2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664753 بازدید | 89497 پست
زهرا جان  صفای عزیز مامی فرورديني زی زيگولو و همه عزيزايي ک تازه زایمان کردن دعا کنید ب سلامتی ...

در چه حالی؟!

الهی که بحق پیغمبر دختر خوشگلت و خوش نامت رو به راحتی زایمان کرده باشی...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
من کلاس میرم. اونجا گفتن از ۳۶ هفته و یک روز شروع کنید. پیاده روی دوتا ۴۵ دقیقه در روز دمنوش ها ...

منم كلاس رفتم

ولي فقط ورزش ها رو توصيه كرد دمنوشم گفت به هيچ عنوان چيزي مصرف نكنين 

پياده روي هم نگفت چقدر باشه 

باشه عزيزم مرسي 🌹🌹

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلاس میرم. اونجا گفتن از ۳۶ هفته و یک روز شروع کنید. پیاده روی دوتا ۴۵ دقیقه در روز دمنوش ها ...

به غیر از تخم شوید دیگه چی مصرف میکنید؟گل گاو زبون رو بعضیا میگن خوب نیست،موندم بخورم یا نه؟رازیانه ام که چون نی نیم پسره نمی خورم.

سلام عزیزم ممنونم خوبم، انشاالله نی نی شما هم سالم بیاد بغلتون. من همون شب رفتم بیمارستان معاینه شد ...

خداروشکر که خودت و دخترت سالمین انشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه ، 

ولی آره واقعا حیف شد خیلی روندت خوب و عالی بوده کاش یه کوچولو بیشتر تحمل کرده بودی معلومه شما از اون دسته تو ژنتون زایمان راحت بوده که انقدر خوب و سریع پیشرفت کردین ، 

تورو خدا برای ماهم دعا کنین من خیلی دوست دارم طبیعی بشه ، این هفته مشخص میشه حتما 

2456
خواهش میکنم گلم، من سر اولی هم تا 7سانت تحمل کردم و با التماس خواستم سز بشم البته دکتر خودمم نبودش و ...

راستی شمد کلاس بارداری رفته بودین ؟ چون میگن که کلاسها رو باید بریم وگرنه بیمارستان قبول نمیکنه برای طبیعی

سلام دوستان 

یه سوال می پرسم لطفا اگه میدونید جواب بدید

برام خیلی مهمه بدونم 

شنیدم که لرز تو بارداری از نشانه های دختر بودن بچه است .

اما بعضی هم گفتند که بچه ما پسر بوده .

حالا یه کشفی که خودم کردم اینه که :

می‌خوام ببینم فکرم درسته یا نه جواب بدید ؟

اینکه به نظرم لرز مال سردمزاجی بچه باشه ؛ یعنی ممکنه بچه دختر نباشه؛ پسرم باشه ؛

اما طبع و مزاجش سرد باشه؛ یعنی از این بچه آروم ها باشه

از این فضول بلاها نباشه 

خواستم ببینم نظریه ام درسته ؟

(البته بعضی بچه ها رو ماماناشون میگند بچه مون فضوله به اندازه خودش؛ چون با بچه فضول زندگی نکردند؛با اینکه بچه شون در مقابل بچه های فضول عددی نیست؛ اما پیش مامانه فضوله .)

حالا لب مطلب :

کسی بوده تو بارداری هاش لرز داشته باشه و بچه خیلی بازیگوش وگرمی داشته باشه؟

سلام دوستان  یه سوال می پرسم لطفا اگه میدونید جواب بدید برام خیلی مهمه بدونم    ...

سلام.من اصلا لرز نداشته ام.تازه توبارداری هام خیلی هم گرمایی میشم.پسر اولم فوق العاده شیطون بود.این یکی هم فکر میکنم شیطون باشه.حالا باید دید.

سلام عزیزم ممنونم خوبم، انشاالله نی نی شما هم سالم بیاد بغلتون. من همون شب رفتم بیمارستان معاینه شد ...

سلام عزیزم مبارک باشه

ان شاالله زیر سایه امام زمان (عج)باشه

و همیشه سلامت و شاد در کنار هم باشید

التماس دعا

🌷🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
2714

سلام دوستان گل

خوبين? اومدم بگم من هنوز نزاييييييدم   این دختر تا آخر عمرش همینجا می مونه باور کنین

چهارشنبه ک تحریک شدم فردا ش از ساعت 8شب تا 8صبح انقباضاي منظم دردناااااک داشتم ب فاصله 5و اوجش 2دقیقه... یعنی ميگفتم الانه ک بزام آنقدر ک فاصله کم بود و استراحت نداشتم... ساعت 5زنگ زدم صابریان گفت باید درد بیشتر تو کمرت باشه ک زایمان نزدیک شه نمایان بخون سجده برو صبحانه بخور بیا مطب

این کارا رو کردیم روغن بادام شیرین هم گفت بخور خوردم و رفتم تو راه دیگه تقریبا دردا قطع شده بود با خودم گفتم الان برا چی دیگه برغم وقتی قطع شده

زنگ زدم بهش گفتم قبل این ک بگم گفت دردات کم نشده گفتم چرا ... قطع شده طبیعیه? گفت آره بدون بهت استراحت داده استراحت کن بخواب تو مسیر

یک ساعتی خوابیدم... ساعت 9و نیم ک رسیدم معاینه کرد انتظار داشتم بگه 4سانتی  انقد شرايطت خوبهدبريم بیمارستان... آخه آماده بودیم مهدرمم برده بودیم...ولی گفت سه سانت   البته افاسمان 70درصد ک خیلی عالیه

گویا اون همه درد بیشتر برا پیشرفت افاسمان  بوده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

رفتیم خونه گفت بخواب و غذا خوب بخور نه گرسنه باشی نه خسته.... هروقت تو بیست دقیقه 7بار دردت گرفت بیا مطب... ديشبم از ساعت 9شب دردا شروع شدن ولی فاصله خیلی خوب بود آنقدر ک تونستم بخوابم تا ساعت 4صبح ک دوباره قطع شد  

چميدونم والا چرا اینجوری میشه

فکر کنم بدن داره همون چندسانت ناقابلم ترمیم ميکنه  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

یعنی من برم هفته 43میام خودمو نی ونی سایتو از بیخ نابوووود میکنم مخصوصا این تاپيکو

رستاام خودشو آماده کنه  

بابا بسته ديگه آخه چقدر صبر کنم قوربونت برم خدااااا

ای خدا لااقل تکلیف منو روشن کن یه ذره لبو داریم خیلی وقته جلو خودمو گرفتم نخورم ک یه وقت تو زایمان اتفاق صورتی نيفته    

مادرم الان بیدار شد ای خدا من با چ رویی بهش بگم دیگه درد ندارم  

دوستان راستی کسایی ک تجربه دارن میشه بگین من الان حکم نمازام چیه?باید استحاضه بخونم?آخه همش ترشحات ژله ای خونی و صورتی دارم... چی کار باید بکنم?

2706