2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672338 بازدید | 89580 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بزرگه  شما تلاشت رو کن و دعا کن  إن شاءالله هر چی خیره

از هفته ۲۴ تلاش کردم و کلاسا رو رفتم ورزش و دمنوش و...سعی ام این هست طبیعی زایمان کنم اما هرچی خدا بخاد به اون راضی هستم که اون واسم بهترینه، شاید تجربه یه زایمان خوب سزارین بهتر از تجربه یه زایمان طبیعی ناراحت کننده باشه.

شماهم برام دعا کنید قبل شنبه زایمان کنم ان شاءالله

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
از هفته ۲۴ تلاش کردم و کلاسا رو رفتم ورزش و دمنوش و...سعی ام این هست طبیعی زایمان کنم اما هرچی خدا ب ...

وقتش که برسه دردت شروع میشه

همین وقت دادن دکترها باعث استرس و اضطراب میشه و شروع درد رو عقب میندازه...

تاحالا ندیدم خانم صابریان به کسی وقت بده

واقعا خدا خیرش بده آرامشش رو به مادر منتقل میکنه

شما هم آروم باش

برعکس روی صندی بشین و بگو کمرت رو برات ماساژ بدن

نزدیکی داشته باش

زیر آب گرم ورزش کن

من برات دعا میکنم شما هم برای حاجت من و بقیه دوستان دعا کن🙏🙏🙏

وقتش که برسه دردت شروع میشه همین وقت دادن دکترها باعث استرس و اضطراب میشه و شروع درد رو عقب میندازه ...

چون سر دومی۴۰ هفته کامل سز شدم و مدفوع کرده بود بدون اینکه نشانه ای داشته باشه و خدا خیلی بهمون رحم کرد اصلاااا دوست ندارم نگه اش دارم و ترجیح میدم بدون استرس افت ضربان و دفع مدفوع و اینا به دنیا بیاد.

تا خدا چی بخاد.

ممنونم ازت مهربونم

2738

سلام دوستان من هفته ۳۸ هستم و تو بارداری ایزوپرین مصرف کردم دکترم گفت احتمال داره تا ۴۰ هفته زایمان نکنی  و با آمپول فشار دردت بگیره چه ورزشهایی انجام بدم و چی بخورم که زایمان کنم 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
سلام دوستان من هفته ۳۸ هستم و تو بارداری ایزوپرین مصرف کردم دکترم گفت احتمال داره تا ۴۰ هفته زایمان ...

سلام عزیزم خوبی

تو صفحات اول تایپیک به طور مفصل هست.

اون صفحات رو بخوونید.

وقتش که برسه دردت شروع میشه همین وقت دادن دکترها باعث استرس و اضطراب میشه و شروع درد رو عقب میندازه ...

یه موضوع دیگه که تو قم هست اینه که هیچ ویبکی رو بدون دکتر اصلا قبول نمی کنن.

پس هرچی دکتر بگه و اون بخاد میشه حرف اول و آخر.

تاره همه بیمارستان ها هم ویبک قبول نمیکنن.

جمیع اینا باعث ایجاد محدودیت هایی میشه که باید همه چی رو بسپاری دست خدا  

سلام به همگی خوبین.

دیروز کیسه آبم‌پاره شد و ساعت ۴صبح روز جمعه به روش سزارین گل دخترم رو به دنیا آوردم.

تا ۸سانت هم پیشرفت داشتم که یه دفعه انرژی ام خالی شد و همکاریم با مامای همراه زیر صفر شد و ترجیح دادم سزارین بشم.

برای همه تون سلامتی و موفقیت آرزومندم.

خدا نگهدار همگی

سلام به همگی خوبین. دیروز کیسه آبم‌پاره شد و ساعت ۴صبح روز جمعه به روش سزارین گل دخترم رو به دنیا آ ...

سلام عزیزم 

مبارک باشه تولد گل دخترتون🌸🌸🌸

إن شاءالله عاقبت بخیر بشند.

بازم خیلی خوبه که تا وقتش صبرکردید و تا هشت سانت پیش رفتید ؛ برای رشد بچه تون خیلی خوب بوده؛ إن شاءالله که سلامت و تندرست باشید .

اگه تونستید برامون بگید چی شد انرژی تون تموم شد؛از گرسنگی و ضعف بود یا درد یا از لحاظ روحی  ؟

سلام به همگی خوبین. دیروز کیسه آبم‌پاره شد و ساعت ۴صبح روز جمعه به روش سزارین گل دخترم رو به دنیا آ ...

سلام.قدم نورسیده مبارک.ان شاءالله از صالحین باشه.من قم هستم.ببخشیدچندتا سوال داشتم ازتون، ازمامای رویش راضی بودین ( اگر امکانش هست فامیلی شونو بگین).دست دکتر شاه بوداقی برای عمل چطوره؟ همون2تومن رو گرفتن یا بیشترشد؟ کلا هزینه زایمانتون( مامای همراه بدون ورزش و کلاس.دکتر.بیمارستان گلپایگانی )چقدرشد؟ببخشید سوالام خیلی زیاده.ممنون میشم جواب بدید.  

2706