2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664856 بازدید | 89502 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

میارک باشه باران جان چشمت روشن زیر سایه امام زمان عاقبت بخیر بشه انشاءالله خدا بهش یه خواهرم بده😁

دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره ...

باران جان تجربه خودم که نتیجه گرفتم ازش درکنار خوردن مایعات فراوون چرب کردن کل شکم و کشاله ران هر دو ساعت یه بار با روغن زیتون به گفته طب اسلامی  ولی مایعاتم حتما جدی بگیر من حتی شب ها که بیدار میشدم برم دستشویی دو سه لیوان آب میخوردم بعد میخوابیدم فقط شب تا صبح حداقل ۸_۹ لیوان آب میخوردم خانم صابریان هم خیلی هندونه رو توصیه میکردن 

2720
سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

مبارک باشه عزیزم خداروشکر که هردو سالمید اصلا ناراحت نباش به قول دوستان سزارین به جا اتفاقا نجات دهندس خدا حفظش کنه برات

دوستان معده من خیلی اذیته   راهکاری ندارین؟ یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییی ...

عزیزم یکی از آشنایان ما این مشکلو داشت دکتر بهش گفته بود چند تا هل رو آسیاب کنه و وقت تهوع بو کنه، من تجربه شو ندارم ولی میتونی امتحان کنی.

2714
عزیزم تو هفته ۳۵ مگه معاینه شدی؟از کجا میدونی دهانه رحم نرمه؟

خرده درد داشتم و ترشح غلیظ که رفتم دکتر و گفت دهانه رحم باز نیست ولی کاملا نرمه.من ورزش هامو زود شروع کردم حتما حتما موقع پیاده روی و پله بالا رفتن زیر شکمتون بسته باشه.من الان دارم استراحت میکنم تا نی نی زودتر نیاد

ممنون عزیزم خوش به حالت که تهرانی و دکترها اینطوری ناامید نمی کنند میشه بپرسم چقدر با سزارین دومت ...

ممنون از دعای قشنگت.بحث تهران و حتی دیگه نیست خیلی ها هم هستن نا امید میکنن یا پزشک ها یا حتی نزدیکترین افراد زندگیت.ولی ما نباید کم بیاریم.

من ۷ و ۸ سال پیش سزارین شدم

سلام. یعنی به خاطر چی معده ت اذیت و درد میکنه؟ از تهوعه؟ اگر از تهوع باشه که باید مراقب باشی خیلی گ ...

سلام عزیز

نه تهوع نیست، کلا معده ام سر ناسازگاری داره.. همیشه گشنمه.. حتی وقتی میخورم! مثلا از خواب پامیشم اینقدر گرسنمه که تا برسم چند لقمه با زور بخورم ضعف و بدحالی شروع میشه

اصلا نمیتونم حالتهاش رو توصیف کنم! 

خیلی حال بدیه  

وقتی هم شدید میشه تبدیل میشه به تهوع! 

اصلا اوضاعیه… 

به دکترتون اطلاع ندادید؟ انشاالله که چیزی نیست عزیزم به خصوص این که بهتر هم شدید. خیلیا رو دیدم لک ...

نه شمارشو نداشتم الان خیلی کم شده برم ببینم دلیلش چی بوده

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706