2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670230 بازدید | 89551 پست
سلام.قدم نورسیده مبارک.ان شاءالله از صالحین باشه.من قم هستم.ببخشیدچندتا سوال داشتم ازتون، ازمامای رو ...

سلام عزیزم

خانم مرادی مامای همراه مرکز رویش سیصد و پنجاه تومن

دکتر شاه بوداقی دکتر خصوصی یک و نیم

بیمارستان گلپایگانی

هزینه اتاق خصوصی حدود دو و نیم

دکتر و ماما هر دو عالی بودن مخصوصا دکتر که خیلی باحوصله بودن.

دستش برای عمل هم خوبه ان شاءالله

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام عزیزم  مبارک باشه تولد گل دخترتون🌸🌸🌸 إن شاءالله عاقبت بخیر بشند. بازم خیلی خوبه که ت ...

بهار جان فعلا حرف زدن در موردش ناراحتم می کنه.

شاید یه روزی خاطره اش رو اینجا براتون نوشتم اگرچه سیر ماجرای زایمانم چندان دلچسب نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار جان فعلا حرف زدن در موردش ناراحتم می کنه. شاید یه روزی خاطره اش رو اینجا براتون نوشتم اگرچه سی ...

شرمنده پرسیدم ؛ هر وقت مایل بودی😘😘😘

الان هورمون‌های بارداری هم متغیر میشند؛ فروکش می کنند آدم یه بار شاده یه بار غمگین 

مراقب خودت و دختر گلت باش.

به این چیزها هم فکر نکن افسرده میشی ؛ شاید خیرتی درش بوده .

2728
 شرمنده پرسیدم ؛ هر وقت مایل بودی😘😘😘 الان هورمون‌های بارداری هم متغیر میشند؛ فروکش می کنند ...

نه گلم دشمنت شرمنده.

شما ببخش من الان نمیتوونم دقیق توضیح بدم چی شده.

ببین چندتا زایمان منو تبدیل به سزارین کرد:

اولیش عجله مامای همراه برای زاییدن من بود. طفلکی شاید حق هم داشت چون از ساعت ۹شب تا ۴صبح کنارم بود.

دوم تفکرات و تصورات غلطی بود که از خووندن خاطرات زایمان بقیه در ذهنم وجود داشت و فکر می کردم خیلی زود زایمان می کنم و وقتی روند زایمانم کند شد به شدت نگران و پریشان شدم و روحیه ام رو از دست دادم.

سوم گرسنگی و ضعف بود. من از ساعت ۳بعدازظهر هیچی نخورده بودم و قوتی نداشتم بنابراین همکاری ام کم کم کاهش پیدا کرد.

چهارم پرسنل بیمارستان بودن. واقعا و انصافا خیلی مهربون و کاردرست و دلسوز بودن ولی هیچ امیدی به زایمان طبیعی من نداشتن و مترصد فرصتی برای این بودن که منو ببرن اتاق عمل.

حالا که نگاه می کنم می بینم گرفتن مامای همراه به کار من نیومد و اگر فقط خودم و دکتر بودم حتما میتووونستم طبیعی زایمان کنم چون دکتر تحت هیچ شرایطی حاضر به سزارین من نبود.

اما گذشت....

خوشحالم دخترم رو صحیح و سالم بغل گرفتم و این دوران هم تموم شد.

برای همه تون یه زایمان عالی آرزو می کنم.

نه گلم دشمنت شرمنده. شما ببخش من الان نمیتوونم دقیق توضیح بدم چی شده. ببین چندتا زایمان منو تبد ...

ممنون عزیزم از اینکه وقت گذاشتید جواب دادید😘😘😘⁦

واقعا آدم از نتیجه خبر نداره که چی میشه.

تلاش و صبرتون قابل وصفه .

إن شاءالله در آینده موفق شید گلم .

والا یه مدت بود تو ذهنم یه سوالایی بود راجع بهشون تو ذهنم که جوابشو گرفتم و کلن منصرف شدم

چرا؟

حالا میخواید چیکار کنید؟

بچه اولتونه؟

من دوتا سز داشتم میخواستم باهاشون زایمان طبیعی داشته باشم.

2706