2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672887 بازدید | 89585 پست
شکم بند بارداری پل دار ظاهرا بهتر از همه ست. علاوه بر ماما صابریان، دکتر گلشیرازی هم این مدل رو توصی ...

باران جان لازمه همه از شکم بند استفاده کنند؟

راستی فوت دایی گرامی تون رو تسلیت میگم انشاالله روحشون در ارامش،باشه

اگه میشه برای ریحانه کوچولو شش ماه ام حمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکم بند بارداری پل دار ظاهرا بهتر از همه ست. علاوه بر ماما صابریان، دکتر گلشیرازی هم این مدل رو توصی ...

عکسی داری از شکم بند مد نظرت؟

من یدونه دارم از قبلی میخوام  ببینم همینه

و اینکه عموما چه زمانهایی باید بست؟

آنتی بیوتیک جز داروهای بی خطر هست بر حسب نوع عفونت نوعش را تجویز می کنن برای من کپسول آموکسی سیلین ...

رفتم دندون پزشکی البته قبلش مطب دکتر زنگ زدم گفت نهایتدتا هفته ۲۷ مجاز بودی کارهای دندون پزشکی انجام بدی.الان باید صبر کنی تا بعد زایمان فقط برو ویزیت شو اگه از عفونته آنتی بیوتیک بخور.

دندون پزشک گفت عفونت نیست حفره دندون پانسمان کرد اونم گفت بعد زایمان بیا.

فعلا خوبه خدا کنه این چند هفته هم بگذره بی درد سر.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2731

سلام رفقا

امروز رفتم پیش دکترم

من چه کنم با این دکتر؟! اینقدرررر خوش برخورد و خوش اخلاق و دلسوز و مومنه.. اینقدرر دیدنش حالمو خوب میکنه، اینقدر هوای مریض رو داره و همه چیزو رااااحت میگیره.. ولی خب از ویبک میترسه   اینسری گفت حالا دفعه بعد همسرت رو بیار باید باهاش صحبت کنم، شاید پشیمون شدین، من موظفم روشنش کنم! هرچقدر میگم شوهرم راضیه ولی باز فاز منفی میده.. 

خودشم میگفت من کلا خیلی راحت میگیرم و نترس هستم ولی ویبک ترس داره! نگرانتم… بهش گفتم طبیعی واقعا برای من ترس داره نیاز به حمایت شما دارم، گفت باشه حمایتت میکنم.. ولی خدا میگه خودتون رو در مهلکه نندازید! سزارین بده قبول دارم، ولی سزارین اول بَده، ولی سزارینهای بعدی مهلکه نیستن.. بعد ترجمه این آیه قرآن رو نوشته درشت، زیرش نوشت ویبک،بعد اسممو نوشت، چسبوند روی تقویمی که جلوش بود   

بهم شماره یه ماما داد برای کلاسهای تئوری و عملی قبل زایمان و مامای همراه.. قرار شد باهاشون هماهنگ بشم

از ظاهر شکمم و صدای قلب گفت رشدش خوبه و نیازی به سونو فعلا نیست، دیرتر باید سونوی ضخامت محل سزارین بدی که زیر 2میلیمتر باشه ویبک نمیکنم.. وزنش تا 3800 باشه، بالای 40 هفته هم صبر نمیکنم

ازش درباره داپلر و آکرتا پرسیدم، گفت شما جفتت بالاست، موقعیتش هم خلفیه نیازی به این سونوها نداری.. ما میخواهیم چسبندگی جفت به محل سزارین رو با اینا بررسی کنیم که شما جفتت عقبه و نیازی نیست

ورزشم گفت برای جلوگیری از زایمان زودرس از هفته 35 به بعد انجام بده.. فعلا برو تئوری یاد بگیر.. 

شماره اش هم بهم داد، گفت هروقت سوال داشتی زنگ بزن یا پیام بده

رفتم دندون پزشکی البته قبلش مطب دکتر زنگ زدم گفت نهایتدتا هفته ۲۷ مجاز بودی کارهای دندون پزشکی انجام ...

ان شاﺀالله دیگه درد نکشی تا هروقت شرایطت جور شد بری درستش کنی

خداروشکر که خوبی

سلام رفقا امروز رفتم پیش دکترم من چه کنم با این دکتر؟! اینقدرررر خوش برخورد و خوش اخلاق و دلسوز ...

سلام عزیزم شما دکترتون کی هست 

؟به سلامتی عزیزم انشاالله به سلامتی کنار بری و نی نی تو بغل کنی عزیزم ❤❤❤

2738
سلام رفقا امروز رفتم پیش دکترم من چه کنم با این دکتر؟! اینقدرررر خوش برخورد و خوش اخلاق و دلسوز ...

به دکتر میگفتی این همه افرادی که ویبک انجام دادند چی؟همش که ریسک نیست ۰/۵ درصد ریسک داره بگو من کلی تحقیق کردم اومدم سراغ ویبک

در مرود شرط هایی که گذاشته خوب همه دکتر ها این شرط رو میزارند تازه دکتر من گفت سعی کن بیشتر از سه کیلو نشه

در مورد ورزش ها هم با ماما صحبت کن

من تقریبا از ۲۰ هفتگی ورزش میکنم البته ورزش هایی که تو بارداری ایمن هستند

بهنظرم با این درد های که داری اگه اشکاال نداره یکسری حرکات رو بری

من خودم درد لگن خیلی دارم ولی اگه هفته دو روزکلاس ورزشی که میرم رو شرکت نکنم دردم بدتر میشه در واقع اون ورزش ها درد رو کمتر میکنه

اگه میشه برای ریحانه کوچولو شش ماه ام حمد 
به دکتر میگفتی این همه افرادی که ویبک انجام دادند چی؟همش که ریسک نیست ۰/۵ درصد ریسک داره بگو من کلی ...

گفتم بهش ولی باز حرف خودش رو میزنه! 

خودمم قصد دارم کم کم و سبک شروع کنم.. حالا با ماما صحبت کنم ببینم نظرش چیه

سلام. مجموعا (منهای وی‌بک) چقدر تجربه داره؟

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
بچه ها من بعضا اینجوری میخوابم اینقدر خوبه. همون سجده باز یا خرگوشه (توی یوگا child's pose in pregna ...

ممنون باران جان خدا خیرت بده که بی منت اطلاعاتی که از نت جمع میکنی رو برا بچه های گروه میگذاری..واقعا خدا عوضش رو بهت میده..

سلام. مجموعا (منهای وی‌بک) چقدر تجربه داره؟

باران جان تسلیت میگم برای از دست دادن عزیزتون.

عزیزم تاپیک سوره قدر دیدی؟نشد منشن کنمت

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلام گلم.سر بچه بزرگ بود و وزنش بالا...

از من ناراحت نباشیا

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706