2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670832 بازدید | 89552 پست
منم بچموازدست دادم الان هفت ماهه.علتشم مشخص نشد.شما چرا ازدست دادین؟

من دوتا بچه از دست دادم دختر اولم که پارسال ازدست دادم نرسید ارومیه که تشخیص بدن توراه اعزام جلودر بیمارستان فوت کرددومی امسال فوت کرد ولی رسید ارومیه و گفتن متابولیک

الهی بگردم برات پست هات رو خوندم.... خدا رحمت کنه فرشته های کوچولوتو... و خدا ب شما صبر و اجر بده و ...

به قران  یه لحظه دلم اروم نیس اگه پسرم نبود خودم میکشتم ولی بخاطر اون تحمل میکنم هر لحظه میگه خواهرم بردی بیمارستان چرا نیاوردیش کجا رفته به خدا بگو بیاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان

من تو هفته چهل هستم، ولی نمیدونم چرا نی نی تصمیم نداره بیاد

به نظرتون چیکار کنم
خیلی نگرانم نکنه مشکلی مثل دفع مکونیوم و... پیش بیاد
یا بچه خیلی بزرگ شه نتونم طبیعی زایمان کنم
به نظرتون برم بیمارستان؟
دکترم هم تا سه شنبه مطبش نیست

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
2728
خیلی ببخشید ولی کااااملا چرت گفته. لطفا اگه آزمایشهای قبل باردری رو دادی و خودت مشکلی نداری هرموقع خ ...

نه عزیزم هیچ مشکلی ندارم.فقط ترسم از باز شدن بخیه هاس اونم که همه میگن واقعا چرته

خداروشکر عزیزم.منم اصلا حال روحیم خوب نیس یعنی داغونم دخترمم ازخودم بدتر.خیلی شدیدمنتظرداداشش بود ول ...

ایشالله خا بهت صبر و اجر بده،علت دقیقش که مشخص نشد ولی بعدش یه سری آزمایش دادم که فهمیدم مشکل انعقاد خون دارم،البته دکتر میگفت این مشکل معمولا باعث میشه بچه زیر ۴ ماه از بین بره و سقط بشه ولی در هر حال دختر من آسمونی بود و قسمت نبود من تو این دنیا براش مادری کنم....الان تو بارداری هام هم هر روز آسپرین میخورم و هم هر روز آمپول انوکساپارین باید تزریق کنم

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
سلام عزیزم خوبی؟ الان بارداری؟  یعنی سزارین اولت بچه ات رو از دست دادی؟

من الآن باردارم بارداری چهارممه و بچه سومم البته،اولیم رو طبیعی زایمان کردم که خب متأسفانه قبلش قلبش از کار افتاده بود،دومی و سومی هردوتا پروسه زایمان طبیعی رو طی کردم که دومیم به خاطر نامنظم شدن ضربان قلب جنین والبته ترس و احتیاط دکترها به خاطر تجربه تلخم سزم کردن سومی هم با این که برا ویبک رفته بودم ولی دست دخترم رو سرش بود و بعد از ۱۲ ساعت درد کشیدن باز سز شدم الآن دوباره میخوام اگه بشه ریسک کنم برا طبیعی منتهی این دفعه نباید فامیل و دوستام بفهمن وگرنه قبلش خودشون میکشنم،خصوصا که فاصله بارداریم با قبلی کم شده،دعا کنید این دفعه بتونم

ماشالله ببین چجوری همه استعدادات شکوفا شدن برو دست سجاد کوچولوتو ببوس ک انقد قویت کرده😚😚😉 ولی ت ...

به به چ نصیحتای خوبی

جالب بود مرسی😍😍😍   چون همه میگن تا بچه خوابید تو هم بخاب😂😂😂😂😂

ولی مامان شما درست میگه چون اصلا نمیشه خوابید انقد ک کار هست😐

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من الآن باردارم بارداری چهارممه و بچه سومم البته،اولیم رو طبیعی زایمان کردم که خب متأسفانه قبلش قلبش ...

بله سعیده خانم من شما و پروسه زایمانتون رو یادمه

ولی نمیدونستم اولی رو از دست دادید

ایشالله دیگه غم نبینی

اگه میتونی حتما با خانم صابریان مشورت کن

اگه اشتباه نکنم کاربر هانی هم از قم هست بعد دو تا سز قصد وی بک داره

ایشالله ایشون موفق بشن و امید شما بیشتر بشه

اگه خدا بخواد میشه...

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
من به یک موضوعی عمیقا اعتقاد پیدا کردم اون هم اینکه اگر به یک موضوعی زیاد فکر کنی و حول محور یک اتف ...

ممنون عزیزم.اخه میدونی چون سن ام بالاست نمیخوام اصلا ریسک کرده باشم ولی خب به قول شما باید سپرد همه چیو به اون کسی که همه چیز دستشه

بله سعیده خانم من شما و پروسه زایمانتون رو یادمه ولی نمیدونستم اولی رو از دست دادید ایشالله دیگه غ ...

وااااای مرسی خوشحال شدم منو یادته😍😍😍

من یادم بود یه مهربانو اینجا بود ولی هی میگفتم شاد یه کاربر دیگه باشه من اشتباه میکنم

خانم صابریان مشاوره تلفنی هم میدن؟ یه کم دیگه بگذره احتمالا زنگ بزنم ازشون کمک بگیرم البته قبلش باید شمارشون رو از شما بگیرم

آدرس اینستاشونو اگه کسی داره لطف کنه برام بذاره

چون چندتا از  فاکتورهام درگیره و یه جورایی اوضاعم یکم خرابه😕😜

برو خداروشکرکن انقباض نداری! منم امپول میزدم سر بارداری قبلی روزی یکی. تیرویید هم مشکل پیدا کردم تو بارداری که هنوزم هست باهام.من همه نوع مشکلی تو بارداری داشتم هیچی مثل انقباضا روان و جسم ادم رو داغون نمیکنه

2706