2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671170 بازدید | 89552 پست
سلام عزیزم ممنون شما خوبی؟ بچه هات خوبن؟ ان شاﺀالله اواخر تیر میشه، خیلی برام دعا کن بخیر بگذره ح ...

ان شالله بسلامتی  و دست خیر بلند شی.

نی نی چی هست؟یه دختر داشتی؟

منم تو خونه...مادری،همسری...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ تهرانی ادرس ماما رو بگو منم ی سر برم پیشش تاریخ دقیقم نمیدونم ممنون

نه عزیزم من قمم

ولی اگه واقعا موقع زایمان راضی بودم بهت میگم بیای همینجا پیشش.خونه خودم بیای خوشحال میشم🥰

و خدایی که در این نزدیکی ست***
سلام خانوما لطفا من رو هم به جمع خودتون بپذیرید من  هفته ۲۵ بارداری به حسابlmp  هستم ...

سلام عزیزم چه جالب یه همشهری پیدا شد

دکتری پیدا کردی که ویبک قبول کنه؟کدوم بیمارستان میخوای بری؟

و خدایی که در این نزدیکی ست***
2728
سلام دوستم شما چه مدت اینکارو انجام دادید تا نتیجه داد منم سر زور زدنای زایمان حسابی درگیرش شدم حساب ...

سلام.من بعدمدتها دوباره اومدم نی نی سایت.گرفتاریهای زندگی نمیزاره که..‌عزیزم ۳روز فقط اینوارو انجام دادم

دوستان چرا هیچ جا ننوشته چند دقیقه باید پروانه و الاکلنگ انجام داد😭یکی بمن کمک کنهههههه

تو اخرایشی بیشتر انجام بده مثلا بعد هر نماز پروانه و الاکلنگ ترکیبی بزن تا وقتی احساس کردی بت فشار میاد من ک اینجوری انجام میدم ب دقیقه نیس ببین بدنت چندتا تحمل میکنه بینش هم استراحت کن

سلام عزیزم چه جالب یه همشهری پیدا شد دکتری پیدا کردی که ویبک قبول کنه؟کدوم بیمارستان میخوای بری؟

هنوز هیچ کاری برای ویبک نکردم 

فعلا پیش دکتر عزتی میرم چکاپم رو که ازش پرسیدم قبول میکنی ویبک گفت نه انجام نمیدم و به نظرم کار عاقلانه ای نیست چون اتفاقای بد زیاد افتاده😥 و اون بهم دکتر شاه بوداقی رو معرفی کرد اما من ۵اردیبهشت ۹۹ با شاه بوداقی کورتاژ کردم و متاسفانه با وجود کورتاژ بقایا داشتم که تا مدتها درگیرش بودم و خیلی اذیت شدم آخرم با داروهاش رفع نشد و شکر خدا با یه روش سنتی خیلی ساده از دکتر شریف (دکتر سنتی)دفع شد 

وقتی ام هم به منشی شاه بوداقی گفتم من کورتاژ کردم که این همه اذیت نشم ولی برعکس شد گفت این چیزا طبیعیه و حتی توی زایمان هم ممکنه بقایا به جا بمونه دیگه بیشتر ازشون ترسیدم

برای همین شاه بوداقی خیلی تو گزینه هام نیست

دکتر بعدی دکتر سکینه لطیفی که از منشیش پرسیدم گفت قبول میکنه دکتر و اگر شرایطت خوب باشه تا۷۰ درصد امکان پذیره

اونو گذاشتم بعد از هفته۳۰ برم

دیگه عزیزم قصد دارم یه سر پیش خانم صموتی هم که ماما هست برم ببینم نظرش چیه

و خانم رشیدی مرکز رویش تو شهر پزشکان هم مثل اینکه در زمینه ویبک خیلی کار کرده 

یا رب نظری

سلام به همه ی دوستای مهربون♥️

عذر خواهی میکنم که نمیتونم جواب تک تکتون رو بدم، بابت تمام تبریکا، حرفای قشنگ و انرژی های مثبتتون ممنونم🙏

التماس دعا دارم ازتون، دختر کوچولوم به خاطر زردی بالا بستری شده و متاسفانه داره وزنش رو همینجوری از دست میده. حدود ۴۰۰ گرم در عرض ۳ روز کم کرده🥺 چون وزن بدو تولدشم کم بود یکم وضعیتش نگران کننده ست. با دلای مهربونتون براش دعا کنید🥺

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
سلام به همه ی دوستای مهربون♥️ عذر خواهی میکنم که نمیتونم جواب تک تکتون رو بدم، بابت تمام تبریکا، حر ...

سلام. عزیزم چون یکم زودتر دنیا اومده، زردیش زود میره بالا و دیرتر خوب میشه. نگران نباش.

پسر فامیلمون ۳۶هفته دنیا اومد تا ۴۰ روز زردی داشت. بستری هم شد.

ولی الان بهش میگیم پروفسور! خودم میگم این بچه با دو تا مغز پردازش میکنه.

من باقرو بردم حجامت لاله گوش. سریع خوب شد.

فردای حجامت، رنگش سفید شد.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام به همه ی دوستای مهربون♥️ عذر خواهی میکنم که نمیتونم جواب تک تکتون رو بدم، بابت تمام تبریکا، حر ...

خیلی ناراحت شدم

عزیزم الان فقط دعا میکنم مشکل زردیش برطرف بشه انشا.. مرخص بشه خوب شیر بخوره میتونی وزنشو جبران کنی

خدا نگهدار کوچولو ی نازت باشه😍😘

چن قطره اب انار شیرین بده بهش زود زردیش پایین میاد و برابقیه دوستان راه حل دیگه قبل شیر دادن ب بچه باید انگشتتون بزنید ب روغن گاوی ب سقف دهن بچه بزنید تمام روده اش تمیز میشه اینو ی ادم با تجربه گفت. تو بیمارستان اجازه ندین ب بچتون شیر خشک بدن همون باعث زردی بچه ها میشه🙏

2706