2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670934 بازدید | 89552 پست
 حتماNst باید بدی.هموگلوبینت خوبه مال من۸ بود

ان اس تی رو فقط بیمارستان انجام میدن؟

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

دوستان واکسن کزاز زدین تو بارداری؟من یادم نمیاد ده سال اخیر زدم یا نه دکترم گفت تزریق کن

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان واکسن کزاز زدین تو بارداری؟من یادم نمیاد ده سال اخیر زدم یا نه دکترم گفت تزریق کن

سلام منم نزدم فکر نمیکنم نیازی باشه اونم الان تو این شرایط کرونا برا چی بهتون گفتن بزنید؟

پس احتمالا دکتر برای منم مکمل بنویسه. بودم پزشک خانواده ظاهرا عفونت ادراری هم دارم حالا نمیدونم خطا ...

وااای خوشبحالت روزه گرفتی من دو روز گرفتم الان کلا افتادم

التماس دعا قبول باشه ازت

اگه میشه برای ریحانه کوچولو شش ماه ام حمد 
2728
ممنون از همه شما دوستای خوبم نمیدونین چقدر خوشحال شدم از این همه دلگرمی و انرژی.... دکتر گفت سرش تو ...

کجایی پس

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
مرسی عزیزم. شاید دوستان کمی منو سخت گیر بدونن یا ....ولی از اول بارداری دلم میخواست مکمل شیمیایی خا ...

برای داروها، اگر ایرانی باشه شنیدم ژلاتین گاوی استفاده می کنن

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
سلام منم نزدم فکر نمیکنم نیازی باشه اونم الان تو این شرایط کرونا برا چی بهتون گفتن بزنید؟

سلام

دکتر من خیلی تاکید داشت که بزنم

با مرکز بهداشت تماس گرفتم گفت اول وقت ساعت8تا 8:30 بیای خلوت تر هست از بابت کرونا… 

ویتامین دی هزار روزی یکی بخور. توی بارداری کاملا ایمنه مکمل کلسیم حتما مصرف کن، از استخونات داره می ...

برای تکون خوردن طعم شیرین باید مایعات باشه یا فرقی نداره؟

و توی یک ساعت باید 10 تا تکون بخوره؟

بچه های یه درد دلی بکنم من خیلی از درد زایمان میترسم البته همش فکر میکنم میتونم تحملش کنم یا نه ال ...

من به شخصه با خودم چند تا استدلال داشتم

- یکی اینکه وقتی این همه زن در دنیا تونستن، پس قابل تحمله و منم می تونم

- من زنم و بدن زن متناسب با زایمان طبیعی افریده شده، توانایی شو خدا بهم داده

- فکر به این که بچهها تو خاطره هاشون می گفتن با تولد بچه همه درد ها از بین میره هم خیلی بهم ارامش می داد، به اون لحظه خیلی فکر می کردم. کلا فکر کردن به جمله ی «این نیز بگذرد» تحمل هر درد و هر سختی ای رو آسون ترمی کنه. هر سختی و هر خوشی ای بالاخره می گذره،پس گیرش نباش!

- یه تصویرسازی ذهنی هم واسه خودم می کردم از زایمان بچه هایی که سریع پیشرفت داشتن! که البته این بنظرم کار خوبی نبود و باعث شد توقعم بره بالا و فکر کنم پیشرفتم کنده!
- دیدن فیلم زایمان طبیعی هم بنظرم کارخوبی بود ولی من پشت گوش انداختم و ندیدم

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
ان اس تی رو فقط بیمارستان انجام میدن؟

نه سونوگرافیها اغلب دارند .دکتر متخصص زنان در مطب انجام میدند من دوبار در مطب دکتر وسه بار با بیوفیزیکال در سونو گرافی انجام دادم

2706