2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664765 بازدید | 89499 پست
سلام دوستان  منم زایمان کردم  اما به دلیل ضربان بالای قلب جنین و تب و لرز خودم سزارین شد ...

عزیزم سلام خوبی الان بهتر شدین؟؟

مبارکا باشه ان شاءالله به خیر و سلامتی گلم 

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان  منم زایمان کردم  اما به دلیل ضربان بالای قلب جنین و تب و لرز خودم سزارین شد ...

سلام عزیزم 

تولد دختر گلت مبارک باشه 🌸💖🌸

همین که تمام تلاشتون رو کردید هم بچه تون رشدش رو کرده ؛ هم إن شاءالله اجر و پاداشتون رو می برید ؛ و اون دنیا باز خواستی ندارید؛ مثل بعضی که سر از خود بچه‌ رو کلی زودتر از وقتش سزارین می کنند.

خدا قوت عزیزم ؛ إن شاءالله که زودتر خوب و سرپا شی.

تازه تیکرتون رو دیدم متوجه شدم سه هفته زودتر زایمان کردید .

دکتر نگفت علت تهوع و لرزاتون چی بود .

2456

سلام عزیزم مبارک باشه

خداروشکر که هر دو سالمید

ان شاالله زیر سایه اقا امام زمان(عج) باشید

التماس دعا

⚘⚘⚘

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼

سلام مونس جان خوبی ، مبارک باشه عزیزم قدمش پر خیر و برکت باشه براتون ، خداروشکر که هر دو سالمین ، 

واسه چی تب و لرز داشتی ؟ آنفولانزا بود یا دلیل دیگه داشت؟ 

وای بچه ها منم اونروز اومدم کلی ورزش  کردم وای از دیروز تاحالا همه بدنم درد میکنه افتادم اصلا نمیتونم تکون بخورم هرچیم ماساژ میدم هنوز خوب نشدم 

کلا بیخیال ورزش شدم دیگه ایشالله بهتر که شدم اگه تونستم پیاده روی میکنم ، توکل به خدا هر چی خیرمه حتما همون میشه 

#پیام_مخاطبین من یه خانم ۳۳ ساله هستم و شخصا چهار بار سزارين شدم. پنجمین فرزندم نیز تو راهه... & ...

سلام عزیزم خوبی؟خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن پسرتون.خیلیم خوشحال شدم خدا ددوباره بهت عنایت کرده.عزیزم منم یه دختر۶ساله دارم یه سقط هم زیر سه ماه و پسرمم ۳۵ هفته از دست دادم دوبار سزارین شدم.هردکترب میرم میترسونه میگه اگه دوسال فاصله ندی وباردارشی رحمت پاره میشه با میگن سزارین سوم خطرناکه.ازیه طرف حال روحیم داغونه از یه طرف دوستدارم اقدام کنم شاید یکم اروم سم ولی دکترا نمک رو زخمم میپاشن.شما الان هیچ مشکلی ندارین؟میشه بگین کدوم شهرین؟دکترتون کی بود؟

2714
سلام عزیزم خیلی ازت ممنونم. منم ب شما تبریک میگم ان شالله ک بچه هاتون همه عاقبت بخیر بشن و خدا ب شما ...

ممنون عزیزم،بله منظورم از خروج خون دقیقا همینه،اگه دقت کنه تو پریودیات هم یه روزایی یا یه لحظه هایی هست که اصلا خونریزی نداری،حتی دستمال که بذاری و برداری تمییزه،یکی از اساتیدمون میگفت اگه میتونی جلوی خونریزی را بگیر مثلا با استفاده از تامپون

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
سلام عزیزم خوبی؟خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن پسرتون.خیلیم خوشحال شدم خدا ددوباره بهت عنایت کرده ...

سلام عزیزم 😘

خوبید إن شاء الله 

عزیزم من تهران نیستم ؛ خوزستانم .

شرمنده این خاطره من نبود که گذاشته بودم ؛ از کانال ایتا ؛ دوتا کافی نیست؛ برداشته بودم ؛ خانمی نوشته بودند.

@dotakafinist1

این لینکش هست

اگه ایتا دارید می تونید از مدیرش بپرسید احتمالا ایشون رو بشناسند .

چند تا دکتر خوب برید چون تا پنج تا سزارین هم انجام میدند؛ چهارتا که اکثرا قبول می کنند ؛ اگه تهران هم هستید می تونید به طبیعی هم فکر کنید؛ بعضی بچه های همین تایپیک بعد دو سزارین؛ طبیعی زایمان کردند ؛ بعد یه سزارین هم بوده.

فاصله سنی هم فکر کنم دوسال خوب باشه .

اینجا باتجربه تر از من هست ؛ که راهنمایی تون کنند،😘

سلام عزیزم خوبی؟خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن پسرتون.خیلیم خوشحال شدم خدا ددوباره بهت عنایت کرده ...

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://eitaa.com/joinchat/1096876035Ccaac6a6075&ved=2ahUKEwj5tI78vZ_mAhWPY8AKHXdrBTkQFjAAegQIChAB&usg=AOvVaw2UaHfDzWKW9tgEJtO6M9Df

کپی آدرس کانال ایتا دوتا کافی نیست

به ادمینش پیام بدید حتما راهنمایی تون می‌کنند 

من قبلا پیام دادم ؛ پاسخگو هستند .

سلام خانم گل. مبارکت باشه ان شاءالله. قدمش پر خیر و برکت و زندگیتون پر نشاط ان شاءالله

چه اهمیتی داره نوع زایمان چی باشه وقتی سلامتی بچه در خطر باشه؟! اصلا ناراحت نباش. حتما خیر بوده. فقط از بابت زود متولد شدنش یکم نگرانم. اگه شرایط فراهمه و مشکلی نیست بیا برامون توضیح بده که ببینیم علت چی بوده و الان خودت و بچه در چه حالید. اما اصلا غصه نخور. خدا خییییلی حواسش هست بهت. مطمئن باش.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

سلام اگه میخوای با باردار باران مشورت کن یا خاطره اش رو بخون. شرایطش از لحاظ ترسی که دکترا به جونت انداختن با شما یکی بوده.

@bardarbaran    

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2706