2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670764 بازدید | 89552 پست
منم به این زودی نمیخواستم  بچه داری خیلی سخته مخصوصاتو این سنش که از درو دیوار بالا میره   ...

ممنون از توضیحاتتون

اطرافیان رو دیدم با بچه پشت سرهم 

سخت هست اما بعد مدتی هر دو هم بازیند؛ هم رو بیشتر درک می کنند 

هردو باهم یه مهد می رند؛ یه مدرسه می رند 

دو سالی سخته؛

تا اون که شیر میخوره از شیر و پوشک بگیریش و حرف بزنه 

بعد حرف زدن و سه سالگی خیلی پخته تر میشند

استرس گرفتم. خانم صابریان رو برا زایمان انتخاب کرده بودم و میخواستم برم بیمارستان امید ولی حالا حرف ...

چرا استرس؟چرا تردید؟

خانم صابریان چ مشکلی داره مگه؟ این همه تو این دوسال  از همین تاپیک با ایشون زایمان موفق داشتن

اونم زایمان های پر ریسک نه از اون هلو برو تو گلو خخخخ

حالا ی نفر میاد ی چیزی میگه بدون دلیل منطقی دلیل نمیشه شک کنی

ایشاله میتونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان خوبین الحمدالله. یه تجربه از خودم براتون میگم:  اگر در طول بارداری مخصوصا ماه ...

بدجورررررر موافقم باهات خخخخ

آخه بافت واژن بعد مدت طولانی که نزدیکی نمیکنن خشک و جمع و جور میشه 

بعدش حتی معاینه وحشتناکه چ برسه زایمان

حتما ماه آخر نزدیکی بدون پیشگیری داشته باشید

رستا هم همیشه تاکید میکردن رابطه مستمر...

دمنوش واسه خیلیا ریسک داره بخاطر دفع مکونیوم اما نزدیکی مثل شیاف گل مغربی عمل میکنه تقریبا راحت و بدون دردسر

شاید اولش سخت باشه اما کم کم بدن عادت میکنه

چرا استرس؟چرا تردید؟ خانم صابریان چ مشکلی داره مگه؟ این همه تو این دوسال  از همین تاپیک با ایش ...

تو یه گروهی هستم که زایمان خوبی نداشتن باهاشون.

من تازه باهاشون آشنا شدم و تقریبا بهشون اعتماد دارم.

حرفایی که پشت سرشون گفتن رو باور نکردم ولی همسر میگه با متخصص برم جلو بهتره.

رفتم پیش دکتر شریفی.ان شاالله اگه بشه دوست دارم خانم صابریان مامای همراهم باشن،بلاخره خیلی باتجربه هستن.

2728
بحث تجربه نیست ،بحث اینه که شما به هر قیمتی نمیخواید زایمان طبیعی کنید که ،جایی که ادم در خطره عقل ح ...

من نمیدونم چرا  سر در گم شدم.

بودن ماماهایی که زائو رو با دهانه رحم ده فینگر بردن رو تخت رایمان ولی دیدن بچه پایین نمیاد  بعد فوری بردنش اتاق عمل.بعد متوجه شدن بخاطر وزنش از کانال رد نمیشده.

فک کنم مامای باتجربه با دیدن لگن متوجه بشه که این لگن نمیتونه بچه ۴ کیلویی بدنیا بیاره.

#تجربه_من ۲۸۶

#فرزندآوری

#زایمان_طبیعی_بعد_از_سزارین

#بارداری_بعداز_35_سالگی

متولد ۵۳ هستم. ۱۸ ساله بودم که ازدواج کردم، ۲۰ سالم بودم که دخترم به دنیا اومد. ۲۶ سالگی هم پسرم به دنیا اومد و شدم مبلغ سزارین، دکترم بدون دلیل سزارینم کرد منم خیلی خوشحال بودم. 😢

از اون طرف هم، بیشتر از ۲ بچه کابوسم بود. از بس تحت تاثیر تبلیغات جاهلانه غرب بودم، خواب می دیدم ۲ تا بچه ی دیگه دارم می گفتم آخه من که حامله نبودم!! اینا از کجا اومدن؟ 😂

خلاصه سرتونو درد نیارم روزگار چرخید و چرخید، حضرت رب العالمین به بنده گناهکارش نظر کرد، حضرات معصومین  علیهم السلام عنایت فرمودن، نگاهم عوض شد. حالا دیگه، التماس می کردم اما پزشکان رضایت نمیدادن، یکی بخاطر تیروئید، دیگری بخاطر مشکل کمر، بعدش هم همسرم، وقتی همسرم گفت نه، دو روز اشک ریختم، ضجه میزدم تا باز هم به عنایت الهی راضی شد و در حالیکه ۳۹ سالم بود و برای دخترم خواستگار میومد، باردار شدم تا امیرحسینم به دنیا اومد. دخترم ازدواج کرد، از امام حسین ع  تو حرمشون خواستم اگر صلاحمونه باز هم فرزنددار بشیم، سال بعد دخترم باردار شد و من دقیقا در سالگرد زایمان دخترم وقتی نوه ام یکساله بود فاطمه زهرا جان رو در سن ۴۳ سالگی به دنیا آوردم.

الحمدلله ،الان دخترم دوسالشه، منم ۴۵ سالمه و مجددا باردارم و شرمنده ی این همه عنایت الهی 😭 به لطف و عنایت خداوند و حضرات معصومین علیهم السلام، فرزندانم سالم هستن و چون میدانستم سقط جنین حرامه، غربالگری های منجر به سقط را هم انجام ندادم و برای سلامتی فرزندان قربانی کردیم و این رو جایگزین پر برکتی دانستیم.

القصه ... از خداوند خواستم توبه ی منو در مورد حرفها و اشتباهاتم بپذیره، به لطف و کرمش، زایمان سوم و چهارمم هم بعد از دوبار سزارین، با کمک خانم دکتر روغنی زاد، طبیعی انجام شد.

خیلی اوقات در حال تبلیغم، الحمدلله تعدادی از اطرافیان نگاه شون تغییر کرده و بچه دار شدن، همسرم هم شده مبلغ جمع آقایون، یه تنه جلوی حرف های منفی مخالفین وایساده و روشنشون میکنه الحمدلله ☺️ الان شدم رهبر مادربزرگایی که خودشون بچه دار میشن😉

کانال«دوتا کافی نیست»

@dotakafinist1

تو یه گروهی هستم که زایمان خوبی نداشتن باهاشون. من تازه باهاشون آشنا شدم و تقریبا بهشون اعتماد دارم ...

بالاخره هیچ کس بی عیب نیست و گل بی خار خداست

اولا هزینه ها رو حتما مطمئن شو باهاشون چک کن یهو شوکه نشی

دوما متخصص رو حتما مشخص کن چون خود من سه دو روز قبل زایمان دکتر رجایی قبول کردن و قبلش هیچ دکتری ویبک منو قبول نکرده بود و سر همین خیلی اذیت شدم و استرس کشیدم

بالاخره هیچ کس بی عیب نیست و گل بی خار خداست اولا هزینه ها رو حتما مطمئن شو باهاشون چک کن یهو شوکه ...

خانم صابریان گفتن ۶۵۰ تومن میگیرن برا ویبکی ها برا پنج ساعت.بعد از پنج ساعت به ازای هر یه ساعت پنجاه تومن.

شما موفق شدی ویبک کنی؟

2706