2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671060 بازدید | 89552 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=115266724]عزیزم 😂 ن قربونت انقد ما خانم خوشجل بودیم رو هوا زدنمون بخاطر همین زود ازدواج کردیم و نی نی داریم😄

عزییییزم بر منکرش لعنت 😁😁😁 آره والا من الان انقدر کم حوصله م اگه سنم بالاتر بود دیگه چی میشدم البته شایدم عوارض بارداریه وگرنه قبل بارداری انقدر با پسرم بدو بدو میکردیم اماالان 🙈🙈

2728
سلام همگی مامانا  ببخشید دیر اومدم  دخترم زردی داره و درگیر اونم تازه یه مادرشوهر مزخرف ...

الهی بگردم

شما اجر مضاعف می بری عزیزم

دست روی سینه ت بزار سوره عصر رو بخون و از حضرت زینب س بخواه بهت آرامش بدن

و اجر این سختی هات رو به خانم فاطمه زهرا س هدیه کن که انشاءالله تا قیامت برات محفوظ میمونه

ما که دوریم تنها کاری که ازمون برمیاد براتون دعا می کنیم باقی این روزا برات آسون بگذره و با دل خوش

سلام دوستان گلم 

ببخشید سر نزدم.واقعا نمیرسم.

هنوز مونده تا پسرم دنیا بیاد.ولی انشاءالله خاطره زایمانم رو میذارم براتون..ممنون که به یادم بودین.التماس دعا،بوس به لپاتون😘😘😘😘

اللهم عجل لولیک الفرج
چرا اصرار به طبیعی داری ،منو همه دلرن پشیمون میکنن از طبیعی

به چند دلیل

اول که معتقدم راهی که خدا به صورت طبیعی قرار داده قطعا بهترین راهه

دوم من تجربه هر دو شو دارم خیلی بده لحظات  شیرین اول بچه داری با درد و احتیاج به غیر همراه بشه

سوم بچه های سزارین آسیب پذیر ترن خصوصا مشکلات تنفسی که هر دو بچه من که سزارین شدم درگیرشن

چهارم من زایمان طبیعیم با تجربه تلخی همراه بود و با تموم شدن دردا صدای گریه ای نشنیدم دوست دارم اون خاطره پاک بشه

وآخریش هم به حس درونی و غیر قابل توصیف هیت یه حسی مثل اینکه منم میتونم و...

شایدم بعضی ها اسمشو بذارن حماقت....

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
شرایط من فرق داره .بعد من خواستم طبیعی دنیا بیارم چهارسانت بدون درد بودم خواستنذمرخصم کنن گفتم بیا پ ...

با همسرت فامیل هستین؟دوست من دختر آخرش مشکل متابولیک داره دکتر گفت اگه باز بچه میخوای باید آی وی اف کنی؛تازه بچه های قبلیش سالم بودن

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
2706