2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664783 بازدید | 89499 پست
عزیزم بهت تبریک میگم، و برای خودت و بچه های گلت آرزوی سلامتی دارم،راستی خاطرتو نوشتی؟

ممنونم عزیزم همچنین برا شما.

نه بابا فرصت نمیشه

خودت میدونی دیگه انقد این روزا آدم خسته میشه ک تا فرصت گیرش میاد میخوابه😅

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سلام.دوستان ببخشین که دیر خبردادم.من درنهایت سزارین شدم.صبح ساعت هفت رفتم بیمارستان.مثل شب هر پنج دق ...

عزییییزم... خوش نام باشه الهی

الحمدلله ک دوتاتون سالمید ان شالله ک پسر گلتون صالح و عاقبت بخیر باشه

خیلی تبریک میگم بهت. سزارین یا طبیعی فرقی نداره وقتی خواست خدا درمیون باشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریک به همه مامان های فعال این تاپیک بالاخره تاپیک به صفحه ۲۰۰۰ رسید     من جزو خواننده ...

ماشالله هزار ماشالله

خوش ب حالتون 

بله حتما میتونید

اتفاقا وقتی کلاس خانم صابریان رفتم یه خانمی ۳۴ساله بودن ک ۴تا سز داشتن و پنجمی رو بنا داشتن طبیعی بیارن ان شالله ک میتونی

چقد من حرف میزنم دیروز رفتم پیش صابریان گره ی بخیه هامو وا کنه گفت بخیه هات واشده جوش نخورده هیچی ...

ای وااااااای😰😰😰😰

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2456

سلاااام دوستان🤗

چخبر کی حاملس؟

کی زاییده؟

کی ویبک شده ؟😒😒😒

کی سز شده؟😏

کی خاطره گذاشته؟😅

بی خبرم😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بیزحمت از مشکلاتتون هم بگید.من احتیاج دارم بدونم با یه بچه کوچک و زایمان جذید شرایط چه طوریه. 

سختی بیشترم برا بچه اولم هستش. وگرنه نوزاد زیاد کار نداره

اینکه حسادت نکنه.دست بهش نزنه چیزی پرت نکنه سمتش... نزنه.... این ک باید بیشتر بهش توجه کرد... 

خب دوسالش بیشتر نیست

سلاااام دوستان🤗 چخبر کی حاملس؟ کی زاییده؟ کی ویبک شده ؟😒😒😒 کی سز شده؟😏 کی خاطره گذاشته؟😅 ...

به به مامان سجاد گل 

خوبی؟خداقوت

فک کنم دویا سه نفر سز شدن

راستی عزیزم چ کارا میکنی؟بچه ت یه ماهش شد نه؟

چقد سخته دوتا بچه... من بچه م مریض شده سرماخورده خیلی سخت تر شده...نمیدونم دارو بدم یا ندم... آخه طفلی تازه بیست روزش شده

شما چ خبر

سلاااام دوستان🤗 چخبر کی حاملس؟ کی زاییده؟ کی ویبک شده ؟😒😒😒 کی سز شده؟😏 کی خاطره گذاشته؟😅 ...

البته من ا  وقتی مامانم رفته  هرروز دارم میزائم لامصب😅خداقبول کنه

2714
به به مامان سجاد گل  خوبی؟خداقوت فک کنم دویا سه نفر سز شدن راستی عزیزم چ کارا میکنی؟بچه ت یه ...

قربون شما ممنون الحمدا...

بچه های شما چطورن

بله ۴۵ روزشه

پسر بزرگم خییییلی کرم میریزه روش.خدا فقط خودش حافظشه نمیدونی چ کارا ک نمیکنه بخدا 😣

اتفاقا سجاد منم مریض شد اونموقه

من خودم روز ۵ زایمانم مریض شدم😣 پسرمم ۳ روز بعدش گرفت😥

بردم دکتر ۱۱ روزش بود بهش از این قطره های بینی داد هر ۶ساعت هر سمت بینی دو پاف

با چرک خشکن آزیترومایسین هر روز ی سی سی تا ۵ روز

اسپند ادکلن  سیگار عطرم گفت اصلا بوش نخوره بهش

گفت بوخور آب گرم باشه تو خونه

من نداشتم کتری پر آب میزاشتم با شعله کم غروبا تا صبح خیلی خوب بود.

البته من ا  وقتی مامانم رفته  هرروز دارم میزائم لامصب😅خداقبول کنه

وای خدا خیلی سخته کارات ک تموم میشه دراز بکش ترخدا

بخدا خواب شده حسرت شبا بیهوش میشم بعضی موقه ها صدای سجادو نمیشنوم ک شیر میخاد شوهرم صدام میزنه😆😆😆😆

فک کن دیروز دختر همسایمون میخاست بره عروسی اومد گفت خاله موهامو درست کن یکمم ارایشم کن😐

با ی دست شیر میدادم با ی دست ارایش میکردم وسطاش غذا درست میکردم حسینو میبردم دسشویی😅😅

قربون شما ممنون الحمدا... بچه های شما چطورن بله ۴۵ روزشه پسر بزرگم خییییلی کرم میریزه روش.خدا فقط ...

آخی الهیییی... مثل منی پس

پسر منم خیلیییی اذیت میکنه خیلی.پدرمو دراورده

یه سری یه اسباب بازیشو پرت کرد بالا صاف ابتاد تو صورت بچه م... هیچی هم ک نباید گفت تا یه وقت آقا بهش برنخوره نسبت بهش حساس بشه...

خلاصه فقط از خدا قوت میخوام برا شما و خودم واقعا خیلی سخته

خواهر منم از ۱۰روز قبل زایمانم مریض شدم تا همین الان ک با سرفه هام بچه هام هی تکون میخورن... تو این مدت سه یا چهار بار تجدید شد مریضیم...نمیدونم چ دردیه ب خدا خوب نمیشه...۱ماهه مریضم

آخرشم این دختر از داداشش گرفت

الان دوتا بچه هام مریضن

خیلی ام دخترگ خوابش کم شده نسبت ب قبل

فعلا ک دارو شروع نکردیم  ولی بچه نوزاد مگه چی داره ک آدم دارو شیمیایی بهش بده

بهااااار بارداری؟؟؟؟؟

سلام عزیزم خوبی إن شاءالله

آره خداروشکر ؛دیگه بی خیال بارداری شده بودم گفتم خدا هر وقت بده؛دعا هم می کردم

با اینکه برا بچه اول همون ماه اول اقدام باردار شدم 

سه چهار ماه قبل بارداری سونو دادم گفت pco داری ؛ دیگه به کل گفتم معلوم نیست کی باردار شم 

دکترم نرفتم گفتم یا طبیعی یا نمی رم دارو بده چند قلو در بیاد دوباره سزارین😂 ؛ فقط موقع پریودی نمیذاشتم آب بهم بخوره و تغذیه ام رو سالم تر کردم .

الانم یه ویار خوشگل دارم ولرز و خستگی زیاد که نمی تونم کار کنم ؛ فقط نمازی می خونم و غذایی درست میکنم .

آخی الهیییی... مثل منی پس پسر منم خیلیییی اذیت میکنه خیلی.پدرمو دراورده یه سری یه اسباب بازیشو پرت ...

✅ علت گرفتگی بینی نوزاد و درمان آن از زبان حکیم حسین خیراندیش پدر طب سنتی ایران:

👈 طفل شیر خواره تا باد به سرش بخورد بینی اش میگیرد و نمی تواند سینه مادر را بگیرد.

👈 برای رفع این مشکل فوراَ سرش(ملاج کودک همانجایی که در ابتدای تولد نرم است)  را چرب کنید و بایک پارچه و یا کلاه نازک پارچه ای سرش را بپوشانید.

👈 به محض این که بچه سرش چرب شد ترشح بینی اش قطع می شود. معمولا مادر ها تن بچه ها را می پوشانند و سرش را باز می گذارند، در تابستان در معرض کولر بچه سرما می خورد. سر طفل بسیار حساس است.

👈 برای این کار از روغن های لطیف استفاده کنید که بهترین آن روغن بادام شیرین و بعد روغن کنجد یا روغن ارده کنجد است و یا زیتون که روغنی معتدل است.

#گیاه_درمانی

☘ @darmangaram☘

ماشالله هزار ماشالله خوش ب حالتون  بله حتما میتونید اتفاقا وقتی کلاس خانم صابریان رفتم یه خا ...

عزیزم هر وقت خاطره نوشتی 

بگو دقیقا چند هفته بودی طبق لقاح و سونو آن تی و.... و دهانه رحم هفته چندم باز شد و لگن چطور بود و همه اطلاعات 😂

چقد من حرف میزنم دیروز رفتم پیش صابریان گره ی بخیه هامو وا کنه گفت بخیه هات واشده جوش نخورده هیچی ...

خدا صبرت بده دختر چی کشیدی واییییییییی  

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2706