2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672468 بازدید | 89581 پست
مرسی عزیزم که جواب دادین  شما چندتا سزارین داشتین  نمیدونم چرا من خیلی آدم حساسیم مخصوصا ...

عزیزم به هیچ کس نگو، غیر خودت و همسرت

منم از همه پنهان کردم و به جفت خانواده ها اطمینان دادم برا سزارین تاریخ فلان میام شهرستان...

اگر مشمول رحمت خداوند شدم و موفق شدم که هیچی، اما خدای ناکرده غیر ازین بود هم قرار هست بهشون بگم اورژانسی اتفاق افتاد....در صورت عدم موفقیت هم قرار نیست بگیم نیت اصیلیمون چی بوده

سلام خواهرا حالتون چطوره؟ 

مامانای گلمون چطورن😍

دوستان من سمت چپ شکمم خیلی درد میکنه چند روزه

حس میکنه سفت شده

گفتن ماساژ بدم و روغن مالی کنم و استراحت و اینا که جواب نداد

با نینی هم صحبت میکنم یه مقدار بهتر میشه باز یکم کارای خونه رو انجام میدم همینطوری میشه

کسی این مشکل رو نداشته؟ چیکار کنم☹️

خیلی اذیتم مخصوصا با یه دختر بچه بازیگوش که همش باید دنبالش باشم🤦‍♀️

امروز همه چی بهم ریخت، هم درد کلافه ام کرده بود هم کارای خونه 

هم شیطنت های کوچولو و اتفاقای دیگه باعث شد سرش داد بزنم و کلی دعواش کنم

واقعا عصبی شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان 

من خلاصه این سونوی ضخامت رحم رو رفتم و دکترم گفت جوابش خوبه 

شنبه معاینه شدم گفت ۱ سانت بازه اما سر بچه خلفیه 🙄

امروز دوباره معاینه ام کرد گفت بهتر شده داره سرش میاد جلوتر 

حالا سوال تخصصی ، الان با توجه به اینکه دهانه رحمم بازه شیاف مغربی استفاده بکنم یا نکنم ؟ به کیسه آب نرسه یهو پاره اش کنه ؟

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.

راستی در راستای گفتن تصمیم ویبک به بقیه ، اصلا نگیییید 😁 من اولش به مامانم گفتم اما اینقدر فاز منفی بهم دادن بعدش مجبور شدم دروغ بگم و کلا انکار کردم و گفتم بیخیال طبیعی شدم ، الانم بهشون گفتم دکتر ۱۱ آبان تاریخ سزارین بهم داده ، توکل بخدا ایشالا که هرچی صلاحه پیش بیاد 

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.
2728
سلام خواهرا حالتون چطوره؟  مامانای گلمون چطورن😍 دوستان من سمت چپ شکمم خیلی درد میکنه چند روز ...

عزیزم من تجربه ای ندارم که راهنماییت کنم خودت فکر میکنی بچه یه طرفی خودشو جمع میکنه یا درد از شکمته ؟

ممنون صفاجووووونم 😍⁦❤️⁩خیلی خوب راهنماییم کردی عزیزم😘 از من بعضی روزا قلیله است بعضی روزا متوسط، ...

خواهش میکنم عزیزم

پودر عدس رو درست کردی؟ پشت گوش ننداز.

روزایی که قلیله میشی اصلا نیاز به غسل نیست. فقط برای هر نماز باید وضو بگیری. وقتی متوسطه میشی باید تایمش رو در نظر بگیری بر اساس همون بری حمام. یعنی اگه ظهر یهو دیدی متوسطه شدی همون وقت باید بری حمام برای غسل و نماز مغرب و عشا دیگه فقط وضو میخواد. فرداش اگه ادامه داشت یعنی صبح و ظهر همون جور بود باز باید سر ظهرش بری. یعنی در هر ۲۴ ساعت فقط یه بار. و اگر قلیله شدی چند روز احکام قلیله رو باید اجرا کنی.

زباد به خودت سخت نگیر. غسل نباید طولانی بشه. باید در عرً ۳ دقیقه انجام بدی بیای بیرون. آب زیاد برای بدن ضررداره و بدترت میکنه‌.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
مرسی عزیزم که جواب دادین  شما چندتا سزارین داشتین  نمیدونم چرا من خیلی آدم حساسیم مخصوصا ...

اولا ک ب بقیه نگو خب، بعدم این حرفا رو همه ما میشنویم. نباید برات مهم باشه. بمن اگر میگفتن درد میکشی از اخرم سز میشی، میگفتم عیب نداره اصن دوس دارم درد بکشم،واقعا دوس داشتم دردشو باز بکشم بخاطر امیدی.. عشق داشتم ب روندش،  حالا نشد هم نشد دیگه خواست خدا بوده..

من یک سز داشتم. بعدم‌ب وکترت بگو اصن نمیخوای سز شی و کادر رو اماده کنه ک کسی از سز حرف نزنه

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن. این یکی هم آدرس تاپیک برای گروهی ورزش کردنه ماه های آخره. 👈لینک
خواهش میکنم عزیزم پودر عدس رو درست کردی؟ پشت گوش ننداز. روزایی که قلیله میشی اصلا نیاز به غسل نیست ...

وای چقدر خوب شد ازت پرسیدم عزیزم،

خیلی باصفایی بخدا😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من فک میکردم واسه هر نوبت نماز باید غسل کنم،زیادی بخودم سخت گرفتم این مدت...

دیگه خیالم راحت شد..😊😊

پودر عدس هم درست کردم عزیزم،هرروز بخورم؟؟

2738
عزیزم من تجربه ای ندارم که راهنماییت کنم خودت فکر میکنی بچه یه طرفی خودشو جمع میکنه یا درد از شکمته ...

خودشو جمع نمیکنه ولی سمت چپ شکمم خیلی سفت شده

انگاری یچیز مثل دستش یا زانوش رو به شکمم فشار میده

نمیدونم والا دلیلش چیه

سلام دوستان  من خلاصه این سونوی ضخامت رحم رو رفتم و دکترم گفت جوابش خوبه  شنبه معاینه شد ...

سلام فهیمه جان،تو سونوی ضخامت رحم عدد دادن؟؟

من الان سه روز مغربی استفاده میکنم اما خیلی عمیق نمیزارم راستش میترسم😅حالا نمیدونم تاثیر داره یا نه.

راستی شما الان چه دمنوشایی رو مصرف میکنید؟من تخم شوید گرفتم ولی نمیدونم برا چی خوب😅😅از تاپیک خلاصه خوندم و گرفتم.

بچه ها تخم شوید برا چی خوب؟؟لطفا اگه کسی میدونه بگه🙏🏻

عزیزم تا جایی که من میدونم باعث میشه درد کمتری بکشیم و از شدت دردها کم‌میکنه.

گل مغربی هم من عمییق با اپلیکاتور میذاشتم.هییچ اتفاقی هم‌نیافتاد نترس.

باید به دهانه رحم برسه تا نرمش کنه

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلام دوستان  من خلاصه این سونوی ضخامت رحم رو رفتم و دکترم گفت جوابش خوبه  شنبه معاینه شد ...

سللام نه چه اشکال داره حاما استفاده کن

هفته۳۹ هم ک رسیدی روزی ۱ عدد بخور

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
بچه ها تخم شوید برا چی خوب؟؟لطفا اگه کسی میدونه بگه🙏🏻

تسهیل میکنه زایمانو به لطف خدا

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
سلام فهیمه جان،تو سونوی ضخامت رحم عدد دادن؟؟ من الان سه روز مغربی استفاده میکنم اما خیلی عمیق نمیزا ...

آره بهار جون تو سونو نوشت ضخامت رحم ۳ میلی متره ، که دکترم گفت عدد خوبیه و نازک نشده 

والا من خیلی جرات ندارم سمت دمنوش برم چون زایمان قبلیم به خاطر دفع مکونیوم سزارین شدم خیلی از دمنوش میترسم اما تخم شوید رو بچه ها اکثرا میخوردن و چیز خوبیه زایمان رو روند بهتری میده 

آها خودمم بعد سزارین قبلیم وقتی گفتن میتونی چیزی بخوری اول دمکرده تخم شوید خوردم ، که فکر میکنم تو کاهش حجم خونریزیم خیلی اثر داشت 

بیشتر انرژیم رو ورزش و پیاده روی وروغن مالیه 

میخواستم ماما همراه هم بگیرم دکترم گفت نمیخواد 

2706