2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670965 بازدید | 89552 پست
وااااای مرسی خوشحال شدم منو یادته😍😍😍 من یادم بود یه مهربانو اینجا بود ولی هی میگفتم شاد یه کاربر ...

اره عزیزم مشاوره تلفنی هم میدن

من شمارشو ندارم

آی دی اینستاشون fereshtegan_masum

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به به چ نصیحتای خوبی جالب بود مرسی😍😍😍   چون همه میگن تا بچه خوابید تو هم بخاب😂😂😂😂😂 ول ...

من معمولا کاری که مامانت گفته را میکنم،یعنی به محض اینکه هردوشدن(توجه داشته باش که هردوشون)خوابیدند منم میخابم،وقتهایی که یکیشون خوابه اگه امیرحسینم خواب باشه به کوچیکم یعنی امیرمحمد شیر میدم و کارهاش را میکنم و میذارمش و میدوم پی کارهای خودم مثل شستن لباسهای امیرمحمد که باید با دست شسته بشه،پختن غذا،شستن ظرفها،اگه امیرمحمد خواب باشه میذارمش تو اتاق و در اتاق را میبندم که پسر بزرگم نره تو اتاق سراغش و میرم دنبال یه سری کارهای دیگه مثل حمام کردن،جارو کشیدن و مهمتر از همه بی ادبی گلاب به رو همتون دستشویی رفتن،ههههههه

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن

یه سوال فنی دوستان،بی ادبی من خونریزیم تمام شده ولی گاهی یه سری چیز مثل آب زهر ازم خارج میشه،سرپسر اولم اینطور نبودم میخام ببینم طبیعیه؟

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
2728
ایشالله خا بهت صبر و اجر بده،علت دقیقش که مشخص نشد ولی بعدش یه سری آزمایش دادم که فهمیدم مشکل انعقاد ...

سلام عزیزم 

توی طب سنتی درمان نداره ؟ 

چون خیلی چیزهای طبیعی هست که رقیق کننده خون می تونه باشه 

البته اگه بخواید روش طب سنتی رو برید حتما پیش یه کاربلد برید که واقعا کارش درست باشه چون موضوع مهمی هست .

درمانگاه امام سجاد قم که مطب دکتر خیراندیش هست و شاگردانش 02144462772

میدونم همکارش خانم اسدی هم تو کار بارداری هست 

اینم شماره خانم صابریان ماما

+989125154118

برو خداروشکرکن انقباض نداری! منم امپول میزدم سر بارداری قبلی روزی یکی. تیرویید هم مشکل پیدا کردم تو ...

ههههه من تیروئیدم که خیلی خرابه مادام العمر باید دارو بخورم،کلا برا خودم مجمع الجزایری هستم از بیماری ها منتها روم خیلی زیاده،یادمه سر دخترم اولین بار که دکترمو عوض کردم و رفتم پیش این دکتر بنده خدا آخرش گفت هر دم از این باغ بری میرسد،کم آورد بیچاره....

بعد من پررو میگم ۶تا میخوام😂😂😂😂

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
سلام عزیزم  توی طب سنتی درمان نداره ؟  چون خیلی چیزهای طبیعی هست که رقیق کننده خون می تو ...

والا رفتم قبلا همشون گفتن باید آمپولها رو بزنم،دومین بارداریم و کلا بعد اون ماجرا از طب سنتی خیلی پیگیر شدم و جالب این بود اول یه دکتر طب سنتی بهم گفت احتمالا تو بارداری های بعدیت باید آمپول بزنی که من بعد از آزمایشها دیدم راست گفته بنده خدا،در صورتی که من اولش خندم گرفته بود از تشخیصش

من الآن باردارم بارداری چهارممه و بچه سومم البته،اولیم رو طبیعی زایمان کردم که خب متأسفانه قبلش قلبش ...

احسنت به همت و اراده قوی تون

انشاءالله به لطف خدا می تونید

مهم اینه که خودتون میخواید

ما هم دعاگوی شما هستیم

ههههه من تیروئیدم که خیلی خرابه مادام العمر باید دارو بخورم،کلا برا خودم مجمع الجزایری هستم از بیمار ...

منم از بارداری دیگه یادگاری تیرویید موند برام!

احسنت همینطور محکم برو جلو! حیف من سن ام بالاست وگرنه منم داره پوستم کلفت میشه،دلم میخواست بیشتر میتونستم بچه دار بشم.من هم بارداریهام پرخطره خیلی هم بچه هایی که بیارم رفلاکسی و الرژی هستن،رفلاکس واقعاعین خوره میمونه،نابود میکنه از درون! هم بچه رو هم خانواده رو. بچه من از اول که دنیا اومد تا الان که 18ماهشه فقط نیم ساعت میتونه بخوابه به خاطر رفلاکس.داغون شدم از بیخوابی و بیقراری بچه. هیچکس هم باور نمیکنه بچه مشکل داره همه میگفتن تو دیوونه ای،تا اینکه دکتر هم تایید کرد الرژی و رفلاکس رو.هرکی جای من بود با این مشکلات بارداری و بچه و با این سن محال بود به دومی فکرکنه،ولی من لعنتی همش تو فکرشم! حالا انگار گذاشتن برام گفتن بفرما اینم دومی!

احسنت به همت و اراده قوی تون انشاءالله به لطف خدا می تونید مهم اینه که خودتون میخواید ما هم دعاگو ...

ممنون منم رو دعاهای شما خییییلی حساب میکنم😍😍😍😍

منم از بارداری دیگه یادگاری تیرویید موند برام! احسنت همینطور محکم برو جلو! حیف من سن ام بالاست وگرن ...

آخی ان شالله زود خوب بشه و بعدی  هم اینجوری نباشه،منم بچه هام شدیدا مشکل دارن خصوصا کوچیکه

هم دنیا میان قلبشون حفره داره و باید تحت نظر باشن،هم زردی هم فوق العاده شدید آلرژیک ان من الآن که دخترمو از شیر گرفتم مجبورم بهش شیر خشک مخصوص بچه های آلرژیک بدم،تازه دائم خس خس و تنگی نفس داره ماه پیش حمله بهش دست داد ۱۵ روز بیمارستان بستری بود طوری که از درمانگاه با آمبولانس اعزامش کردن بیمارستان کودکان و تا مرز آی سی یو رفت و خدا بهمون خیلی رحم کرد،الآن هم دو سه تا دکتر گفتن آسم داره،و زیر نظر فوق تخصص آسم و آلرژیه،به همه چی هم حساسیت داره،از طرفی عضلات پاش خیلی ضعیفه و هنوز نمیتونه راه بره،یه مدت دائم میبردیم کار درمانی که این دفعه دکتر گفت استرس برا تنفسش سمه و خودتون تو خونه ورزشش بدین و نبرین کار درمانی و چون تاخیر حرکتی داره زیر نظر فوق مغز و اعصاب هم هست خلاصه که من خیلی غصه اش رو می خورم،سه ماه اول بارداریم که کلا با استرس های شدید گذشت

من بارداری قبلیم مشکوک به آ یو جی آر بودم و اصلا وزن نمیگرفتم،و طبعاتش هنوز دامن گیرمونه

ممنون عزیزم.اخه میدونی چون سن ام بالاست نمیخوام اصلا ریسک کرده باشم ولی خب به قول شما باید سپرد همه ...

تو اقوام دور و نزدیک چندتا خانم سراغ دارم که بالای 40 سال باردار شدن و راحت بارداری را سپری کردن و در نهایت زایمان کردن

البته فکر کنم شما زیر 35 سال باشید

با توکل بر خدا اقدام کن

غیر ممکن ها را فقط خداوند ممکن می کنه و لاغیر

ان شاالله فرزندانت و خودت جز سربازان امام زمان (عج) باشید

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
خانوما یه سوالی خارج از بحث ویبک و زایمان اصلا!هیچ کدوم از شما بچه تون رفلاکس و الرژی داشته؟

بله

اما خیلی شدید نبود

ریفلاکس ناشی از آلرژی هست

یعنی ریکشن آلرژی تبدیل میشه به ریفلاکس

وقتی بچه آلرژی داشته باشه اون شیری را که خورده را بالا میاره

تو هر دو تا بچه ام بود

هر کدوم به یک شکل

اولی ریفلاکس پنهان داشت و هی بازگشت شیر توی گلوش بود و خس خس سینه پیدا کرده بود

با دارو درمانی و پرهیزات خودم بهتر شد

دومی بیشتر ریکشن پوستی داشت

6 ماهگی که بهش سرلاک دادم طوری کهیر زد که مجبور شدم ببرم بیمارستان و آمپول مخصوص زد تا التهاب بدنش بخوابه

الان هم که دو سال و نیمه هست اگر تو خوردن شیر پاستوریزه زیاده روی کنه با عرض پوزش دفع بد بو همراه با یبوست پیدا می کنه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
منم از بارداری دیگه یادگاری تیرویید موند برام! احسنت همینطور محکم برو جلو! حیف من سن ام بالاست وگرن ...

شما اگر ساکن تهران هستی پیشنهاد میدم برای مشکل ریفلاکس فرزندت بری پیش دکتر بهروز مقدادی

اسمش را تو نت سرچ کنی مشخصاتش میاد

به به چ نصیحتای خوبی جالب بود مرسی😍😍😍   چون همه میگن تا بچه خوابید تو هم بخاب😂😂😂😂😂 ول ...

مبدونی منظورش این بود ک فقط واجباتو انجام بده خودتو خسته نکن😅

الان من همینطورم دغدغه م غذاست کارای دخترم و حسین و نمازام ک خودش یه پروسه ست!!!

بقیه رو نرسیدم هم نرسیدم.... ! خونه ترکیدم  ترکید باکی نیست🤗

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706