2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672858 بازدید | 89584 پست
عزیزم جمعه بچه ام مرخص شد، اما خودم بعد عمل مشکل پیدا کردم و باز رفتم اتاق عمل و یه عمل بینهایت سخت ...

الهی بگردم، چقدر اذیت شدی

انشالله خداوند به بهترین وجهی که خودش فقط میدونه براتون جبران کنه،

انشالله هر چه زودتر سلامتی کاملت را به دست بیاری

خداروشکر هزاران بار شکر بچه ت مرخص شد

قوی باش، این روزهای خیلی سخت هم میگذرن

به حق حضرت زینب انشالله خود خانم نظر کنن قلبت پر از صبر و آرامش بشه

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید
سلام دفع پلاگین های مخاطی شکل و قهوه ای و صورتی از علائم شروع پروسه های زایمانه ولی در برخی از افرا ...

سلام. من امروز سزارین شدم دوباره. دهانه رحمم واسه طبیعی باز نمیشه... 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جمعه بچه ام مرخص شد، اما خودم بعد عمل مشکل پیدا کردم و باز رفتم اتاق عمل و یه عمل بینهایت سخت ...

سلام 

وای خدای من... تو این روزا اینقدر نگران ترخیص بچه ات بودیم که نگو. باز خدا رو شکر که مرخص شد و حالش خوبه...

حتی فکر یه عمل دیگه رو هم‌نمیکردیم. چی شد یه دفعه آخه؟ الان بهتری عزیزم؟ 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

سلام لاله جان. قدم نو رسیده ات بخیر و پر برکت ان شاءالله...

عزیزم شرایطت خاص بود و نمیشد بیشتر صبر کنی. تجربه های قبلیت هم نشون میداد صبر فقط باعث پاره شدن کیسه آب و دفع مکونیوم میشه. بنابراین بی خیال. ان شاءالله که خیر باشه و خدا برات به شیوه دیگه جبران کنه. الان فقط سلامتی خودت و نی نی نازت مهمه. بهش فکر نکن. خیلی مبارک باشه تولدش و  ان شاءالله که بچه هات مایه روشنی چشمت تو دنیا و آخرت بشن. 

همین که با اون شرایط سخت جسمی باردار شدی و خدا بهت لطف کرد خیلی عالیه. خداقوت😘

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2731
بچه ها من الان دیگه هفته 35 چه ورزش هایی شروع کنم؟پله خوبه؟ دوش آب گرم هر روز هم از الان برم؟ چون ...

تو خونه تا میتونی چهاردست وپا برو. ورزشای لگنی رو شروع کن و البته الان بیشتر ورزشایی که باعث نزول سر در لگن میشن. مثل همین چهاردست و پا رفتن و حرکت گربه و حرکت های رو به جلوی لگنی. از هفته ۳۷ هم دمنوشها رو شروع کن.

پله و پیاده روی هرقدر بتونی خوبه فقط مراقب کیسه آبت باش تو پله ها. دوش آب گرم و ورزش زیر دوش هم خوبه. فقط زیاد طولانی نشه.

سلام لاله جان. قدم نو رسیده ات بخیر و پر برکت ان شاءالله... عزیزم شرایطت خاص بود و نمیشد بیشتر صبر ...

ممنون از دلگرمی شما.

ولی واقعا سزارین اذیتم کرد اینبار. انگار دیگه بدنم کشش نداره. امیدوارم مادرا بدون دلیل نیان سراغ سزارین

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
ممنون از دلگرمی شما. ولی واقعا سزارین اذیتم کرد اینبار. انگار دیگه بدنم کشش نداره. امیدوارم مادرا ب ...

مبارک باشه لاله جان😍

الخیر فی ما وقع

ان شاءالله که هرچه زودتر بهتر بشی 

برام دعا کن که اگر خدابخواد ویبک کنم

منم مثل شما قمی ام ولی دارم برای زایمان میام تهران

شما دکترت کی بود؟

2738
تو خونه تا میتونی چهاردست وپا برو. ورزشای لگنی رو شروع کن و البته الان بیشتر ورزشایی که باعث نزول سر ...

ممنون عزیزم

حتما شروع میکنم ورزش هارو انشالله که درد هام طبیعی خودش شروع بشن واسه منم دعا کنین

تبریک میگم عزیزم😍

انشا... به زودی خودتم روبه راه بشی

سزارین واقعا سخته ولی تو مواقعی که چاره ای نیست باید انجامش داد😔😔

خداروشکر که کوچولو ت مرخص شد،خیلی خوشحال شدم

ولی واقعا سخته فک کنم دوباره شما عمل کردی

چی شد عزیزم دوباره مجبور شدی بری اتاق عمل؟؟؟

خدا به حق فاطمه زهرا بهت صبر بده و آرامش تا بتونی با شرایط جدید کنار بیای

انشا... خدا برات بهترینا رو رقم بزنه که جبران همه چیز بشه⁦❤️⁩

ممنون از دلگرمی شما. ولی واقعا سزارین اذیتم کرد اینبار. انگار دیگه بدنم کشش نداره. امیدوارم مادرا ب ...

سلام عزیزم،به به مبارک باشه،قدمش پر از خیر و برکت و سلامتی،لاله جان خودم دو سزارین هستم،هیچ کدوم هم انتخابی نبود،قطعا سزارین سخته،یکمی تحمل کنی میگذره ،الهی سلامت باشین مادر وبچه،حالا کیف نی نی رو ببر،به هیچی فکر نکن الا این هدیه های خدا که دورت هستن و چشمهای معصومشون به مامانشونه و البته قهرمانشون.خدا قوت عزیزم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام به مامانای عزیز من خیلی وقته خط به خط تاپیک رو مطالعه میکنم و پیگیر تک تکتون هستم اما چون باردار نبودم چیزی تایپ نمیکردم چون به نظرم اونوقت حضورم بی مورد میومد ی فرزند دارم اگه خدا بخواد و بهم لطف کنه باردارم البته هنوز دکتر نرفتم آخه پارسال باردار شدم متاسفانه تو همون هفته های اول سقط شد برای همین میترسم زود برم دکتر از طرفی هم واقعا موندم پیش کدوم دکتر برم خودم غرب تهران ساکنم به نظرم شما عزیزان تجربه زیادی دارید میتونید راهنماییم کنید دکتری میخوام که مثل سهیلا عارفی خیلی شلوغ نباشه از طرفی مهربون و با تجربه باشه چون زایمان قبلیم تهدید به زایمان زود رس بودم برای همین دکتر با دقتی میخوام باشه دکتر رجایی بهم نزدیکه اما روزای محدودی مطبه لطفا اگه غرب تهران دکتر خوب سراغ دارید که تخصصش نازایی نباشه آخه اونا خیلی شلوغ هستن فقط برای مراقبت بارداری و زایمان کارش خوب باشه بهم معرفی کنید چقدر حرف زدم  

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  

الهام میدونی چرا بچه ها بهت میگن خدا خیلی دوستت داره؟! شاید باخودت بگی این همه سختی کجاش نشونه دوست داشتنه! یا ازین دست حرفا بیاد تو سرت.. ولی باید بدونی اونی رو ک خدا اصلا دوسش نداره واگذارش میکنه ب خودش، آزاد و رها.. غرق تو خوشیای دنیایی، بی اینکه بخواد یادی از خداش بکنه.

ولی بنده ای ک دوس داره ب واسطه این سختیا صیقلش میده، پاکش میکنه،  فقط و فقط بخاطر اینکه براش مهمه بنده اش...چون خودش میدونه قراره چجوری جبران سختیا رو با شیرینی بکنه و اینو فقط و فقط خودش میدونه و هیچوقت سعی نکن سر از حکمتش دربیاری. یک حدیث خیلی خوشگل از امام صادق ع هست فکرکنم یا امام باقر ع ک میگن: اگر مومن بدونه پاداش مصائب و گرفتاریاش در اخرت چی خواهد بود، آرزو میکنه در دنیا با قیچی تیکه تیکه بشه.. خیلی حرفه هااااا. اصن نمیتونه آدم ذات حدیثو درک کنه چه برسه به اصلش رو.

یه چیز دیگه هم بگم، پسِ این سختیا و مشکلات، پسِ نجواهای عاشقانه ت با خدا😢، یادت باشه خدای مهربون دعاهاتو در حق دیگران برآورده میکنه، خیلی برای همممممه مردم دعا کن ، دعا کن که بزودی زود همه آقاجانشونو ببینن و دیگه کسی درد نبینه ان شاالله.😭

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن. این یکی هم آدرس تاپیک برای گروهی ورزش کردنه ماه های آخره. 👈لینک
2706