2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664398 بازدید | 89475 پست
سلام رفقا امروز رفتم پیش دکترم من چه کنم با این دکتر؟! اینقدرررر خوش برخورد و خوش اخلاق و دلسوز ...

سلام.

عزیزم دکتر تجربه ویبک داره؟

تنها دکتریه که تو رشت ویبک قبول میکنه؟

در مورد ضخامت رحم دکترم اصلا هییچ چیز نگفته ولی جفتم قدامی چسبندگی رو چک میکنه.

بازم برای وزن خوب گفته دکترت با همه ترسی که میگی از ویبک داره دکتر من نهایت ۳۶۰۰ قبول میکنه.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
عزیزم ممنون از پاسخت راستش نمیدونم امضا کجا هست اخه من تازه اومدم نی نی سایت

پایین همین پستی که نوشتم، یه همچین نوشته ای هست. اون امضامه

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم.سر بچه بزرگ بود و وزنش بالا...

عزیزم قبلا یه بار این سوال پرسیدم فکر کنم ندیدین.

میشه بگی دکتر و ماما با دونستن وزن بالای چهار کیلو مسئوایت ویلک پذیرفتن یا تخمینشون کمتر بود؟

آخرین سونو تو چه هفته ای بود و وزن بچه چقدر بود؟🌹

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
باران جان لازمه همه از شکم بند استفاده کنند؟ راستی فوت دایی گرامی تون رو تسلیت میگم انشاالله روحشون ...

چون خودم تو بارداری قبل برام مفید بود دوستش دارم

ماما صابریان خیلییییی تاکید داره برا پاندولی نشدن شکم ببندیم

حتی یکی از بچه ها میگفت ماما کرباسی اونچنان شکمش رو بسته که نفسش بالا نمیومده (حالا من اینقدر سفت رو قبول ندارم!)

خلاصه که انگار شکم رو سفت نگه میداره تا سر بچه به سمت جلو متمایل نشه و تو جای مناسبش قرار بگیره. سر اگر جلو بیفته هم زایمان سخت میشه هم شانس طبیعی بودن رو میاره پایین

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2720
سلام رفقا امروز رفتم پیش دکترم من چه کنم با این دکتر؟! اینقدرررر خوش برخورد و خوش اخلاق و دلسوز ...

ای کاش پیش همون سرشلوغه که باتجربه تر تو وی بک بود می رفتی!

این دکتره روز زایمانم بخواد مدام استرس بده چی؟! ادنموقع ادم حالش جوری نیست که بتونه مقاومت زیادی کنه چون هم درد داره هم همه چیز براش جدیده ویکم ادم می ترسه بالاخره، نیاز به حمایت داره

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
خدا همه اموات رو قرین رحمت کنه و دایی شما رو هم.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم..

رفیق خودمی  

اطلاعات من‌ تکراری و ساده ست معمولا

خوشحالم برات مفیده

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
به دکتر میگفتی این همه افرادی که ویبک انجام دادند چی؟همش که ریسک نیست ۰/۵ درصد ریسک داره بگو من کلی ...

دکترن دیگه

مارو صابریان بد عادت کرده

عمده دکترها همینن

خصوصا وقتی تجربه وی‌بک نداشته باشن یا کم تجربه باشن.

دیگه از مزایای این مسیر همینه

ترسی که مارو نمیکشه! قوی تر میکنه!

ممنون از پاسخت گلم شما سرم فشار هم‌دریافت کردید؟ 

عزیزم من یک سال و نه ماه و چند روز بود فاصله طبیعی و سزارینم

سرم فشار نگرفتم به لطف خدا

نمیزنن به وی‌بکی ها

مگر چه دکتری، تو چه شرایطی یه دوز خیلی پایین بخواد تزریق کنه

2714
سلام باران جان خدا رحمتشون کنه و به شما و خانوادشون صبر بده ان شاالله . عزیزم این مدل خرگوش که من خو ...

نمیدونم والا زهراجان

فکر کنم بالای شکم یکم درگیر میشه بهرحال

چیز میز نرم بذار که فشار خاصی نباشه

سلام. مجموعا (منهای وی‌بک) چقدر تجربه داره؟

من خیلی نمیشناسمش، چون تازه اومده رشت، قبلا شهر دیگه بوده.. ولی خب میدونم بشدت طرفدار طبیعیه.. مریضاشم خیلی طرفدارش هستن و حتی دیدم از شهر دیگه میان

و شنیدم کار سزارینش هم خوبه

سلام. عزیزم دکتر تجربه ویبک داره؟ تنها دکتریه که تو رشت ویبک قبول میکنه؟ در مورد ضخامت رحم دکترم ...

سلام

ویبک اختیاری بعید میدونم! ولی گفت چند باری مریض داشته که بعد سزارین ناخواسته طبیعی شدن، بچه پایین اومده بود.. حتی بعد 3سزارینم داشته! 

یه پزشک دیگه هست که تخصصش نازاییه و معروفه، اونم اوایل زبانی گفت ویبک قبول میکنه ولی نمیشه به قولش اعتماد کرد.. سرش بینهایت شلوغه

ضخامت رحم خیلی براش مهمه! از اول گفته بود.. 

ای کاش پیش همون سرشلوغه که باتجربه تر تو وی بک بود می رفتی! این دکتره روز زایمانم بخواد مدام استرس ...

اونم توی ویبک باتجربه نیست! اون تخصصش نازاییه و خییییلی معروفه، ولی بیشتر در زمینه آی وی اف و اینا.. از نظر تجربه طبیعی و ویبک و طرفدار بچه زیاد بودن تقریبا در یک سطح هستن.. با این تفاوت که اون بشدت سرش شلوغه و به سختی میشه پیداش کرد و این خیلی برای مریض وقت میذاره! 

از اولم اگه اون تجربه بیشتری توی ویبک داشت همونجا میرفتم

مشکل اصلی اینه که تقریبا میشه گفت توی رشت کسی خواهان ویبک نیست!! 

دکترن دیگه مارو صابریان بد عادت کرده عمده دکترها همینن خصوصا وقتی تجربه وی‌بک نداشته باشن یا کم ت ...

دقیقا همینه

بنظرم دکتره طبیعیه، من خیلی ازش انتظار دارم..!! 

خدا میخواد منو قوی کنه.. میخواد منو آماده کنه.. 

برام دعا کنید

کلی کنار شوهرم گریه کردم   

دقیقا همینه بنظرم دکتره طبیعیه، من خیلی ازش انتظار دارم..!!  خدا میخواد منو قوی کنه.. میخو ...

انشالله بهترین ها اتفاق میافته برات عزیزم.

به قول باران آرامش و توکل به خدا بهترین چیزه ما داریم تلاشمونو میکنیم دیگه توکل به خدا خودش بهترین تقدیر برامون رقم بزنه.

دکتر منم این سری که پیشش بودم استرس تو حرفاش متوجه شدم.چسبندگی جفت با این که هفته ۳۰ بررسی سکرد دوباره برای سونو ۳۸ هفته نوشت.

گفتم اینو بررسی کردین گفت میترسم یه بار دیگه چک بشه بهتره.

تو وزن بچه هم خیلی حساس بود میدونم اگه نزدیک ۴ بشه خییلی رااحت میگه نه.

ولی چاره چیه تموم کاری که از دستمون بر میاد داریم انجام میدیم دیگه.

2706