2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664765 بازدید | 89499 پست
دوستان راستی کسایی ک تجربه دارن میشه بگین من الان حکم نمازام چیه?باید استحاضه بخونم?آخه همش ترشحات ژ ...

اگه دفعه بعد همینجوری بی خبر بزاریمون عمرن اگه جوابت و بدم...بعله باس استحاضه بخونی.احکام استحاضه رو بلدی؟

میخوام یه تیکر بارداری جدید بزنم    

به بدنت فرصت بده زایمان مثل از پوشک رفتن بچه یه فرایند طبیعی و زمان بره و برای هرکس متفاوته...همون طور که تو پوشک گرفتن باس به بچه زمان بدی تا بتونه بدنش با این فرایند کنار بیاد زایمانم همینه

تو کار خودت رو بکن استرس رو کم کن...بزن به بی خیالی...به آخرین روزیکه دکتر اجازه داده فکر کن...اصلن با خودت فک کن اون روز تاریخ سزارینته...یا اون روز روزه تولد دخترنه...وقتیبه این قضیه دور فکر کنی استرست کمتر میشه...سعی کن این چند روز رو با پسرت بیشتر وقت بزاری...بعدش نمیشه واقعا.

تو زندگیت.رو بکن...بدنت هم کار خودش رو میکنه...عجله نداشته باش...بزار تا وقتی خدا صلاح میدونه دخترت تو بدنت روزی بخوره....هیچ کدوم ازکارها وورزش ها رو نمیکنیپیاده روی رو حتمن انجام بدخه...تو.خونه حالت رژه همش راه برو

من خاطره یه زایمان رو میخوندم طرف خسته شده بود از مطب دنتر که میاد بیرون ظهر بوده تا آخر شب راه میره...همون شب دردش گرفته بود زاییده بود...میگفت اونقدر راه رفته بودم که تا چند روز بعد زایمان پاهام دردمیکرد.

صبوری کن ان شاالله میتونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام یه تیکر بارداری جدید بزنم    

عزیزم😅😅😅😅😅

دیگ افتادی تو فاز طبیعی غصه نخور ای دختر ویبکی😝

حالا امروز نشد فردا دیگ میزایی ۳سانت با ۷۰‌درصد دیگ معلومه ک عالیه😍😍😍😍

انشاا.. ک ب سلامتی زایمان کنی

منو یادت نره خاهر😍

دخترت خاسته هر وقت این گرونیا اتفاق بیوفته بیاد 😝😝😝

حواسش هست از الان پر خرجه ها😅

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2720
چرا بعد سزارین طبیعی میخواین؟سوال دارم واقعا؟؟؟؟؟؟

برای اینکه از همه ی ظرفیت های زنانگی ام برای مادر بودن بهره ببرم! 

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
خانمایی که موفق به ویبک شدین ودمنوش استفاده کردین لطف کنین جواب بدین من که نی نیم پسره رازیانه همراه ...

من رازیانه و تخم شوید خوردم بچه ام هم پسر بود ولی گل گاو زبون نه!

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
برای اینکه از همه ی ظرفیت های زنانگی ام برای مادر بودن بهره ببرم!  

من نمیدونم چرا در جهان هستی باید همه چی رو به همه توضیح بدیم دلیل بیاریم و طرف رو قانع کنیم.

چرا میخایین ویبک بشین؟؟

چرا میخایین بچه دوم و سوم بیارین؟؟

چرا؟

چرا؟

چرا؟

جوابش یه کلمه است:

دلمون خاسته

دوست داشتیم  

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2714
خانمایی که موفق به ویبک شدین ودمنوش استفاده کردین لطف کنین جواب بدین من که نی نیم پسره رازیانه همراه ...

من موفق نشدم اما بچم پسر بود.رازیانه و تخم شوید و گل گاو زبون و آویشن رو میخوردم

بچه ها من میرم بيمارستان... وضعیتم مثل قبله

دعا کنید برام

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
بچه ها من میرم بيمارستان... وضعیتم مثل قبله دعا کنید برام

وای خدا کمکت کنه

تو این برف چ دختر پر برکتی😍😍😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وای خدا کمکت کنه تو این برف چ دختر پر برکتی😍😍😍😍😍😍

ای بابا این دختر پدر ما رو دراورد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706