

سلاااام من هنوز قلمبه ام، خداروشکر امروز کسی زنگ نزده بهم    

سلام عزیز

خدارو‌شکر😂

اگه شهرتون هوای سالمی داره فردا و‌ پس فردا پیاده‌روی طولانی مدت داشته باشید

+ پله نوردی

2738
سلام بر همگی ان شاالله همگی زایمان راحتی داشته باشین خانوما من الان تو اقدامم ولی نشدم سر پسرمم 1/5 ...

سلام

عزیز منظورتونو درست متوجه‌ نشدم 

پریود نشدید یا باردار؟

اگه برای بارداری اقدام کردید و باردار نشدید، یا طبع خیلی سردی دارید یا خیلی گرم

هردوش مانع لانه گزینیه. مخصوصا اگه طبعتون سرده

اگه پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان دارید، علاوه بر مصرف گرمیجات و دفع سردی، بدنتون بعضی آنزیم ها رو درست ترشح نمیکنه و باید همزمان تحت نظر هم باشید

حتما روز ۳ پریودی سونو بشید و سایز فولیکول ها رو چک کنید

تست هورمونی رو هم همین روز از پریود باید بدید

از چن روز قبل ایام پریود تا زمان پاکی باید خیلی رعایت کنید

حموم نرفتن، عدم شست و شو با آب چن روز اول پریود، نخوردن سردی، مصرف گرمیجات و کاچی پرروغن و ادویه، مصرف سبزیجات خوراکی و فلفل و... با غذا

مصرف دمنوش های مفید

و...

سلام بر همگی ان شاالله همگی زایمان راحتی داشته باشین خانوما من الان تو اقدامم ولی نشدم سر پسرمم 1/5 ...

بعضی وقتام هیچ مشکلی نیست و عدم بارداری به خاطر غلظت بالای خونه. غلظتی که در تست های روتین خون قابل تشخیص نیست اما در بارداری اثرگذاره

که حجامت و زالودرمانی به تقویت باروری خیلی کمک میکنه

بادکش رحم و تخمدان هم به صورت یک روز در میان، در ایام پاکی باعث افزایش خونرسانی به رحم و تخمدان ها میشه و احتمال بارداری رو افزایش میده

مصرف روزانه دمنوش رازیانه در ایام پاکی در صبح یا ظهر و‌ مصرف عرق بومادران در عصر خیلی عالیه

مصرف دوسین(ترکیب عسل طبیعی+سیاهدونه) حداقل هفته ای یک بار

و...

البته همه ی این ها در شرایطیه که تست همسرتون نرمال باشه

سلام عزیز خدارو‌شکر😂 اگه شهرتون هوای سالمی داره فردا و‌ پس فردا پیاده‌روی طولانی مدت داشته باشید ...

نه متاسفانه هوا به شدت گردوخاکی هست

ولی توی خونه زیاد راه میرم

دو روز هم هست مهمان دارم دیگه اصلا وقت نشستن هم ندارم

دیشب به همسرم میگفتم الان اصلا آمادگی زایمان ندارم، دوست دارم مهمان ها برن کل خونه تمیز و مرتب کنم بعدش زایمان کنم

سلام عشقای من ،من همچنان قلمبه و درد کمر بسیار زیاد دز خدمتتون هستم هیچ خبری هم نیست این دو سه روز یکم داشتم به کارهای خونه و تر و تمیز کردن بیشتر خونه می‌رسیدم هرچند که برای عید همه کار کردم تا دیوار تمیز کردن ولی دلم خواست روز زایمان کار نکرده نموده باشه این وسط هم ورزش ها و دمنوش و .....رسیدگی نکردم غافل نبودم

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
نیستیا بی خبرمون گذاشتی نمیگی نگرانت می شیم؟😕 گل دخترت زمینی شد یا هنوز قلمبه ای؟😇

سلام رستا جون خوبی نه هنوز خبری نیست فدای مهربونیت عزیزم 

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
کجایی خواهر؟ دقیقا کجایی؟!

سلام عزیزم خوبی کجام ،تو خونه مشغول به انجام تدابیر زایمانی و کار  و دختر ها، چیدن وسایل بقول آرشیدا خانم ،آنا خورشید و تمیز کاری ، پیاده روی هم چون نمی شد بری  ،

منتظرم ببینم این آنا خورشید عزیز ما کی میاد البته البته که شکم اول که سزارین شدم تو ۴۱ هفته بودم،ارشیدا هم ۴۱ تموم شد دیگه اومد تا لحظه آخر مونده بود ،ایشونم اگه سیستمش مثل خواهر هاش باشه باید صبر کنم ببینم کی دلش می خواد بیاد، 

مرسی که احوال پرسیدید دوست  های خوب و همدم های مهربونم که حتی بااینکه دیدار حضوری باهم نداشتیم و شاید هر کدوم یک طرف از تهران و تو شهر های مختلف  باشیم ولی دلی به‌هم نزدیکیم انشالله همتون دل شاد و تن سالم داشته باشید ❤❤❤❤❤

الحمدلله. ما که خوبیم شکر خدا😊 شما چطوری؟ اوضاع خوبه؟ زندگی ۴ نفره روی دور افتاده؟!

خدارو شکر،ان شاالله همیشه سرحال و سلامت باشید

تو لحظه های سخت دودلی و استرس بارداری وزایمان بهترین بودین کنارم ،واقعا مثل یک دوست صمیمی بهتون علاقه دارم

بله الحمدالله خیلی راضی ام ،دارم به سومی فکر میکنم

فقط در مورد اموزش بچه ها برنامه ای ندارم ،همسرم اصرار داره کاری بکنم ،اما نمیدونم از کجا و چطور شروع کنم،پسرم چهار سالش تموم شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706