2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670965 بازدید | 89552 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزان زودتر از اینا میخواستم خبر بدم ولی تازه همین امروز سایت باز شد آن شالله سر فرصت میام خاطره م ...

سلام عزیزم خیلی مبارکه تبریک میگم.

الحمدالله

ان شاءالله از یاران امام زمان (عج) باشن گل دخترتون.

برای ماهم خیلی دعا کنید.....

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
عزیزان زودتر از اینا میخواستم خبر بدم ولی تازه همین امروز سایت باز شد آن شالله سر فرصت میام خاطره م ...

سلااام خانم...به سلامتی ان شاالله سرباز امام زمان عجل الله باشه نی نی

باور کن فقط از استرس خودت روزی چندبار سر میزدم ببینم سایت باز شده یانه

2728
دوسال و 3ماه

وااااای تبریک میگم من فقط به خاطر شما اومدم نت!وای خیلی خوشحال شدم، وسط همه بدبختیهایی که دارم خیلی خبر خوبی بود.قدمش پر از خیر و برکت! برای منم دعا کنین شیر میدین. من فکرکنم یائسگی زودرس دارم میگیرن خیلی حالم بده دعاکن برام

دکتر زرنگار پزشک حاذقی هست حتما برید مطبش کرجه

ممنون عزیزم کرج نمیتونم برم.بعدم اصلا برم،فایده نداره،یائسگی درمان نداره که.درد بی درمونه.فوقش با زور و بدبختی با کلی هورمون پری بشی،اونم عوارض داره

سلام دوستان 

یک مدت اینجا فعال نبودم

ان شاالله که همه خانم های باردار  به سلامتی فارغ بشن🤗

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
دو هفته که اشک شده همدم تنهایی های من برای سومین بار سز شدم و باید آرزوی زایمان طبیعی رو به گور ببر ...

سلام خانومی

قدم نو رسیده مبارک🤗

عزیزم من شما را نمی شناسم

فقط می تونم بگم خدا خیلی دوستت داشته

چون اگر دیر می رفتی بیمارستان خدایی نکرده برای بچه اتفاقی میوفتاد تا آخر عمر خودت را نمی بخشیدی

مطمئن باش چند برابر ثواب زایمان طبیعی پیش خدا شما اعتبار داری

واقعا تعدد سزارین سخت هست

من خودم یک بار سز شدم

ولی می دونم چند بار سز شدن چقدر سخت هست

تو همین تاپیک یک خانومی هست که بعد از 3 بار سزارین تونست طبیعی زایمان کنه

ان شاالله دفعه بعد می تونی😊

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
یکی از بیمارای خانم صابریان دیروز تو ماشین زایمان کرده و بچشو خودش گرفته ،خیلی جالب بود خوشم اومد.

😍چه هیجان انگیز

سلام دوستان گل گلاب.... الحمدلله رب العالمین بالاخره این دختر کوچولو فاطمه گلي با سن حاملگی 42هفته ...

هووووورا بالاخره زاییدی😄

ب سلامتی عزیزم قدمش پر از خیر برکت

مبارکا باشه 😍😍😍😍

زیر سایه امام زمان و پدر مادر انشا...

خوشبسعادتت ک ویبک شدی😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
دوستان من خارش بارداری گرفتم خاکشیر بخورم ضرر داره .ازمایش انزیم کبدیم سالم بود.

عزیزم

خاکشیر را نزدیک زایمان می خورن جز مواد غذایی هست که ماه آخر توصیه میشه

نمیدونم تو سایر ماه ها هم میشه خورد یا نه

با طب سنتی مشورت کنی بهتر هست

این خارش اصطلاحا حساسیت به جفت گفته میشه

ان شاالله هر چه زودتر خوب بشی🤗

2706