2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664640 بازدید | 89496 پست
خداروشکر بنظرتون من چندوقت بعد سز اقدام کنم بتونم طبیعی زایمان کنم متاسفانه بچه ام رو ازدست دادم قبل ...

منم بچموازدست دادم الان هفت ماهه.علتشم مشخص نشد.شما چرا ازدست دادین؟

خداروشکر بنظرتون من چندوقت بعد سز اقدام کنم بتونم طبیعی زایمان کنم متاسفانه بچه ام رو ازدست دادم قبل ...

الهی بگردم برات پست هات رو خوندم.... خدا رحمت کنه فرشته های کوچولوتو...

و خدا ب شما صبر و اجر بده وجای اون گلای از دست رفته ت یه دسته گل سه قلو دختر بده تا جاش پر بشه

عزیزم بعد از ۱۸ماه از سزارین میشه طبیعی اورد. در ضمن یه نفرم بعد ۱۶ماه تونسته

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
راستی من از مدیر کانال پرسیدم براتون برای سزارین ؛ اگه ویبک میخواین تا باز بپرسم براتون . اینو نوشت ...

راسی شرمنده میشه بپرسین تو تبریز هم دکتری میشناسن هم برا سزارین هم ویبک.اگه ارومیه نشد برم تبریز.البته اگه ممکنه براتون

راسی شرمنده میشه بپرسین تو تبریز هم دکتری میشناسن هم برا سزارین هم ویبک.اگه ارومیه نشد برم تبریز.الب ...

باشه چشم 

اما کاش شهرتون رو هم می گفتید که بهش بگم 

یا اگه میخواید پیام خصوصی بزارید برام .

راسی شرمنده میشه بپرسین تو تبریز هم دکتری میشناسن هم برا سزارین هم ویبک.اگه ارومیه نشد برم تبریز.الب ...

می تونید به تایپیک بزنید در مورد دکترهای زنان آذربایجان غربی و شرقی که کدوم کارشون بهتره 

هم سزارین ؛ هم دکترایی که ویبک می پذیرند یا خیلی طرفدار طبیعی اند .

بچه های آذربایجانی اگه بدونند راهنمایی می کنند .

2714
به نظر من دکترتو عوض کن،تحقیق کن یه دکتر خوب و دلدار برو منم بچه اولم رو تو34 هفته از دست دادم دکتر ...

سلام عزیزم

خوبی؟ الان بارداری؟ 

یعنی سزارین اولت بچه ات رو از دست دادی؟

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
سلام بخیه های طبیعی وحشتناک نیست ؟؟ من همیشه از این وحشت داشتم رابطه تون با همسرتون چطور من نه سال پ ...

واسه من سخت نبود

شاید واسه یکی دیگه سخت باشه

خیالت راحت چون اولی سزارین شدی مجوز واسه دومی هست...

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

سلام عزیزم 

جواب پرسشتون رو دادند ؛فقط توی تبریز برای ویبک  معرفی کردند .

هوالرزاق:
در تبریز خانم دکتر رقیه نوعی علمداری وی بک انجام میدن، در بیمارستان زکریا و دوسه تا بیمارستان دیگه..

سلام عزیزم 

بعد یکسال و نیم بوده 

بعد دو سال راحت می پذیرند .

اما شهرستان ها با فاصله بیشتر 

چون بعضی شهرها هنوز جا نیفتاده ؛ اطلاعات کافی و تخصص لازم رو ندارند .

مثلا شهر ما دکترا می ترسند ؛ اما مراکز استان ها اکثرا انجام میدند.

نمیدونم.به دکتر گفتم الان که هفت ماه گذشته میخوام اقدام کنم گفت نه اصلا رحمت پاره میشه. ۳ساعت نشستم ...

خیلی ببخشید ولی کااااملا چرت گفته. لطفا اگه آزمایشهای قبل باردری رو دادی و خودت مشکلی نداری هرموقع خواستی اقدام‌کن. مطمئن باش خدا خودش بهتر صلاحتو میدونه و اگه خودش بخواد باردار میشی اگه نخواد هم نمیشی...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام خانما این مطلب و از کانال "دو تا کافی نیست" کپی کردم، به نظرم تعدد و فاصله سزارین هاش جالب بود ...

سلام

نظر ایشون برای خودشون حتما محترم هست.

ولی ایشون باید آینده نگر باشن و فکر کنن آیا ۵فرزند وقتی همه به نوجوانی و جوانی میرسن همین قدر خوشحال و راضی هستن؟؟!!

عاشق بچه ام ولی شدیدا با این مدل حرفها مخالفم.

بچه های الان و امکانات و شرایطی که باید براشون فراهم بشه رو نباید با خودمون مقایسه کنیم.

اینقدر همه چیز رو سهل و دم دستی جلوه میدن که واقعا میمونم الان مشکل بچه های ما فقط خاهر و برادر زیاده؟؟!!!!!!!

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2706