2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664889 بازدید | 89503 پست
حالا هی بگید چرا خاطره تو نمینویسی!!! برااینه دیگه خواهر😐 بخون ببین میتونی تمومش کنی😅

با خوندن خاطرتون اشک ریختم و یاد خودم افتادم که باید تنها این مسیر رو طی کنم و مادرم نیست که قوت قلبم باشه و بقیه هم که بود و نبودشون مهم نیست. 

من تهرانم ولی هنوز فرصت نکردم کلاسای خانوم صابریان رو برم و فقط سه بار ویزیت شدم .الانم که درگیر امتحانای میان ترمم و ماه بعد هم پایان ترم و فکر کنم تو امتحانا بزام 😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با خوندن خاطرتون اشک ریختم و یاد خودم افتادم که باید تنها این مسیر رو طی کنم و مادرم نیست که قوت قلب ...

عزیزم چرا مادرتون نیست؟ راهشون دوره نمیتونن بیان؟

مادر بزدگترین قوت قلب هست اگه یه نفر دلسوز باشه مادر هست 

من تهرانم ولی هنوز فرصت نکردم کلاسای خانوم صابریان رو برم و فقط سه بار ویزیت شدم .الانم که درگیر امت ...

انشالله بهترین موفع زایمان میکنین اتفاقا اینجوری بهتره هرچی فکرتون کمتر درگیر زایمان باشه بهتره زودتر و راحتتر میگذره و تموم میشه ، 

2456
عزیزم چرا مادرتون نیست؟ راهشون دوره نمیتونن بیان؟ مادر بزدگترین قوت قلب هست اگه یه نفر دلسوز باشه م ...

نه عزیز جان

این دوست عزیز

چند ماه پیش مادرشون را از دست دادن

شادی روح همه مادرهای آسمانی صلوات🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
حالا هی بگید چرا خاطره تو نمینویسی!!! برااینه دیگه خواهر😐 بخون ببین میتونی تمومش کنی😅

سلام مادربانو جان

صداقت و جزییات ریز خاطره ت رو بی نظیر کرده بود

واقعا کیف کردم

انشاءالله اجر تک تک لحظه هات پیش حضرت زهرا س محفوظ باشه

و احسنت به این که با تمام سختی هاش تا آخرین نفس تلاشت رو کردی و نتیجه قشنگش رو چشیدی

برای همه اونایی که آرزوی زایمان طبیعی رو دارن دعا کن. نفر آخر اسم منم ببر.

2714
نه عزیز جان این دوست عزیز چند ماه پیش مادرشون را از دست دادن شادی روح همه مادرهای آسمانی صلوات🙏 ...

آخی بنده خدا، خدا رحمتشون کنه روحشون شاد باشه ، قطعا مادرشون براشون دعا میکنه و انشالله یه زایمان عالی براشون پیش میاد، 

میدونی عزیزم،وقتی کل بارداری التماس خدا رو میکردم که یه ذره انقباضام کم بشه و نمیشد بلکه بیشترم میشد ...

الهی. شرایط سختی داشتی. دعا میکنم ان شالله اگه برات خیره دوباره حامله بشی و این بار حاملگی کم دردسرتری رو تجربه کنی ان شالله.  😘😘😘

عزیزم چرا مادرتون نیست؟ راهشون دوره نمیتونن بیان؟ مادر بزدگترین قوت قلب هست اگه یه نفر دلسوز باشه م ...

مادرم اردیبهشت ماه به رحمت خدا رفتند و ما رو تنها گذاشتند.وقتی مادرت نیست انگار هیچ کس رو تو دنیا نداری البته خدا تنها یار ادمه تو دنیا ولی مادر ...

مادرم اردیبهشت ماه به رحمت خدا رفتند و ما رو تنها گذاشتند.وقتی مادرت نیست انگار هیچ کس رو تو دنیا ند ...

خدا إن شاءالله قرین رحمتشون کنه 

همیشه اعمال خیر براشون بفرستید ؛ همون کارهایی که برا خودتون می کنید مثل نماز و قرآن خوندن و ....رو هم میشه نیت کرد .

واقعا مادر نعمته؛ سربارداری اولم از بارداری تا بعد زایمان و بچه داری همش به مادرم دردسر دادم ؛ اما دیگه الان حال جسمی و روحی وقلبش و... خوب نیست ؛ اصلا نمی تونم بهش بگم که قصد ویبک دارم چون استرس براش خوب نیست؛ حتی بارداری رو هم کلا نمی خواستم بگم اما دیدم نگران شده که چرا همش حالم بده؛ مریضی ای گرفتم😂

بقیه اطرافیان و خواهرم و....هم که میدونم نگم بهتره؛ همه موج منفی اند؛ بفهمند یقینا نظر شوهرم رو هم تغییر میدند و موقع زایمان می مونند رو سرم تا به زور سزم کنند.😯

توکلت به خدا باشه و معصومین ؛ إن شاء الله حضرت فاطمه که مادره همه عالمه توی لحظات سخت پشتیبانتون باشه.

2706