2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671069 بازدید | 89552 پست

سلام دوستان ممنون میشم من و راهنمایی کنین؟

قصد بارداری دارم کارهای قبل از بارداری چیه؟خودم با خواهرم دوقلو هستیم امکانش هست که دوقلو باردار بشم؟

میخوام صددرصد زایمان طبیعی داشته باشم چه بیمارستانی خوبه؟ صارم یا نیکان؟و اینکه باید برم بیمارستان پرونده تشکیل بدم؟

ببخشید سؤال‌هام زیاد شد ❤️❤️❤️

سلام.دوستان ببخشین که دیر خبردادم.من درنهایت سزارین شدم.صبح ساعت هفت رفتم بیمارستان.مثل شب هر پنج دق ...

سلام عزیزم مبارک باشه

ان شاالله یار آقا امام زمان (عج) باشه

التماس دعا

🌷🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر،جدی میگی! دکتر خیلی ماهه، برا بخیه هم رفته بودم مطب میگفت الان خوبی ناراحت نیستی اصلا نار ...

آره دکتر خیلی خوبیه یکی دیگه از دوستامم که بارداره داره میره پیشش خیلی هم راضیه ، امروز دوباره پیشش بودم گفت هفته آینده معاینه و تحریک میکنه برام ، فعلا دارم شیاف مغربی میزارم که موقع معاینه نرم باشه صدام در نیاد ، ولی یه خوبی دکتر  اینه اصلا آیه یاس نمیخونه خیلی مهربونه و دنبال بهونه نیست بفرستتم سز ، حتی امروز گفت هنوز بالاست گفتم چیکار کنم گفت نه نگران نباش هنوز زوده ما تو هفته ۳۹ به بعد انتظار داریم بچه پایین بیاد هنوز وقت هست 

سلام.دوستان ببخشین که دیر خبردادم.من درنهایت سزارین شدم.صبح ساعت هفت رفتم بیمارستان.مثل شب هر پنج دق ...

سلام مادر سادات😊

قدم نو رسیده مبارک

ان شاالله ریر سایه اجداد بزرگوارشون جز سربازهای امام زمان باشن🤗

ماشاالله نی نی هم وزنش یک مقدار بالا بود

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2728
سلام مامانا  من دیشب لرز کردم تا صبح لرز داشتم و فشارم خیلی پایین بود. صبح هم خیلی تهوع داشتم ...

سلام خانومی

ان شاالله که هر چی خیر هست پیش بیاد

دعات می کنم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

مبارکه قدمش به سلامتی و خیر باشه ان شاءالله

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام دوستان ممنون میشم من و راهنمایی کنین؟ قصد بارداری دارم کارهای قبل از بارداری چیه؟خودم با ...

سلام گلم در مورد احتمال اینکه دوقلو باردار بشین که اطلاعی ندارم.

ولی معمولا قبل از بارداری چکاپ پیش دکتر زنان و یه سری آزمایش ها لازمه.

من تعریف هر دو بیمارستان رو شنیدم ولی نرفتم و نمیدونم کدوم بهتره.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
الان که زیر سه ماه چند بار استفاده کردم إن شاءالله که چیزی نشده باشه؛ هفته دیگه سونو دارم ؛ همش تو ف ...

توضیح بیشترش اینه که حفظ نظام از هرمدلیش مخصوصا از نوع خانواده از اوجب واجباته😂 به زبون خودمونی یعنی وقتی مرد نیاز داره تو به عنوان همسر شرعیش باید خودتو بکشی تا اون نیازش به بهترین وجه برآورده بشه البته گفتم اگه مشکل خاصی نباشه و لکه بینی نداشته باشی و از این چیزا. که در اون موارد هم باید بازم یه کاری کنی که به شیوه های دیگه در نهایت راضی راضی از رختخواب بره تو حموم🙈 

واضح شد؟!!

بهار باور کن اگه یه بار دیگه تو سایت پیدات بشه گزارش تخلف واست رد میکنم تا مسدود بشی!!! بابا فکر و خیال و تصور و توهم از اون نوره ای که استفاده کردی بیشتر ضرر داره. ول کن برو یه ذره بذار اون بچه با آرامش مامانش آروم بگیره. برو دیگه...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
من به یک موضوعی عمیقا اعتقاد پیدا کردم اون هم اینکه اگر به یک موضوعی زیاد فکر کنی و حول محور یک اتف ...

تکبییییییر....

فصل الخطاب گفتی زهراجون. احسنت. به قول مجلسیا صحیح است صحیح است صحیح است👌👌👌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
از من ک بدتر نیستی خواهر ب این چیزا فکر نکن ب وقتش همچین باز بشه هاااااااا ک قشنگ از تو فکر دربیای ...

شما زایمان طبیعی داشتین؟ 

چطور بود راحت بود؟ اگه میشه یکم راهنماییم کن مرسی

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
تاریخ لقاح رو میدونی؟ اگه میدونی تا ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت بعدش به خودت وقت بده. زیر بار آمپول فشار ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

میگم اگه خیلی هم صبر کنم تا هفته 42 ممکنه بچه خیلی بزرگ شه و نتونم طبیعی بیارم

و اینکه ممکنه دفع مدفوع داشته باشه

اینا نگرانم میکنه

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

دوستان خوبم ممنون از همه، از بابت تبریکاتتون واز بابت راهنمایی هاتون تو این مدت.واقعا فکر کردن به اینکه دارم به امید خدا یه سرباز برای امام زمانم تربیت میکنم همه سختی ها رو کمرنگ جلوه میده...ان شااله همه مون مامان های مورد پسند امام مون باشیم.....

سلام دوستان ممنون میشم من و راهنمایی کنین؟ قصد بارداری دارم کارهای قبل از بارداری چیه؟خودم با ...

سلام؛ همسایه ما با خواهرش دوقلو هست 

خواهرش بچه دار شد یکی آورد ؛ خود همسایمون هم که فعلا باردار نشده . 

اینطور نیست هر کی دوقلو بوده؛ حتما دوقلو می زاد.

2706