2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664636 بازدید | 89496 پست
وای بچه ها منم اونروز اومدم کلی ورزش  کردم وای از دیروز تاحالا همه بدنم درد میکنه افتادم اصلا ن ...

سرما نخورده باشی؟! مراقبت کن یکم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما اینجا کسی هم بوده بعد سزارین زود باردارشه مثلا ۹ با ده ماه بعد؟

اینجا رو نمیدونم ولی من دختر عمه ام دوتا بچه هاش پشت همه ان. فاصله سنیشون اگه اشتباه نکنم ۱۱ ماه یا یک ساله. یعنی ۳ ماه بعد از سزارین باردار شده. البته هردو رو هم سز شده. ده ماه که خوبه!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2720
عزیزم به ادمین کانال دوتا کافی نیست پیام دادم در مورد شما؛ گفتند کدوم شهر هستید که اگه پزشکی میشناسن ...

مرسی گلم.چیزی نگفتن؟الان تقریبا هفت ماهه سز شدم اگه ازاسفند اقدام کنم ممکنه رحمم پاره شه.اصلا کسی بوده که این اتفاق براش بیافته خدانکرده؟

مرسی گلم.چیزی نگفتن؟الان تقریبا هفت ماهه سز شدم اگه ازاسفند اقدام کنم ممکنه رحمم پاره شه.اصلا کسی بو ...

اینها رو نوشته بودند :

سلام علیکم
وقت شما بخیر
این خانم چه شهری هستند تا من بهشون دکتر معرفی کنم؟

اکثر پزشکان، متاسفانه ابزاری برای کنترل جمعیت شدند و به بهانه های مختلف، خانم ها رو از فرزندآوری منع می کنند...  

لذا باید به یک پزشک متخصص، متعهد و مذهبی مراجعه کرد.

2714
مرسی گلم.چیزی نگفتن؟الان تقریبا هفت ماهه سز شدم اگه ازاسفند اقدام کنم ممکنه رحمم پاره شه.اصلا کسی بو ...

فکر نکنم چنین چیزی باشه که دکترا می ترسونند .

چون من دیدم با فاصله یکسال بچه دار شدند و سزارین شدند .

در ضمن یکی از اقوام با فاصله دو سال دو سال چهارتا سزارین کردند .

انشالله سلامت باشن.نمیدونم دکترا چرا میترسونن ادمو.

چرا فکر میکنی رحمت پاره میشه؟! ماشاءالله دکترا هم که فقط بلدن به آدم ترس تزریق کنند... 

آخه مگه رحم آدم ساخته بشریه که پاره بشه؟! مگه اینکه خود دکتر یه خرابکاری کرده باشه و یه بلایی سرت آورده باشه که بگه رحمت پاره میشه... 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خانما اینجا کسی هم بوده بعد سزارین زود باردارشه مثلا ۹ با ده ماه بعد؟

سلام. یکی از مراجعین خانم صابریان با فاصله ۱۶ ماه ویبک کرده بود. توی اینستاشون هست. منم میشناختمش. سزارین که جای خود داره. 

سلام ؛ ممنون عزیزم  من دو سه بار نوره بی ملاحظه استفاده کردم ؛ نمی‌دونم هم چیزی شده باشه 😐 &n ...

بهااااار بارداری؟؟؟؟؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
ممنون عزیزم،بله منظورم از خروج خون دقیقا همینه،اگه دقت کنه تو پریودیات هم یه روزایی یا یه لحظه هایی ...

خیلی ممنونم ازت... الحمدلله خونریزیم کم شده قلیله شدم...قلیله باز بهتره...

حالت چطوره زهرا جان خوبی؟

چیکارا میکنی؟

واقعا دوتا بچه خیلی سخته... شما بچه اولت چند سالش بود؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
شما زایمان طبیعی داشتین؟  چطور بود راحت بود؟ اگه میشه یکم راهنماییم کن مرسی

آره عزیزم ویبک کردم

ب پریود اولین روز هفته ی ۴۳ زایمان کردم

نه زایمان طبیعی راحتی نداشتم بالخره هر زایمانی برا خودش سختی داره

عزیزم فقط پیشنهاد میکنم بهت ک صبر کنی ب دکترا بود منو هفته ۳۸میبردن سزارین... یعنی بچه م دقیقا ۱ماه زودتر ب دنیا میومد!!! 

ب خدا اعتماد کن خدا خودش بلده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706