2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672362 بازدید | 89580 پست
اخه من سه چهار روزه مدام رحمم سفت میشه، اینکه میگم مدام یعنی خیلی. بنظرم برا همین باشه دور از جون ...

عزیزم قدم دختر گلت مبارک باشه انشاالله صحیح وسالم بغلش بگیری شما نترس اب زیاد بخوری خوب میشه  الان مث قدیم نیست بایدهی چک کنیم  بخاطر امواج واینها هم هست برا همه به خیر بگذره

سلام عزیزم فکر کنم شما سردی شیر را با این روش میگیرین البته بد نیس بدونی دارچین زیاد مسقطه البته ظا ...

نظر_شخصی# عزیزم کشک خوبه. خیالت راحت. منبع خوبی هم هست برا کلسیم. در مورد بادوم و انجیر درست میگی. بادوم نیاز بدن به کلسیم، آهن و انواع ریز مغذی رو تامین میکنه و کلا جون میده به آدم.

یه مشکلیم هست، خیلی از استخوان دردها، به کمبود ویتامین دی برمیگرده. من دو سه سال استخوان درد شدید داشتم توی مجردی. گذشت تا قبل بارداری رفتم ازمایش دادم فهمیدم کمبود شدید ویتامین دی دارم. همین که امپولشو زدم همه دردها رفت!!!!

راستی «شیر طبیعی» ولرم همراه با مصلح، برای خانم باردار و شیرده مفیده. دوستم شیرش کم بود هرکاری کرد خوب نشد. آخرش رفت روستای مادری، با خوردن روزی چند لیوان شیر، مشکلش حل شد.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها،

در مورد کمبود مایع دور جنین پرسیدم

گفتن حتما و حتما فعالیت رو به حداقل برسون. حتی سعی کن نایستی.

بعد یه بطری آب دم دستت باشه مدام آب بخور + مایعات

در آخرم اینکه سونو رو جای دیگه تکرار کن. خطا زیاد پیش میاد.

گفتم تجربه م رو بگم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
تازه  بعد از چند روز اومدم تاپیک رو دیدم مبارک باشه باران جان دختر خیلی شیرینه  انشاالل ...

عزیزم من از الان به فکرم یعنی جنسیت چهارمی چی میشه!!!!!! یعنی کلا قضیه برام ناموسی شده.  

میدونی بعد اینکه ماما گفت پسره، خوشحالم شدم یه نمه. ولی کم کم یاد تاکید اهل بیت به ویژگی های دختر، افتادم. اینقدر دلم خواااااست. حتی شب قبل سونو گفتم خدایا یعنی من لیاقت دختر ندارم؟!

واقعا خوشحالم از اعماق وجودم.

واقعنم برکت داشته تا الان. سر همین برکت داشتنشم من شک داشتم این بچه دختره.

حالا ممکنه دیدگاه صفر و صدی باشه. ولی دیدم خیلی از علما هم همین دیدگاه رو دارن.

2728

دوستان معده من خیلی اذیته  راهکاری ندارین؟

یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییید، انگار چنگ میزنن معدمو.. مدام هم گرسنمه، هرچی میخورم مقطعی خوب میشم و دوباره شروع میشه.. زنجبیلم خوردم.. دیگه نمیدونم چه کنم! 

امروزم جمعه ست دکتر خوب پیدا نمیکنم برم

دوستان معده من خیلی اذیته   راهکاری ندارین؟ یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییی ...

دکتر به من قرص معده داده بود قبل صبحانه وشام میخوردم وسعی کن معده را خالی نگذاری این گرسنگی طبیعه من هنوزم اینطورم دفعات غذا را زیاد کن مقدار کم برای تهوع ب۶ داده بود  به دکترت بگو برات دارو مجاز میده چیزهای اسیدی وترش نخور 

عزیز جان من تجربه ای ندارم ان شاالله که طوری نیست و صحیح و سالم میاد بغلت شما بچه سوم هستی یا دوم ...

مرسی عزیز دلم .😚

دل خودمم روشنه به خواست خدا چیزی نیست.

من بارداری دومم هست.

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2738
آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

خوش به حالت باران جان.حال خوب این لحظه ان خریدارم.منم دوتا پسر دارم خیلی دلم دختر میخواست اما اینم پسره.اولش تو ذوفم خودد اما الان میگم خدا صلاحمو بهتر میدونه .... 

دوستان معده من خیلی اذیته   راهکاری ندارین؟ یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییی ...

عزیزم مامای طب سنتی واسه درد معده بهم گفت اویشنو پودر کنم با نمک مخلوط کنم بعد غذا بخورم

و خدایی که در این نزدیکی ست***
خانما من ۱۴هفته و ۶روزمه دیشب خونریزی داشتم شیاف گذاشتم الان لکه بینی دارم کم شده بنظرتون چرا اینطو ...

عزیزم فعالیت سنگین یا پیاده روی طولانی نداشتی؟

نگران نباش انشاالله که چیزی نیست خیلیا تو این هفته ها ممکنه لک بینی داشته باشن.

فعلا نزدیکی نداشته باش وکار سنگین نکن.

اگه لک بینی بیشتر شد یا حالت خونابه گرفت احتمالا دکتر برای اطمینان برات سونو بنویسه.

یه کم مراقب باش انشاالله حل میشه

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
دوستان ورزش پروانه و الاکلنگ چند دقیقه باید انجام بدم؟من چون درد لگنو استخون پرینه دارم جونم در میاد ...

گاهی دردهای این شکلی از کمبود ویتامین هاست. همه چی اوکیه؟

من ورزش میکردم مرتب، کم کم دردام کم شد

خانما من ۱۴هفته و ۶روزمه دیشب خونریزی داشتم شیاف گذاشتم الان لکه بینی دارم کم شده بنظرتون چرا اینطو ...

گلم بنظرم حتما ویزیت شو و سونو بده.

نه اینکه خطری تهدید میکنه.

به این جهت که علتش رو بدونی

من با حرف یکی از دوستان که گفت ما باید چکاپ هارو جدی بگیریم موافقم.

2706