2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664403 بازدید | 89475 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چند سالته؟ من 34 سالگی وی بک کردم نیکی از من هم پیشکسوت تر بود خود رستا فک کنم 33 یا 34 بود ...

سلام بخیه های طبیعی وحشتناک نیست ؟؟ من همیشه از این وحشت داشتم رابطه تون با همسرتون چطور من نه سال پیش سزلرین شدم والان سه ماهه باردارم خیلی نگرانم تو شهر ما واسه سزارین ده تومن میگیرند پولش برام مهم نیست ممیترسم به زور منو ببرن طبیعی

خدایا مرا آن ده که آن به
2456
2714
خیلی ممنونم ازت... الحمدلله خونریزیم کم شده قلیله شدم...قلیله باز بهتره... حالت چطوره زهرا جان خوبی ...

سلام عزیزم،ممنون،بشدت خسته و مست خواب،بچه اولم سی آبان نود و شش دنیا اومد،این یکی گل پسر هم که هجده آبان دنیا اومد،ساعت خوابشون که ماشاءالله جوری تنظیمه که همیشه یکیشون خوابه اون یکی بیدار و بالطبع وقتی یکدوم بیدارن من نمیتونم بخابم،خداروشکر تا حالا حواسم بوده کاری نکنم امیرحسینم حساس بشه و نشده الحمدلله،ان شاءالله بعد از اینم حساس نشه،نمیتونم وقتی کاربدی میکنه سکوت کنم ولی اگه امیرمحمد بغلم باشه اول میذارمش بعد اونو دعوا میکنم

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
سلام عزیزم،ممنون،بشدت خسته و مست خواب،بچه اولم سی آبان نود و شش دنیا اومد،این یکی گل پسر هم که هجده ...

پس کار شما سخت تره فاصله بچه هاتون ۳ماه کمتر از منه... وای امان از پسرررررر

چقد شیطونن ماشالله

من که هررو کچل میشم دوباره صبح فرداش با طلوع خورشید موهای جدید سبز میشن😐 وا چی میگم من

نمیدونی حسین منم انقد خرابکار شده ک نگو .. ریخت و پاشاش بیشتر شده کارای بدش بیشتر شده

بااین ک توجهمون ب اونه ولی مدام میخواد با یه کار بد جلب توجه کنه

همش دست میزنه ب آبجیش

خوابه بیدارش میکنه

خیلی دلم ب حال دخترم میسوزه

تاموقعی ک تو شکمم رود همش مشت و لگد میخورد ازش الانم ک اومده بیرون نه خواب داره نه آرامش نه امنیت😒

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ممنون گلم.آره خدارو شکر واقعا....ولی سز بعد از درد خیلی سخته.تو اتاق عمل با خودم گفتم سر بعدی شیک و ...

آره خب خیلی سخته...یه جوری انگار سعی آدم بی نتیجه ست

ولی قرار نیست زایمان بعدیتم همینطور باشه ان شالله طبیعی میشه🤗

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
خدا صبرت بده دختر چی کشیدی واییییییییی    

حالا خاطره مو بگم چی میگی

عزیزم هر وقت خاطره نوشتی  بگو دقیقا چند هفته بودی طبق لقاح و سونو آن تی و.... و دهانه رحم هفته ...

چشششششششم حتما

ببینم کی دستم میره ب قلم بالخره

وای خدا خیلی سخته کارات ک تموم میشه دراز بکش ترخدا بخدا خواب شده حسرت شبا بیهوش میشم بعضی موقه ه ...

ماشالله

ببین چجوری همه استعدادات شکوفا شدن برو دست سجاد کوچولوتو ببوس ک انقد قویت کرده😚😚😉

ولی تو هم حتما استراحت کن

به قول مامانم میگفت تو بچه داری وقتی بچه خوابید اول لباسای بچه رو بشور بعد غذا درست کن... بقیه کارا موند هم موند

تو ریخت و پاشا هم ریخت و پاشای خودتو جمع کن اگه برا بچه بود عب نداره... چون اگه یکی هم ناغابل اومد فقط ریخت و پاش بچه ببینه نه چیز دیگه

به نظر من دکترتو عوض کن،تحقیق کن یه دکتر خوب و دلدار برو منم بچه اولم رو تو34 هفته از دست دادم دکتر ...

خداروشکر عزیزم.منم اصلا حال روحیم خوب نیس یعنی داغونم دخترمم ازخودم بدتر.خیلی شدیدمنتظرداداشش بود ولی قسمت نشد.۳تا دکتر رفتم یکیش گف بعد ۶ماه دوتاشم گف بعدیه سال اقدام کن.خیلی میترسم.

شماچرا بچه اولتونواز دست دادین؟

2706