2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670784 بازدید | 89552 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا 

من دیشب لرز کردم تا صبح لرز داشتم و فشارم خیلی پایین بود. صبح هم خیلی تهوع داشتم و هر چی خوردم و نخوردم رو بالا اوردم. رفتم بیمارستان ضربان جنینم خیلی بالا بود. نزدیک دویست. میخواستم ختم بارداری بدن سز کنن من قبول نکردم. الان دارم پیش دکتر خودم دعا کنید اگه صلاح بتونم طبیعی زایمان کنم   

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
2728
ممنون عزیزم  آخه آدم می مونه چی استفاده کنه   با عرض معذرت ژیلت بدم میاد ؛ موم هم م ...

اپلاسیون منم برا اولی داشتم اون کشش و درد و ولش کن 

همین کارای اسون که بهتره

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
اپلاسیون منم برا اولی داشتم اون کشش و درد و ولش کن  همین کارای اسون که بهتره

آخرش نفهمیدیم نوره خوبه یا نخوبه 😐

برا اپیلاسیون جایی نمی رم؛ زدن جاهایی که حلال نیست کسی جز شوهر ببینه؛ حرامه. 

خودم درست می کردم و میزدم .

سلام عزیزم خیلی ازت ممنونم. منم ب شما تبریک میگم ان شالله ک بچه هاتون همه عاقبت بخیر بشن و خدا ب شما ...

عزیزم بهت تبریک میگم، و برای خودت و بچه های گلت آرزوی سلامتی دارم،راستی خاطرتو نوشتی؟

بچه ها دو تا سوال بی ادبی دارم 😓😌 یکی اینکه نوره زدن به جاهای حساس اشکالی نداره؛؟مضر نیست برا بچه ...

سلام

برای نوره منعی وجود داره و الحمدالله که ما به مشکلی نخوردیم.

در مورو نزدیکی نباید عمیق باشه چون احتمال ایجاد انقباض و پارگی کیسه آب داره.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
بچه ها دو تا سوال بی ادبی دارم 😓😌 یکی اینکه نوره زدن به جاهای حساس اشکالی نداره؛؟مضر نیست برا بچه ...

تاجایی که من میدونم استفاده از نوره در سه ماهه اول ممنوعه ولی بعدش مجازه. ربطی هم به جاش نداره.

رابطه هم به خودتون بستگی داره ولی توی ریحانه بهشتی نوشته بود سعی کنین به حداقل برسه و از نظر ابن سینا بهتره کلا انجام نشه که من البته معتقدم در قضیه حفظ نظام خانواده اصلا این حرفا رو نباید گوش کرد. (اگه منظورم واضح نیست بگین تا توضیح بدم!)

ماه آخر هم اصلا رابطه بااااید باشه😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام مامانا  من دیشب لرز کردم تا صبح لرز داشتم و فشارم خیلی پایین بود. صبح هم خیلی تهوع داشتم ...

سلام ان شاءالله که خیر باشه فقط مراقب تو دلیت باش و تکونهاش. شاید یکم خودت سرماخورده باشی یا به قول ما پهلوهات چاییده ولی برای نی نی مراقبت کن. اگه ضربان قلبش نامیزون شد ریسک نکن. تحت نظر دکتر باش حتی اگه تو خونه میمونی.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
من همیییییشه تو بارداریام نوره استفاده کردم. حتی همین آخرین بار ک موقع دردام بود رفتم نوره گذاشتم بع ...

چه با کلاس و شیک😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاجایی که من میدونم استفاده از نوره در سه ماهه اول ممنوعه ولی بعدش مجازه. ربطی هم به جاش نداره. ...

الان که زیر سه ماه چند بار استفاده کردم إن شاءالله که چیزی نشده باشه؛ هفته دیگه سونو دارم ؛ همش تو فکرم ؛ کلا بدون سونو موندم از کجا بفهمم بچه حالش خوبه 😐

توضیح بیشتر بده😌

ممنون مامانی که روخیه میدین،نه عزیز انقباضا قضیه اش با بقیه چیزا فرق داره،تکرار شونده هستن.مثل خونری ...

من به یک موضوعی عمیقا اعتقاد پیدا کردم

اون هم اینکه اگر به یک موضوعی زیاد فکر کنی و حول محور یک اتفاقی زیاد ذهنت درگیر باشه همون اتفاق میوفته

من قبل از اینکه کلا باردار بشم

تو نزدیکانم یک نفر بود که مشکل سقط مکرر و بارداری پر خطر داشت

من خیلی ناخواسته حس درونیم بهم میگفت اونجوری میشم

حتی راجبش خیلی تحقیق کردم

شاید به قول امروزی ها بین خودم و اون موضوع تبادل انرژی کردم

و واقعا هم همون پروسه برام اتفاق افتاد

هم سقط مکرر

هم بارداری پر خطر

بعدش به این نتیجه رسیدم بار روانی باعث مشکل جسمی برام شد

و اینکه تو سیر اون بارداری ها همش علمی و پزشکی فکر می کردم

در مورد بارداری آخرم تمرکزم را روی توکل بر خداوند گذاشتم

علم و موضعات پزشکی را رد نمی کنم

ولی معجزه را هم دور از انتظار نمی بینم

بیا این بار تمرکز کن روی معجزه الهی البته همچنان با سیر علمی و پزشکی پیش برو ولی نیری ماورایی را هم در نظر بگیر

ان شاالله که هر وقت باردار شدی یک حاملگی خوب داشته باشی و یک زایمان شیرین و به یاد ماندنی داشته باشی

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
اره زایمان اولمه تکوناش خوبه کیسه ابم سالمه، شکمم هم بالاست، نمیدونم پس کی میخواد بدنیا بیاد میترس ...

از من ک بدتر نیستی خواهر

ب این چیزا فکر نکن

ب وقتش همچین باز بشه هاااااااا ک قشنگ از تو فکر دربیای😉😉

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706