2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672732 بازدید | 89583 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا نکته دیگه هم یادم اومد... یکی اینکه برای نشستن حتما از تیوپ استفاده کن که به بخیه ها کمتر فشار ...

من نگاه کردم به تقویم قمری ؛برای تعیین تاریخ تولد

اون وقت ملاک ما ماه هست یا سی روز کامل !؟

اگه سی روزه حساب کنم؛پنج روز تفاوتشه ؛ چون بعضی ماه ها ۲۹ روزه بعضی ۳۰ روزه بودند .

ببین خانومی من هم فکر می کردم متوسطه هستم ولی در واقع قلیله بودم بعد هم هی می رفتم غسل دقیقا این ...

دقیقا

من سر هر دو زایمانم، به دلیل ضرری که حمام زیاد هم برا خود خونریزی بد بود و هم برا سردرد هام، تیمم میکردم. اونم هروقت حکم متوسطه پیدا میکرد.

2731
شرایط بسی سخت هست😉 ولی اندکی صبر سحر نزدیک هست😊 روزهای اولش خیلی سخت میگذره ولی خدا کمک می کنه ...

برای شما و دوستان دیگه که سن تون کمه خیلی راحت تره،ولی برای من خیلی سخته.😔 بعد من کل بارداری انقباضایی دارم که جسمی هیچ روحی پدر ادمو درمیاره و باید استراحت مطلق باشم.تازه بچه من الرژی داره و رفلاکس که هرچندتا بچه دیگه هم بیارم همینه. حالا البته همه اینا در شرایطیه که اصلا حامله بشم! خدا بخواد

برای شما و دوستان دیگه که سن تون کمه خیلی راحت تره،ولی برای من خیلی سخته.😔 بعد من کل بارداری انقباض ...

مگه چند سالته؟

من 34 سالگی وی بک کردم

نیکی از من هم پیشکسوت تر بود

خود رستا فک کنم 33 یا 34 بود

خود زهرا هم همین حدودها(حالا دو یا سه سال کمتر😉)

من همیشه پیام هاتو میخونم

هنوز باردار نیستی و انقد به خودت تلقین میکنی؟هرچی هم دوستان بهت امید میدن از موضع خودت کوتاه نمیای!!!

چون اولی سخت بوده دومی هم سخته؟

فقط خدا از آینده خبر داره

چرا به خدا واگذار نمیکنی و انرژی منفی رو از خودت دور نمیکنی؟

ما هم که برای همدیگه دعا میکنیم و هوای همو داریم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
صفا جان 9 ماه و 8 روز رو شما دونه دونه میشماری؟

من از رو تقویم حساب کردم

مثلا 10 ریبع الاول تا 10 امین روز 9 ماه بعد البته به قمری به اضافه 9 روز بعد

یعنی از رو تقویم ماه ها رو بشمار

بالاخره حدودش هم دستتون میاد

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2738
مگه چند سالته؟ من 34 سالگی وی بک کردم نیکی از من هم پیشکسوت تر بود خود رستا فک کنم 33 یا 34 بود ...

مرسی عزیز که دلسوزانه وقت میذاری برام.خدا سایه ات رو سر بچه هات حفظ کنه عزیزم💋 خیلی تحقیق کردم اونایی که مشکل منو دارن هرچند خیلی کم اند ولی سر بارداریهای بعدی هم همینن. با یه بچه دو سه ساله استراحت مطلق بودن خیلی ناجوره(همه اینا تازه یه ان شاالله هم داره!)دنبال اینم ببینم دارویی هست که حداقل کم کنه انقباضارو یا نه.شاید روزی صد تا انقباض داشتم حداقل کم بشه.بدبختی ناشناخته است تقریبا،داروی موثری نداره،من خودم دارو داشتم ولی فرقی نداشت

مرسی عزیز که دلسوزانه وقت میذاری برام.خدا سایه ات رو سر بچه هات حفظ کنه عزیزم💋 خیلی تحقیق کردم اونا ...

خیلی ممنون❤

ایشالله بارداری بعدیت راحت و بدون مشکل باشه یا تا بارداری بعدیت درمانش هم پیدا بشه

برای خدا کاری نداره وقتی درد میده درمان هم میده

بچه ها کسی در مورد نماز خوندن بعد نفاس پیشنهادی داره؟ من واقفا تو حرج هستم و برام خیلییی سخته بچه کو ...

سلام عزیزم،اول که بازم ویبکت را تبریک میگم 

دوم اینکه عزیز دل برادر چرا استراحت نکردی آخه؟حواست به خودت باشه

سوم اینکه اول از همه از مرجعت بپرس تا مطمئن بشی که متوسطه را قبول داره،بعضی مراجع فقط قلیله و کثیره را قبول دارند و متوسطه را قبول ندارند

چهارم اینکه ببین وقتی که غسل کردی و وضو گرفتی برای نمازت تا وقتی که خونریزی نداری اون غسل و وضو را میتونی باهاش نماز بخونی،میخاد یه دقیقه باشه میخاد یک روز یا یک هفته و یا بیشتر،ولی اگه دچار خونریزی شدی باید دوباره غسل کنی و یا وضو بگیری،حتی اگه وسط نمازت باشه،ملاک هم برای خونریزی وجود خون تو واژن نیست بلکه خروج خونه،پس اگه میتونی جلوی خروجش را بگیری باید اینکار را بکنی در غیر اینصورت غسل کن،اگه میبینی تو سختی می افتی برای زیاد حمام رفتن،نماز صبحتو باید طوری بخونی که فقط برای تطهیر و تیمم و نماز وقت داشته باشی،برای نماز ظهر و عصر و مغرب و عشا هم میتونی به توصیه ی خانم صابریان عمل کنی و هرچهارتاشو دم غروب با هم با یه غسل بخونی،به این شرط که بین اونها خونریزی نداشته باشی

امیدوارم به دردت بخوره

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
صفا جان 9 ماه و 8 روز رو شما دونه دونه میشماری؟

ماهای قمری یا ۲۹ روزه اند یا ۳۰ روزه. من نگاه به ماه میکنم و حساب میکنم‌. مثلا اگه لقاح ۱۰ ماه قمری باشه و ماه ۳۰ روزه باشه میرم تا دهم ماه بعدی و این میشه یه ماه. باز ماه بعدی رو نگاه میکنم ۳۰ روزه است یا ۲۹ روزه و به همین ترتیب جلو میرم. البته در نگاه کلی فوقش یکی دو روز فرقشه.چون همه ماها پشت هم ۲۹ روزه که نیستن. تا ۹ باید بری جلو ماه آخر رو دونه دونه بشمار‌. 

امیدوارم منظورم رو خوب توضیح داده باشم😅

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
مرسی عزیز که دلسوزانه وقت میذاری برام.خدا سایه ات رو سر بچه هات حفظ کنه عزیزم💋 خیلی تحقیق کردم اونا ...

راستش من فکر میکنم همه معضلات از همین تحقیق های بیش از حد شروع میشه... 

مهربانو راست میگه... هرآنکس که دندان دهد نان دهد... برای خدا هییییچ کاری نداره... فقط تو باید عبد باشی و خدا رو به خدایی بپذیری همین... خداست... برگ رو بی حکمت از درخت نمیندازه اون وقت نعوذبالله تو کار من و شمایی که مثلا اشرف مخلوفاتشیم مونده باشه؟ استغفرالله. نمیشه که... 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
من نگاه کردم به تقویم قمری ؛برای تعیین تاریخ تولد اون وقت ملاک ما ماه هست یا سی روز کامل !؟ اگه سی ...

با ملاک روزها دقیق دقیق درمیاد اما الان که بیشتر فکر میکنم ملاک منم ماه بود. یعنی مثلا از دهم ماه اول تا دهم ماه نهم رو حساب کردم و بعد هم ۹ روز کشیدم روش. از مال من با همین حساب ماهانه شد ۹ ماه و ۹ روز

خداروشکر که خودت و دخترت سالمین انشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه ،  ولی آره واقعا حیف شد خیل ...

ممنون عزیزم، ببخشید دیر جواب میدم. لطف داری، آره کاش تحملم بیشتر بود ولی خدا رو شکر که همه چی خوبه، من از خدا خواستم بهترین زایمانو داشته باشم حتما اینطوری به نفعم بوده، تو خوبی؟ نی نیت خوبه؟ هنوز به دنیا نیومده؟ برا کلاس نه هیچ اجباری نیست من در مورد کلاس خودم پرسیدم چون قرار بود برم ولی دیگه بچم زودتر دنیا اومد در مورد اجباری بودن هیچی نشنیدم. 

2706