2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672597 بازدید | 89581 پست
من معمولا کاری که مامانت گفته را میکنم،یعنی به محض اینکه هردوشدن(توجه داشته باش که هردوشون)خوابیدند ...

آففففرین چ مدییییییریتی👏👏

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
آخی ان شالله زود خوب بشه و بعدی  هم اینجوری نباشه،منم بچه هام شدیدا مشکل دارن خصوصا کوچیکه هم ...

عزیزم الهی زود زود خوب بشه که حتما همین طور خواهد بود وقتی ی مادر قوی مثل شما داره که مثل کوه پشتش هستید

من که ندیده بهتون علاقمند شدم و همیشه دعاگوتون هستم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی ان شالله زود خوب بشه و بعدی  هم اینجوری نباشه،منم بچه هام شدیدا مشکل دارن خصوصا کوچیکه هم ...

دعا میکنم هرچه زودتر صحیح و سالم و سرحال بشن.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

خدا بهت توان بده مامان قوی.❤به قول مهربانوجان ندیده عاشقت شدیم! من فکرمیکردم فقط منم با وجود بچه الرژیک هی میگم کاش دومی هم باشه،بقیه مامانای الرژیک بهم میگن مگه دیوونه ای!چون اولی اینطوری باشه بقیه هم هستن، ولی دیگه کم کم محکم تر شدم میگم بالاخره که بهتر میشن این بچه ها،نهایتش پنج سالگی.

عزیزم میدونم خودتو میدونی ولی رژیمشو رعایت کن یه مدت طولانی و دارو هم اگر صلاح میدونی بده خوب میشه،من پسرم از دوماهگی داروی رفلاکس میخوره هنوزم میخوره چون خوب نشده رفلاکسش.رژیمشو باز کردم چون با رژیم بی رژیم رفلاکسش هست دیگه

2731
بله اما خیلی شدید نبود ریفلاکس ناشی از آلرژی هست یعنی ریکشن آلرژی تبدیل میشه به ریفلاکس وقتی بچه ...

فکرمیکردم اینجا کسی بچه الرژیک نداشته باشه.

پسرمن از اول رفلاکس پنهان داشت هنوزم داره.اتفاقا من پیش مقدادی بردم برخلاف خیلیها که بد میگن ازش ناراضی نیستم،پسر من واکنشش اغلب گوارشیه،ولی با تخم مرغ پوستی بدنش دونه میزنه. ولی قطع نکردم تخم مرغ رو.نمیدونم اشتباه کردم یا نه. یعنی شما نی نی دومت رفلاکسش زیاد نبود؟ من از بیخوابی و جیغ زدنای شبونش و تو خوابش واقعا کم اوردم.مدتهاست زادیتن هم میدم بهش اعتیاد پیدا کرده ولی بازم خوابش بده.

تو اقوام دور و نزدیک چندتا خانم سراغ دارم که بالای 40 سال باردار شدن و راحت بارداری را سپری کردن و د ...

من الان 33ام.دیگه برای دومی اگر خدا بخواد حدود 35 تازه اقدام کنم.میگن خطرناکه بالای 35 برای سندروم داون و بقیه مشکلات.من با همسرم فامیلم هستیم! چه شود!😁

خانوما یه سوالی خارج از بحث ویبک و زایمان اصلا!هیچ کدوم از شما بچه تون رفلاکس و الرژی داشته؟

سلام عزیزم،من بچه اولم رفلاکس شدید داشت،خیلی هم دکتر بردمش ولی فایده نداشت و دکتر خودش که فوق تخصص کبد و گوارش بود گفت تا وقتی وزن گیریش خوبه دارو نمیدم،غذا خور که شد کم کم خوب شد،البته من از چهار و نیم ماهگی دادن غذا را بهش شروع کردم،آلرژی هم داشت،صورتش اگزما میزد،بعد یه مدت اگزما صورتش خوب شد ولی پوست دست و پاش خشک شد و بشدت بدنش را میخاروند،جوری که جای پنجه هاش تا یکی دو هفته رو بدنش میموند،بردمش پیش فوق تخصص آلرژی تست آلرژی ازش گرفت،فهمیدم به یه سری مواد غذایی حساسیت داره،مثل گوشت قرمز،گوجه،سویا،تخم مرغ،لبنیات،گندم،گردو و ...تا وقتی شیر میخورد هم خودم رژیم را رعایت میکردم هم پسرم،بعد کم کم خسته شدم و کلا رژیمش را شکستم،یه مدت خوب بود تا دوباره که هوا سرد شد تشدید شد،البته زمینه ارثی هم داره،عمه اش اگزما داره،الان فقط تخم مرغ،لبنیات و گردو را رعایت میکنم و بهش نمیدم

پسر دومم هم یه بار که خودم شیر خوردم خیلی بالا آورد،الانم یکم تو ابروهاش اگزما زده که امیدوارم خیلی طول نکشه و مثل پسر اولم نباشه،خیلی سختهرعایت رژیم،چون حتی کیک و بیسکویت هم که دست همه ی بچه هاست نمیتونه بخوره

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
عزیزم الهی زود زود خوب بشه که حتما همین طور خواهد بود وقتی ی مادر قوی مثل شما داره که مثل کوه پشتش ه ...

ممنون عزیزم،ان شالله،خوبی از خودته گلم،در به دل راه داره

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
2738
خدا بهت توان بده مامان قوی.❤به قول مهربانوجان ندیده عاشقت شدیم! من فکرمیکردم فقط منم با وجود بچه الر ...

ممنون عزیزم از محبت خودتونه،منم شما. رو دوست دارم😍❤

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
من معمولا کاری که مامانت گفته را میکنم،یعنی به محض اینکه هردوشدن(توجه داشته باش که هردوشون)خوابیدند ...

😂😂😂😂صبر ایوب خدا بده😐

وای خدا دقیقا دسشویی حموم شده آرزو 😆😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
مبدونی منظورش این بود ک فقط واجباتو انجام بده خودتو خسته نکن😅 الان من همینطورم دغدغه م غذاست کارای ...

بخدا حالا خوبه قبل زایمان یکم دستی کشیدم ب خونه

وگرنه ک الان دیدنی بود😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
فکرمیکردم اینجا کسی بچه الرژیک نداشته باشه. پسرمن از اول رفلاکس پنهان داشت هنوزم داره.اتفاقا من پیش ...

بچه دومم ریفلاکس داشت اما شدید نبود

بیشتر آلرریش بروز پوستی داشت

10 ماهش بود خودم رفتم طب سنتی که مثلا وزن کم کنم

یک سری چیزهایی داد که مصرف کردم 

بلافاصله بدن دخترم مثل سرخک دونه قرمز زد

چون شیر خودم را میخورد به شدت بدنش حساسیت داد

تو آلرژی اولین قدم پرهیز هست

بهد اگر نیاز به دارودرمانی بود دارو مصرف بشه

من به دومی اصلا زادیتن ندادم

چون این ضد آلرژی ها خواب آور هست

بعد از یک مدت بچه بدون اون دارو خوابش بهم میریزه

یک جورایی عادت می کنه

ساعت شیردهی را تنظیم کنید

بلافاصله بعد از شیر خوردن نخوابه که بازگشت شیر پیدا نکنه

یک موقع هم سوزش گلو ناشی از بازگشت شیر باعث ناآرومی بچه تو خواب شب میشه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
من الان 33ام.دیگه برای دومی اگر خدا بخواد حدود 35 تازه اقدام کنم.میگن خطرناکه بالای 35 برای سندروم د ...

منم33 هستم

بسیار هم جوانم😂😂😂😂

اصلا حالا حالاها نمیخوام پیر بشم

سندرم داون هم لزوما با سن بالا پیش نمیاد

من یک خانومی را میشناسم که با شوهرش فامیل نبود

تو هنگام تولد بچه دوم مادر 21 و پدر 24 سالش بود

و بچه اولشون هم سالم بود

ولی دومی سندرم داون شد

پس ذهنت را مشغول نکن.یکی از اقوام شوهرم خانومه تو 46 سالگی بچه دومش را آورد

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
بخدا حالا خوبه قبل زایمان یکم دستی کشیدم ب خونه وگرنه ک الان دیدنی بود😁

آره منم همینطور

وای مامان سجاد الان ک فک  میکنم میگم سر پسرم حسین چ صفاسیتی ای بودم

تا میخوابید میخوابیدم. شبا میخوابید منم راحت بودم گاهی بیدارش میکردم ب زووور شیر بخوره...یه سری یادمه همه خسته بودیم خوابیدیم یهو ۸صبح پاشدم بدون این ک یه بار ازم شیر بخواد 😐

الان این خانوم روزو خوب میخوابه شبا بیدار حسینم ک ۹صبح پامیشه  کلا از خواب خداحافظی کردم یه جورایی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706